Среща?

slr

New Member
Някога правена ли е среща.
И ако не е, искате ли да направим една?
 
кога е била миналата, колко човека имаше, как е минало ?
 
Не бяхме много, но беше весело. :) Малко хора се навиват, но си мисля че мног се изпуска ако не присъстваш. Говори се предимно за онлайн маркетинг, страно, но факт.:) Да, coolice е прав - сега планираме след тази дата, която е дал, да организираме нещо такова и този път си мисля че ще сме повече. Мисля си че ще е полезно за всички да се видиме и да се запознаеме лично, пък и много инфо ще размениме. :)
 
Здравейте


Ето че и аз вече съм тук :) Темата за срещата най-ме заинтригува :lol:

Аз съм ЗА :)
 
В случай че не съм ти казал добре дошъл искам да го направя сега и да ти пожелая приятен престой тук с нас. А за срещата - ще се пусне тема и от тази ще линкнем към новата - уговорка. 100% ще бъде някой от почивните дни, вероятно събота. Някой работят, да не кажа повечето. :)

Искам да се събереме много хора и да се запознаеме, да споделиме идей и знания. Това е добро инвестиране на време според мен. :)
 
Да добро е определено, но едва ли ще сме много хора. Това даже е по-хубаво :) защото хубаво ще си поговорим за интернет бизнеса. Когато има повече хора повече се разтягат локуми :)
 
Добре дайте да насрочим дата и всички да знаят от рано кога ще е. Предлагам да е събота.
 
Айде и аз като жена да отсрамя женската част. С удоволствие ще дойда ако мога, никого не познавам, но нали за това са срещите :lol:
 

Горе