Стани богат

Пиците трябвало да са компактни и концентрирани да изхранят един човек, и двете. Това научих днес от предаването.
 
Последно редактирано:
Този гейм дизайнера Атанасов. Стигна до въпрос за 30 000 или иначе казано два въпроса преди края. С някакви нахлули спорадични спомени появили се в подходящия момент. Perfect timing, Sonya Blade.
В интерес на истината аз не знаех отговора на нито един въпрос след 1000 лв.
Разбира се той извади интересна логика с която успя да премине няколко въпроса. Жокерите също му помогнаха. И как се издъни на въпроса за желъза на Асклепий, който беше най-лесен логически.
Това сякаш беше най-интересни участник дотук.
 
Или в някои дни съм още по-тъп и от по принцип, или не знам какво става, но вчера въпросите след 1000лв и на мен ми се струваха много трудни.
 
Или в някои дни съм още по-тъп и от по принцип, или не знам какво става, но вчера въпросите след 1000лв и на мен ми се струваха много трудни.
Не ти се тъп, въпросите са трудни и прецакващи. Така е, за една заплата ходиш да се потиш. Не виждам никакъв ентъртеймънт в това, а някаква жалко подобие на хубавите западни предавания. Става ми криво. Да вземат по-добре един бърз кредит и да не се занимават с глупости. На практика излиза, че ако си на работа, ще изкараш повече пари, да видим след някоя друга година дали и с просия няма да се прави повече. :)
 
Не ти се тъп, въпросите са трудни и прецакващи. Така е, за една заплата ходиш да се потиш. Не виждам никакъв ентъртеймънт в това, а някаква жалко подобие на хубавите западни предавания. Става ми криво. Да вземат по-добре един бърз кредит и да не се занимават с глупости. На практика излиза, че ако си на работа, ще изкараш повече пари, да видим след някоя друга година дали и с просия няма да се прави повече. :)
То е по-скоро заради тръпката, според мен. Разбира се и за парите.
 
Или в някои дни съм още по-тъп и от по принцип, или не знам какво става, но вчера въпросите след 1000лв и на мен ми се струваха много трудни.
Ако ние сме тъпи, какви са другите?
 
То е по-скоро заради тръпката, според мен. Разбира се и за парите.
Ква тръпка като стигнеш до 1000 лева с трите жокера. :) Седиш и се чудиш защо си губиш времето с глупости, като ако жонглираш на някой светофар може да изкараш повече пари. Или ако си останал овъртайм на бачкане. :)
 
Ква тръпка като стигнеш до 1000 лева с трите жокера. :) Седиш и се чудиш защо си губиш времето с глупости, като ако жонглираш на някой светофар може да изкараш повече пари. Или ако си останал овъртайм на бачкане. :)
Еми не знам, още не съм участвал :) нещата стават ясни на място.
 
Това в момента? Айде бе.
 
Този доктор който гледам в момента ме изкефи максимално.
От дори под 500 му задават въпроси, които дори човек със сериозна обща култура и добра логика са трудни.
Сега ще видим след рекламите дали, ще изгори.
Досега си използва и жокерите перфектно. Перфектна логика също.

Да видим гугъл жокера му, които ползва гугъл дали успя.
 
Много забавен въпрос от днеска:

PTFoneY.jpg


Единственият правилен отговор е А, който обаче е грешен в случая според тях.
 
Много забавен въпрос от днеска:

PTFoneY.jpg


Единственият правилен отговор е А, който обаче е грешен в случая според тях.
Аз тук верен отговор не виждам.
 
Сичко ше си кажете :)
Иначе, не гледали телевизия, с глупости не се занимавали, плазмата била изхвърлена у кофата още преди години.. :D

Айде айде :love: И Блинки даже играе в далаверата, иначе игри на волята и подобни антибизнес теми били табу и срам за всеки предприемач ахахах :p:p:love:
 
Ако е насочено към менм не знам къде съм споменавал че не гледам телевизия и т.н. Не знам защо се генерализира, а още повече това че съм бил жокер на участник не виждам по какъв начин ме обвързва с каквото и да е било.
 
Ако е насочено към менм не знам къде съм споменавал че не гледам телевизия и т.н. Не знам защо се генерализира, а още повече това че съм бил жокер на участник не виждам по какъв начин ме обвързва с каквото и да е било.
Кажи бе, кажи в българската тема на кого беше жокер, да знам как да ме изберат и мен. Ако това е условието ще си ми жокер.
 
Ако е насочено към менм не знам къде съм споменавал че не гледам телевизия и т.н. Не знам защо се генерализира, а още повече това че съм бил жокер на участник не виждам по какъв начин ме обвързва с каквото и да е било.
Не е конктретно към теб, просто мернах оживената дискусия и веднага се сетих за якото кълчене иначе, по подобни теми ;)

А въпроса, знаеше ли го или Гошо помогна?
 

Горе