Купувам: Стари gmail акаунти

Преди месец два му дадох Gmail акаунт
Плати го през пейпал 30 лв до тук добре.

Преди няколко дена го питах за размяна на пари
Пелпал за скрил

Пратих му 60 евро
След което най нагло ми каза че акаунта не му трябвал
След КАТО си Свършил работата
И си одържа 30 лв
И ме блокира
 
...След КАТО си Свършил работата...
И каква работа съм свършил след като не съм се логвал. Да виждаш активност в акаунта, пускане на реклами или нещо такова. Мога да пусна хронологията на чата, но нямам никакво намерение да се занимавам с теб.

И си одържа 30 лв
30-те лева си ги удържах, защото не мога да те чакам цял ден да сменяш пароли, телефонни номера и т.н. Казах ти да продължиш да си ползваш акаунта, защото не ми трябва и не ми върши работа.

До сега съм купил 5 акаунта от колеги тука и всичко е било точно. Могат да го потвърдят. Спама си го пиши някъде другаде.
 
Няма ли да качиш снимки на разговорите, пък ние да преценим? И попринцип, ако ти ги е искал назаем, няма право да си удържа нищо, и то за нещо станало преди месец,два.
 
Аз продадох на автора на темата един профил. Много лесна комуникация, рядкост за хората във форума. Изглежда надежден. Имаше забавяне от моя страна поради мои ангажименти, но ми влезе в положение човека, всичко бе точно. Като цяло бих работил пак с него, за момента. Не знам каква е драмата с gg7, по начина по който пише ми се струва по-скоро във него проблема.
 
Все още купувам акаунти. Който има свободни и не му трябват, да ми пише на лично. Цитирам първия пост.

Акаунтите трябва да са български, регистрирани с мъжки имена и да са поне 2-3 годишни.

За предпочитане да са имали някаква минимална активност - регистрации в разни сайтове, абониране за имейл листове, YT канали и др. Може да са регистрирани в YouTube.

Задължително е да нямат регистрация в Google AdSense и Google ads (Adwords).

Цена: 10 до 20 лв./акаунт в зависимост от възрастта и активността

За 3+ годишни акаунти, ще се договорим за цена, така че и двете страни да са удовлетворени.

При интерес, свързвайте се на ЛС. Плащане по PayPal/Skrill/банков превод.
 
Купувам още акаунти. Повтарям изискванията от първия пост:

1) Акаунтите да са български, регистрирани с мъжки имена и през българско IP.
2) Да са регистрирани 2018 година или по-рано.
3) Ако са верифицирани с телефон, да имате достъп до номера. Не държа да са верифицирани с телефон, но ако са както казах ми трябва достъп до номера, за да мога да го сменя с друг.
4) Задължително да не са били регистирани в Google AdSense и Google Ads (Adwords).
5) Бонус (незадължително) За предпочитане да са имали някаква минимална активност - регистрации в разни сайтове, абониране за имейл листове, YT канали и др.

Цена: 10 до 20 лв./акаунт в зависимост от възрастта и активността

За 3+ годишни акаунти, ще се договорим за цена, така че и двете страни да са удовлетворени.

При интерес, свързвайте се на ЛС. Плащане по PayPal/Skrill/банков превод.
 
Имам 2 акаунта регистрирани през бг IP, навремето ги ползвах за регистрации. Имената на единия не са български, на другия не точно..
Ако ги искаш драсни едно ЛС.
 
Бъмп на темата. Купувам още акаунти. Изисквания:

1) Акаунтите да са български, регистрирани с мъжки имена и през българско IP.
2) Да са регистрирани 2018 година или по-рано.
3) Ако са верифицирани с телефон, да имате достъп до номера. Не държа да са верифицирани с телефон, но ако са както казах ми трябва достъп до номера, за да мога да го сменя с друг.
4) Задължително да не са били регистирани в Google AdSense и Google Ads (Adwords).
5) Бонус (незадължително) За предпочитане да са имали някаква минимална активност - регистрации в разни сайтове, абониране за имейл листове, YT канали и др.

Цена: 10 до 20 лв./акаунт в зависимост от възрастта и активността

За 3+ годишни акаунти, ще се договорим за цена, така че и двете страни да са удовлетворени.

При интерес, свързвайте се на ЛС. Плащане по PayPal/Skrill/банков превод.

Благодаря.
 
Потребител с никнейм noname123321 не предостави логините за акаунта една седмица след плащането, направено на 29.3.2020. След като направих плащането, заключи разговора. На мен това ми беше ясно какво означава... но все пак отворих нов разговор и му писах да се свърже с мен до една седмица. Видях го два пъти онлайн на следващия ден, но не отговори нищо.

Пуснат е PP диспут на транзакция номер *****146CV161014D.

Моля модератор да провери дали потребителя няма двойни акаунти във форума. Благодаря.
 
Бъмп на темата. Купувам още акаунти. Изисквания:

1) Акаунтите да са български, регистрирани с мъжки имена и през българско IP.
2) Да са регистрирани 2018 година или по-рано.
3) Ако са верифицирани с телефон, да имате достъп до номера. Не държа да са верифицирани с телефон, но ако са както казах ми трябва достъп до номера, за да мога да го сменя с друг.
4) Задължително да не са били регистирани в Google AdSense и Google Ads (Adwords).
5) Бонус (незадължително) За предпочитане да са имали някаква минимална активност - регистрации в разни сайтове, абониране за имейл листове, YT канали и др.

Цена: 10 до 20 лв./акаунт в зависимост от възрастта и активността

За 3+ годишни акаунти, ще се договорим за цена, така че и двете страни да са удовлетворени.

При интерес, свързвайте се на ЛС. Плащане по PayPal/Skrill/банков превод.

Благодаря
имате ли вайбър да преминем там
 
Потребител с никнейм noname123321 не предостави логините за акаунта една седмица след плащането, направено на 29.3.2020. След като направих плащането, заключи разговора. На мен това ми беше ясно какво означава... но все пак отворих нов разговор и му писах да се свърже с мен до една седмица. Видях го два пъти онлайн на следващия ден, но не отговори нищо.

Пуснат е PP диспут на транзакция номер *****146CV161014D.

Моля модератор да провери дали потребителя няма двойни акаунти във форума. Благодаря.
Прееебал си един по назад, сега ти е го е върнал.
 
Прееебал си един по назад, сега ти е го е върнал.
Най-вероятно е той, но неговия акаунт не ми свърши работа и съответно му върнах парите.
 

Горе