Статии по 0.80лв./100 думи

Статус
Not open for further replies.
От: Статии по 0.80лв./100 думи

нямах впредвид теб :D

Brinnie е душичка и ти дава кураж, но аз ще бъда максимално откровена и не защото се заяждаше и ми даде ряпа за нещо, с което не си наясно, а защото оскверняваш писателския труд с пълната си неграмотност.

Това, което съм цитирала е просто поредната ти изцепка.
Виждала съм твои бисери от типа: ''Всякаш'', ''до колкото'' и други дебилщини, недопустими за човек, пишещ срещу заплащане. Да не говорим, че пълният/кратък член ти е тъмна Индия и това си личи от далече.

Не увеличавай цената. За качеството, което предлагаш и тази от ''0.80 стот.'' е висока. ;)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
От: Статии по 0.80лв./100 думи

Щом мислиш така - ок,това е твое мнение. Искаш ли една безплатна статия срещу ревю,за да видим?
:)

Ми дай една, хайде. Обещавам отново да бъда максимално откровена в ревюто. :)
 
От: Статии по 0.80лв./100 думи

Абе, другарчета... (май се влюбвам в Нанди - ако не бях straight, да му мислеше, ей, котко! :p ), що не си живеем живота - лято е, красота е, кой на море (аз го пропуснах заради болничния), кой работи... кой се оправя, както може... Затова сме тук, да си помагаме! Нанди, миличка, последната дума я казвам от сърце, кой не допуска грешки? И мене ме е яд, като си видя вече публикувани неща, ама мандалото е лопнало... Само егото ни е причината за всички проблеми, то и аз правя грешки. Гледам да не се връзвам обаче, а ако видиш някоя моя грешка тук, ще съм ти благодарна да я оправиш. Всички се учим, а езикът е безбрежно поле, не математика... След толкова години дори аз не съм наясно с някои правописни форми. Важното е разбирателство да има!
 
От: Статии по 0.80лв./100 думи

Нанди, миличка, последната дума я казвам от сърце, кой не допуска грешки? И мене ме е яд, като си видя вече публикувани неща, ама мандалото е лопнало... Само егото ни е причината за всички проблеми, то и аз правя грешки. Гледам да не се връзвам обаче, а ако видиш някоя моя грешка тук, ще съм ти благодарна да я оправиш. Всички се учим, а езикът е безбрежно поле, не математика... След толкова години дори аз не съм наясно с някои правописни форми. Важното е разбирателство да има!

Брини, и ти си сладкиш - симпатията е взаимна. :)
Извинявам се на Cross за спама в темата му.

Много често съм виждала колеги да допускат правописни грешки и аз самата също съм допускала ужасни такива. Важното е че ги откривам и се опитвам никога повече да не ги повтарям, но не мога да гарантирам, че няма да допусна нови в бъдеще.
Това, което ме провокира да отправя критиката беше арогантността на нашия приятел. Дава мнение, опитва се да слага ред, прави се на много компетентен, а предлага услуга, за която ми се струва, че няма нужния капацитет... все още.

Cross, темата е свободна. 250-300 думи са ок. Срокове няма. Искам просто да видя какво предлагаш. ;) Обещавам да ти се извиня публично ако текстът ти ми хареса.
 
От: Статии по 0.80лв./100 думи

Нанди, държа да подчертая (макар че ти вече го знаеш) - не те критикувам. И аз имах забележки към Крос. Но все пак мисля, че е важна добрата атестация, а тя е старанието. Независимо за какво става дума... Цял живот се учих от други хора, никога не ми е пречило, че някой знае повече от мен - напротив, приветствам с отворено сърце по-знаещите, защото искам да се уча. Гледам и с такива хора да се събирам - нека ми отправят критики, стига да са честни. Само така се уча... от празни комплименти няма полза. Ласкаят, но не носят нищо, ако се замислиш. Впрочем, пиши ми на лична бележка, много ми е интересно да науча повече за теб. Ако решиш, разбира се. Да не спамим тук по този въпрос.
 
От: Статии по 0.80лв./100 думи

Малък, к'ви са тези изцепки тук - чета заглавието на темата - влизам да ти пиша какво искам, да кажеш дали ще се справиш и :shock: - тя цената била само за юли, разбираш ли!!!!
Ако обичаш сам да си репортнеш темата и/или да помолиш да ти оправят заглавието! Гледам доста са те нахранили, че и аз да го правя, ама хайде да се коригираш, ако е удобно! Щот като прочета пред магазина, че пише чушките по 0,80лв. и после вътре се окаже, че са на друга цена - нали се сещаш какво се случва тогава!8)
Хайде, Ивайло, бъди добро дете и не подвеждай пациентите.
 
От: Статии по 0.80лв./100 думи

Една готова статийка пускам в продажба :)
Тема: Съвети за възпитанието на кучето
Думи: 439
Уникалност: 97% ( Проверено с Адвего )
_______________________
Цена: 4.50 лв
 
От: Статии по 0.80лв./100 думи

Няма да съжалявате, ако поръчате статии от мен! Днес оставих зад гърбя си още 3 доволни клиента и скоро ще има още готови статии.
Балкана има един спомен,
има едно име, що вечно живей
и в нашта исторья кат легенда грей,
едно име ново, голямо антично,
като Термопили славно, безгранично,
що пише съдържание идентично
и е нещо неархаично

Ето малко за уменията ми на поет - доказателство, че съм поет по професия и копирайтър по душа ( или май беше обратното )
О, когозаблуждавам, не ме бива в поезията, един път като четях едно мое стихотворение един мъртвец се обърна в гроба и едно прасе умря междувременно....
Но ми се роди още един стих
Добър поет съм аз,
прасета гинат щом чуят за вас,
а прасета като чуят за мен идват с пълна гаС,
че поезия да ръся, сладка като праС

накрая ще кажа само едно:
За бога братя, купувайте!

Междувременно се колебая дали да не премахна това мнение....но се надявам подобен начин на представяне да Ви хареса и да Ви бездейства. Опа, май се напих без да съм помирисвал алкохол :lol:
 
От: Статии по 0.80лв./100 думи

Вместо да се лигавиш, да вземеш да ми пуснеш една от готовите, че май няма да си дочакам ревюто, а?

п.с. Не ти се получава поезията. Да се надяваме, че с немерената реч си по-добре. ;)
 
От: Статии по 0.80лв./100 думи

Ей, пикльо малък, вече тотално се оля, то не беше един ник, то не беше друг, то не беше една тема, то не беше друго извинение, то не беше изцепка след изцепка!
Ама да се подиграваш с Вазов, да преписваш и да си преписваш негови произведения за светинята Шипка - тук вече не мълча. Долу ръцете, Ивайло ли си къв си, крайно време е да напуснеш тотално този форум по един или друг начин. Само веднъж съм давал червено, не че имам много пауър, но вземи и ти.
 
От: Статии по 0.80лв./100 думи

Мдаа и от мен си вземи червено за грозното плагиатстване...

Нека седи да се вижда:

Няма да съжалявате, ако поръчате статии от мен! Днес оставих зад гърбя си още 3 доволни клиента и скоро ще има още готови статии.
Балкана има един спомен,
има едно име, що вечно живей
и в нашта исторья кат легенда грей,
едно име ново, голямо антично,
като Термопили славно, безгранично,
що пише съдържание идентично
и е нещо неархаично


Ето малко за уменията ми на поет - доказателство, че съм поет по професия и копирайтър по душа ( или май беше обратното )
О, когозаблуждавам, не ме бива в поезията, един път като четях едно мое стихотворение един мъртвец се обърна в гроба и едно прасе умря междувременно....
Но ми се роди още един стих
Добър поет съм аз,
прасета гинат щом чуят за вас,
а прасета като чуят за мен идват с пълна гаС,
че поезия да ръся, сладка като праС


накрая ще кажа само едно:
За бога братя, купувайте!


Междувременно се колебая дали да не премахна това мнение....но се надявам подобен начин на представяне да Ви хареса и да Ви бездейства. Опа, май се напих без да съм помирисвал алкохол :lol:
 
От: От: Статии по 0.80лв./100 думи

Няма да съжалявате, ако поръчате статии от мен! Днес оставих зад гърбя си още 3 доволни клиента и скоро ще има още готови статии.
Балкана има един спомен,
има едно име, що вечно живей
и в нашта исторья кат легенда грей,
едно име ново, голямо антично,
като Термопили славно, безгранично,
що пише съдържание идентично
и е нещо неархаично

Ето малко за уменията ми на поет - доказателство, че съм поет по професия и копирайтър по душа ( или май беше обратното )
О, когозаблуждавам, не ме бива в поезията, един път като четях едно мое стихотворение един мъртвец се обърна в гроба и едно прасе умря междувременно....
Но ми се роди още един стих
Добър поет съм аз,
прасета гинат щом чуят за вас,
а прасета като чуят за мен идват с пълна гаС,
че поезия да ръся, сладка като праС

накрая ще кажа само едно:
За бога братя, купувайте!

Междувременно се колебая дали да не премахна това мнение....но се надявам подобен начин на представяне да Ви хареса и да Ви бездейства. Опа, май се напих без да съм помирисвал алкохол :lol:

Пич, вече тотално прекали. Мисля, че не сме в детската градина и нека Админите вземат малко по строги мерки, а не само заключване на темите!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе