Статии, преводи и още!

truestory

New Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте предприемачи, фрийленсъри и хора, които просто се мотаят из форума!

Пиша статии на бълграски език и английски език! Пренаписвам статии, както и превеждам статии от английски на български, от български на английски, от български на нидерлански, от нидерлански на български, както и от английски на нидерлански и обратното.

Цени:

Статия на български език, само 1 ст. на дума, което означава 100 думи, 1 левче!

Статия на английски език, само 2 ст. на дума, което прави 200 думи, 4 лв! (разбира се, че пиша и статии с по-голяма големина, но за тях цените предполагам, че може да си ги сметнете).

Пренаписване на статия, само 0,5 ст. на дума= 100 думи, 0,50 лв. ВАЖНО Пренаписвам статии само от български на български!

Преводите са по-договаряне зависимост от текста. Езикът на превода, не влияе на цената. На цената влияе единствено сложността и големината на текста!

Как може да се свържете с мен?
Може да ми пишете на ЛС!
Може да ми пишете на е-майла: [email protected]

Методи за плащане
Приемам методи на плащане пайпал и ипей (предпочитам ипей).
По банков път НЕ приемам плащане!
 
Последно редактирано:
От: Статии, преводи и още!

Статия на английски език, само 2 ст. на дума, което прави 200 думи, 2 лв!

Куца ти математиката :).

2х200 = 400 ст. - 4 лв.
 
От: Статии, преводи и още!

Аз имам желание за една статия от промото.
Ще ти пиша и на ЛС темата заедно с мейла.
 
От: Статии, преводи и още!

Вписвам ли се в изискванията за безплатна статия?
 
От: Статии, преводи и още!

Вписвам ли се в изискванията за безплатна статия?

Да вписваш се! Имайте предвид, че трябва да ми пишете на ЛС или емайл, не само в темата!

Статиите от промото ще бъдат готови сряда, най-късно четвъртък след обяд!
 
От: Статии, преводи и още!

Бих искал да взема последното място, ако е свободно де.
 
От: Статии, преводи и още!

Вече няма свободни ревюта! Ако имате нужда от статии, вече трябва да се заплаща, което е хубавата страна за мен. :D
 
От: Статии, преводи и още!

оправи си цените защото подвеждат клиентите
цените за англ. и пренаписването - имаш грешки

иначе ти писах на лс за една статия, не бързам, когато можеш
 
От: Статии, преводи и още!

Благодаря ти за професионалните статии. Ако ви трябват статии това е човекът - точен и коректен :wink:
 
От: Статии, преводи и още!

Аз също получих моята статия.
Грамотно написана, без грешки, текста следва логическа последователност.
Добре е.
 
От: Статии, преводи и още!

И аз си получих статията. Грамотно написана с логическа последователност и приятен стил на писане. Доволен.
 
От: Статии, преводи и още!

Да си кажа впечатленията за статията. Малко късно (повече бачкане ми се събра последно време), но и хем да вдигна темата на колегата ;)

Получих статията до няколко часа. Темата ми, която избрах беше обща. Ще дам линк на автора към статията му, когато е кача.
Съвсем леко я пипнах, за да е докарам по моя вкус. Ако колегата имаше повече време да огледа и намери подобни статии със сигурност би се справил по-добре. Заради краткото време и другите поръчки мога да заява, че статията си заслужава.

За бъдещи поръчки ще го имам в предвид също.
 
От: Статии, преводи и още!

Лятна промоция

Само до 08.08.12, ако поръчате статии на стойност 50лева или повече, ще платите само половината цена, а ако си поръчате статии на стойност от 25 лева до 50 лева, ще платите само 75% от крайната цена.
 

Горе