Статии с уникален текст

bugiardo

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Статии с уникален текст / преводи от Английски и Италиански

Здравейте, съфорумци. Това, с което мога да бъда полезен е следното:

Пиша статии на всякаква тематика, като предимно наблягам на икономическите и бизнес теми, но това не означава, че не мога да напиша "Как се прави лютеница" например. Каквото ви е потребно, просто се свържете с мен и ще го обсъдим. Търся някого, за когото да пиша статии редовно (притежател на блог).

Така също и предлагам преводи от английски и италиански, съответно на български.

Примерна моя статия - тук

Готовите статии, които веднага можете да приведете под състояние на лично притежание са:

- „Защо хората купуват?” Въпрос, който вълнува всеки един търговец - 339 думи.
- Да отделим време за мислене - 304 думи.
- Дайте приоритет на разнообразната работа - 278 думи.
4. Бизнес план (общи насоки) - 211 думи.
- За да си връх за другите, първо трябва да си връх за себе си - 97 думи.
- Как да общуваме със секретарката си (практично ръководство - НЕ Е С ИРОНИЧЕН ХАРАКТЕР) - 325 думи.
7. Как да си направим лютеница - 225 думи.
8. Консервиране на смесени мариновани зеленчуци (асорти) - 298 думи.
9. Разликата между успеха и провала в търговията - 385 думи.
10. Разчистете бюрото си - 470 думи.
11. Несъответствията в икономическата реалност - 301 думи.

Цената на лично.

Работя с Paypal.

Ако някой проявява интерес и иска допълнителна информация, моля да ми пише на лично (ЛС).
 
Последно редактирано:
От: Статии с уникален текст

Леле много големи тия статии по 300 - 400 стр. , то са си направо романи.. :rolleyes: :) :D
 
От: Статии с уникален текст

Сорри и аз за офтопика, ама ако требе да чета 470 страници как да разчистя бюрото си, то по-добре да го изметкам през терасата.
 
От: Статии с уникален текст

Романите могат да послужат за цял сайт.
@bugiardo - разбий страниците на подтеми до 500 думи (както паснат), формулирай ги с интригуващи заглавия според тематиката и продавай, като си изготвиш един Google.doc със заглавията. ;)
 
От: Статии с уникален текст

Много късо четивото със секретарката - почти колкото сагата с маринованите зеленчуци. Да не е напуснала?
Ако покажеш няколко подбрани страници за секретарката и общуването с нея пред широката публика, ще е по-интригуващо. И по-успешно.
 
От: Статии с уникален текст

Това с романите в кръга на шегата.
Предполагам, че е техническа грешка и колегата е имал предвид броя думи...
 
От: Статии с уникален текст

Момчета, вие се бъзикайте, но да не останете с пръст в уста... bugiardo е само за charovnik.com на bgtupanfighter-а ;) И секретарките си ще забравите...

(Вискяр, хвърли едно око на стената ми ;))
 
От: Статии с уникален текст

Колеги, радвам се, че сте наблюдателни. Бъдете такива и "гледайте какво ви продават" :). Искрено се засмях, когато прочетох това с бюрото... признавам си :D
 
От: Статии с уникален текст

аз имам интерес към първите шест. Пиши ми на ЛС да се разберем.
 
От: Статии с уникален текст

Изпълни точно и коректно поръчката, като сам предложи интересни тематични заглавия (според вкуса ми). Статиите са не само уникални, но и приятни за четене. Дори ме изненада с бонус писание ;)
 
От: Статии с уникален текст

Отново съм свободен за поръчки. Не се бойте, поръчвайте смело! :)
 
Последно редактирано:
От: Статии с уникален текст

Актуалният списък със статиите за момента:

4. Бизнес план (общи насоки) - 211 думи.7. Как да си направим лютеница - 225 думи.
8. Консервиране на смесени мариновани зеленчуци (асорти) - 298 думи.
9. Разликата между успеха и провала в търговията - 385 думи.
10. Разчистете бюрото си - 470 думи.
11. Несъответствията в икономическата реалност - 301 думи.

Цената е 0,012лв. на дума.
Ако някой има нужда от редовно писане на статии (за блог например), да пише на ЛС. :)
 

Горе