Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

newbie

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!
Искам да Ви представя услугите,които предлагам.

1.Писане на статии на български език на тема спорт,строителство,туризъм,политика,покер.
Цена-3лв(250-300).


2.Пренаписване на статии на български език.
Цена-2лв(250-300).


3.Превод на статии от английски и руски език.
Цена-3лв(500-600)


4.Развиване на български форуми.
Регистрация на Х броя акаунти,създаване на теми и провеждане на дискусия в тях.
Цена-10ст/пост.


5.Футболни прогнози с анализ.
Цена- по споразумение.



Приемам плащания чрез MB,PP и банков превод.
За контакти: в темата или ЛС.

ПП:Понеже съм нов в този форум и нямам изграден имидж,съм склонен да приема плащане след свършена работа.

Благодаря за вниманието и честит априлски сняг:)
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

Покажи преписи и преводи, които си правил. Също така и статии, които си писал, за да придобием някаква представа за нивото на услугата, която предлагаш.
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

Това сега превеждано ли е, авторско ли е, пренаписвано ли е? Само това ли си написал до сега?
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

Това сега превеждано ли е, авторско ли е, пренаписвано ли е? Само това ли си написал до сега?

Това е авторска статия.Портфолиото не ми е голямо,а и според мен е редно първо да попитам поръчителите на статията,дали са съгласни да давам линкове към нея.
Периодично тук ще пускам линкове към мои статии с описание към тях за да може заитересуваните да придобият представа за стила на работата ми.
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

Статии на английски пишеш ли?
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

Изключиъелно некоректен. В понеделних се бяхме разбрали за 10 статии за 25 лева, като дори искаше и предплащане, аз разбира се му казах, че плащането е след приключване на работата, а днес той ми пише, че ще ми откаже поръчката, защото имал по-добра оферта. Съответно ще получи и негативен трейдър и ще пиша и в другия форум. Да знаете, че на него не мобе да се разчита. Поредния предприемач ...
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

Изключиъелно некоректен. В понеделних се бяхме разбрали за 10 статии за 25 лева, като дори искаше и предплащане, аз разбира се му казах, че плащането е след приключване на работата, а днес той ми пише, че ще ми откаже поръчката, защото имал по-добра оферта. Съответно ще получи и негативен трейдър и ще пиша и в другия форум. Да знаете, че на него не мобе да се разчита. Поредния предприемач ...

Лицемерието ти няма край. Поиска да му пиша статии на занижени цени, аз съответно му отказах. От злоба ме е наплюл публично в двата форума.....
Поел съм няколко поръчки на хора от този форум и никой не е излъган дори с една стотинка.
Искал той да му напиша няколко безплатни статии... Не искам да имам нищо общо със селски тарикатчета като теб.
Убеден съм, че хора работили с този човек знаят какво имам в предвид с горното изречение.
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

Пича е точен! Написа ми една статия безплатно. Сигурно нещо се е объркало, не вярвам да е направил това умишлено
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

При положение че искам 10 статии е нормално да искам отстъпка. По-късно ще постна л. С. В който се съгласява на работата. Няма да коментирам олигофренчета повече.
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

добра оферта
 

Прикачени файлове

  • championsleaguefinal_1366x768.jpg
    championsleaguefinal_1366x768.jpg
    38.2 KB · Преглеждания: 28
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

Кое му е доброто на офертата?
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

Лицемерието ти няма край. Поиска да му пиша статии на занижени цени, аз съответно му отказах. От злоба ме е наплюл публично в двата форума.....
Наистина цената е много ниска, но ако си поел ангажимент - трябва да си по-отговорен.
 
От: Статии,форумни постове,прогнози и още нещо....

При положение че искам 10 статии е нормално да искам отстъпка. По-късно ще постна л. С. В който се съгласява на работата. Няма да коментирам олигофренчета повече.


На тези цени на които работи newbie за 10 статии каква отстъпка да се направи? Разбирам една статия да струва 10 лв. - тогава е по-нормално да се иска бонус или отстъпка...., но не стига, че статиите в България по принцип се пишат за без пари, че още колко да се сваля от цената?!
 

Горе