Стискайте ми палци

Gotovski

New Member
Хора утре голям ден за мене :) - ще се женя - how nice is that ? - поканен е един член от форума :) invisible

ох стига сам се базикал мали стискайте палци че утре изпит имам по математика сериозна работа : ......... :

Мс ако зема сички изпити ше има подараци :) от мен фрее домайнс
 
Кав парви курс ве ? аз тъка имам право на работа вече :) пак сам на 16 :) хаха сега имам изпити :) с тях мой влеза в колеж или да си намеря по добра раота :П хаха ма да забраят че ше бачкам за тях :П


Ае след 2 часа почва :)

nikoo11 каза:
Успех!
Как ми се ще сега и аз да съм първи курс ,а не да се дипломирам.
 
и аз теа дни като го подкарам всеки ден изпити ;) Само дето мойте са на малко по-високо ниво ;) Сесията стартира, че чак до 4-ти юли всяка седмица по един ;)
 
Blinky каза:
Станимир, бате здрасти и добре си ни дошъл тук с нас. Надявам се да си изкараш супер с нас и инфото тук :) Чао за сега.
Ако почна да правя по $100/daily значи си изкарвам добре :lol:
Поздрави! :roll:
 
то на мен в събота ми беше последният изпит.
сега предстой държавен изпит, щот не можах да хвана успех за дипломна работа.
трябва да почна стабилно да изкарвам от онлайн бизнеса, щот 900 лева хич не са малко за магистратура.
 
Станимир каза:
Blinky каза:
Станимир, бате здрасти и добре си ни дошъл тук с нас. Надявам се да си изкараш супер с нас и инфото тук :) Чао за сега.
Ако почна да правя по $100/daily значи си изкарвам добре :lol:
Поздрави! :roll:

Аз ти го пожелавам искрено. И да знаеш, че няма невъзможни неща. :wink: Успехи.
 
Сега е мой ред да ми стискате палци :) тъй като не съм от най-редовните ученици ми се падна да правя 1но писменно(Биология) и 2 класни(БЕЛ и Математика) в 1 ден :) добре звучи знам :roll: но все пак се вяскам в даскало 1-2 пъти на месец.
 
DEATH каза:
Сега е мой ред да ми стискате палци :) тъй като не съм от най-редовните ученици ми се падна да правя 1но писменно(Биология) и 2 класни(БЕЛ и Математика) в 1 ден :) добре звучи знам :roll: но все пак се вяскам в даскало 1-2 пъти на месец.

Еми успехи, бате. Ще се наложи и ти да ни уведомиш след изпитите ти, дано да са добри новините. Много късмет.
 
Вие се спукахте с тея испити :lol: Успех на всички и да черпите :lol: :lol: :p
 

Горе