Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

От: Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

За всички идиотчета, дето не знаят за какво служи магистралата и не се замислят, защо по цял свят се строят магистрали:

1273623_467771566664219_2017916982_o.jpg
 
От: Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

Виж, че в твоята посока няма никой, кво се оплакваш :p
 
От: Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

За малко. Гъчканата стигна на три километра от мен.
Сливница и Драгоман три дни бяха блокирани...
 
От: От: Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

За всички идиотчета, дето не знаят за какво служи магистралата и не се замислят, защо по цял свят се строят магистрали:

1273623_467771566664219_2017916982_o.jpg

Не бе, те чакат държавата да им даде пари за хубави коли, за да може да ги карат по магистрали.
 
Като се прибирах вчера беше брутално. Щом много автобуси минаваха под моста, смятай. Тази магистрала я строят от не знам си колко време и все изглежда зле. Казаха, че скоро (май октомври-ноември) ще затворят цялата една лента, за да я оправят. На никой не му препоръчвам да я използва магистралата тогава. :)
 
От: Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

То не е само там, вчера от Гърция се прибирах и от дефилето на Кресна до Дупница беше ад, караш с 30-50 макс, а понякога и спираш...

Пенсионерите нормално да не им пука за магистралите, но човек като мен, дето си върти доста с колата ми е удобно да стигна от А до Б за два часа вместо за 4-5.
 
От: От: Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

Не бе, те чакат държавата да им даде пари за хубави коли, за да може да ги карат по магистрали.
Каквато и да е колата, щом не се е научила да лети, все има нужда от широк път.

Пенсионерите нормално да не им пука за магистралите, но човек като мен, дето си върти доста с колата ми е удобно да стигна от А до Б за два часа вместо за 4-5.
Противниците на магистралите в тази тема ми приличат на пенсионери по мислене.
 
От: Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

хааххахааххааххаахха

ватдъфак е толкоз смешну
 
От: Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

+1 коментар, не става въпрос за смеха :)

ся се чудя да му се изходя ли на мненията или да видя ко ще пусне и тогаз да му се изходя на репутацията, баси дилемата чесно
 
От: Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

ся се чудя да му се изходя ли на мненията или да видя ко ще пусне и тогаз да му се изходя на репутацията, баси дилемата чесно

Вече почервеня, но като гледам мненията са му от "хахаха" до "малее мале" , което е нормално де :)
 
От: Стотици милиони лева за шосета и магистрали, а за доходи 0,00 лв.

Вече почервеня, но като гледам мненията са му от "хахаха" до "малее мале" , което е нормално де :)

е то аз го изплющях ама грешно и писах на админите да ми изтрият репа, то има време с тез мнения що се хабя и аз не знам ма тва е - рицарско чувство за справедливост ко да го прая
 

Горе