Странен проблем с LayerSlider WP

danko6

Well-Known Member
Проблема е следния
1- слагам такъв слайдър на началната си страница
2-настройвам си го да падат разни текстове и изображения(целия слайдър се състои от 3 изображения, сменящи се през 5 секунди)
3-като вляза първия път в сайта и първия слайдър ми го дава зоомнат + това че изкарва само половината от падащите текстове и изображения, просто нз как си избира кое да покаже и кое не... като се премине към второто изображение вече всичко си е нормално и се зарежда както трябва и така ако си оставя слайдъра да се превърта постоянно няма никакъв проблем, минава и 3-тото изображение, после отново първото, но вече без проблем.

Но вляза ли отново в сайта и пак същата работа първия път пак не ми показва нещата както трябав на първия слайдър :cry:
 
От: Странен проблем с LayerSlider WP

Ctrl-F5 Ctrl-R?
 
От: Странен проблем с LayerSlider WP

Резултат нулев :D Това става при ново отваряне на страницата.Примерно може да се връщам на страницата НАЧАЛО 100 пъти и ако е минал вече първия път си работи без проблем, но отворя ли сайта отново бааам
 
От: Странен проблем с LayerSlider WP

Резултат нулев :D Това става при ново отваряне на страницата.Примерно може да се връщам на страницата НАЧАЛО 100 пъти и ако е минал вече първия път си работи без проблем, но отворя ли сайта отново бааам
Ctrl+Shift+I -> Console и гледай къде ти гърми джабаскрипта
 
От: Странен проблем с LayerSlider WP

До никакво решение не стигнах...
Поставих дори и един първи слайдър който да трае точно 0 секунди и пак нищо...един път ми зареди всичките слайдъри както трябва един път не на някакъв си тъп негов произволен смисъл и ебава цялата работа...
 
От: Странен проблем с LayerSlider WP

Може би за метнеш 1 скрийншот на настройките на проблемния слайд и един на безпроблемния слайд? Може и на ЛС. :)
 
Хмммм. Така, имаме един слайдър, с 3 слайда в него, които са картинки и са зададени реално като бекграудни, за да запълват целия слайд - по хейд и уейд? До тук добре. Провери дали случайно нещо в настройките на първия не са различни. Иначе изтрий първия, направи копие на някой от другите два, премести го да е първи пак си го нагласи. Така е сигурно, че всички са с еднакви настройки. Ако пак дава грешка, проблема ще трябва да се търси другаде, най-вероятно някое каше. :)
 
От: Странен проблем с LayerSlider WP

този слайдър си е малко проблемен по принцип. И аз съм си имала проблеми с него. :/
 
Re: От: Странен проблем с LayerSlider WP

този слайдър си е малко проблемен по принцип. И аз съм си имала проблеми с него. :/
Често да ти кажа и аз честно, ако не го видя интегриран в темата, малко резервирано подхождам после с набавянето му, дори не се сещам за него. Виждам го постоянно в премиум темите. Отделно не съм се опитвал да го интегрирам.
 

Горе