Страно Google какво има в предвид

От: Страно Google какво има в предвид

Думата е написана на латиница. И това обърква Гугъл. А доколкото помня, така написана думата, на латиница -(putka, putki) на финландски означава тръба. Има се предвид водопроводната канализация, ако не бъркам. Виж следния пример.

Няма нищо чудно, просто съвпадение, и вече който не знае тези факти почва да се вкарва в някакви филми. :)
 
От: Страно Google какво има в предвид

Снимката говори сама за себе си!
:-o:-o:-o
Виж файлът 6089
Алгоритъмът им е железен просто. Не знам какво точно е имал в предвид, но май е направил някаква аналогия с дадените от него предложения. Както казваше един професор - "Няма случайни неща" :)
 
Е, не знаете ли? Пернишкия университет всъщност се казва "Пернишки Университет по Телекомуникации Компютри Архитектура", или абревиатура точно на търсеното от автора :)

А Интернета толкова беше гръмнал със статии, в които се говореше за "Пернишки университет" и "пу**а", че е нормално Гуглето да си направи връзка, нали е умен станал ужким.
 
От: Страно Google какво има в предвид

Имал е пред вид точно българското значение, освен това Перник със Финландия малко е смешно да се обърка. То да бяха само тези думи с мед да ги намажеш
 
От: Страно Google какво има в предвид

Снимката говори сама за себе си!
:-o:-o:-o
Виж файлът 6089

Има предвид, че в университета има и ..ки :D

За останалите, къв алгоритъм то това вече е смях. :lol:
 
От: Страно Google какво има в предвид

гугъл алгоритъма не е съвършен и едва ли ще бъде някога(това, че става все по сложно да се манипулира е отделен въпрос) и все пак върви в някаква положителна посока. До преди година се сещате какво излизаше като първи резултат при търсене на "яйца на очи" в изображения sarcastic.gif
 
От: Страно Google какво има в предвид

Предлагам да направим тема най-смешните резултати на гугъл, и "прословутият им алгоритъм" :D
 
От: От: Страно Google какво има в предвид

гугъл алгоритъма не е съвършен и едва ли ще бъде някога(това, че става все по сложно да се манипулира е отделен въпрос) и все пак върви в някаква положителна посока. До преди година се сещате какво излизаше като първи резултат при търсене на "яйца на очи" в изображения Виж файлът 6090

Кое му е положителното? Простотиите и дискриминацията ли?
 
От: От: Страно Google какво има в предвид

Кое му е положителното? Простотиите и дискриминацията ли?

Нямам намерение да ги защитавам, но би ли уточнил за какви простотии и дискриминация става въпрос? На две, на три... без да се впускаме в излишна дискусия.
 
От: Страно Google какво има в предвид

Ок нямаш проблеми!

Аз и още доста колеги бяхме порязани от гугъл, с сайтове за обяви използващи един и същ "черен" алгоритъм, но някои или по-скоро два, а в началото само един остана без никакви наказания без нищо. В общи линии е така: от над 30к. на ден на 100 човека, а въпросните продължават да си работят безпробемно със същата манипулация.
 
От: Страно Google какво има в предвид

Ок нямаш проблеми!

Аз и още доста колеги бяхме порязани от гугъл, с сайтове за обяви използващи един и същ "черен" алгоритъм, но някои или по-скоро два, а в началото само един остана без никакви наказания без нищо. В общи линии е така: от над 30к. на ден на 100 човека, а въпросните продължават да си работят безпробемно със същата манипулация.

Еми, явно всеки гледа в своята паница... :wink:

едит: тоест, че аз нямам от какво да се оплача...
 
От: Страно Google какво има в предвид

Еми, явно всеки гледа в своята паница... :wink:

едит: тоест, че аз нямам от какво да се оплача...

Или просто в България така е прието, имаш ли конкуренция, смажи я. ;)

Мога да дам и домейните на въпросните, ама да не изпадам в подробности.
 
От: Страно Google какво има в предвид

Google не е имал нищо повече в предвид от абревиатурата на името на университета (старото име, преди да го прекръстят). "Пернишки Университет по Телекомуникации, Компютри и Архитектура" . Резултата е логичен.
 
От: Страно Google какво има в предвид

Ако се пръсне достатъчно и добре оформена информация в Мрежата, при търсене на мъжки полов орган спокойно могат да излизат резултати като в търсенето от примера.
Алгоритъма е математически и борави с техниките на статистиката.
Тези неща могат да се използват и в политиката - при търсене на тази дума да излизат резултати за някоя българска партия. Или политик. ;)
 
От: Страно Google какво има в предвид

То си е явно че за google винаги има някаква логика, но съвпадението си е забавно.
 
От: Страно Google какво има в предвид

Забавното съвпадение беше раздухано и в медиите и в нета преди време. След това му смениха името.
 
От: Страно Google какво има в предвид

Страно що си толкоз неграмотен. Цели две грешки имаш в заглавието на темата.
 
От: Страно Google какво има в предвид

Между другото медиите направиха добър ПР, който от университета не успяха да използват. Сега се казва "Европейски политехнически университет", но има голяма вероятност да фалира, защото както по много проекти и по тоя доста пари се откраднаха. Иначе именно такива теми доказват, че монетата има две страни.
 
От: Страно Google какво има в предвид

Предлагам да направим тема най-смешните резултати на гугъл, и "прословутият им алгоритъм" :D

Аз съм ЗА, ще има много матриал :)
"Бисерите на Google"
Само май трябва да е в "да не се индексира" :wink:
 

Горе