Страхотен нов сайт за готварски рецепти

От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

:) сайта отново се продава новия собственик се отказа и ще използва парите си за да направим заедно друг проект
 
Последно редактирано:
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

сделката беше реална,но като поугледах конкуренцията и се отказах,трqбва си много работа и чесно казано не виждам вариант за печелене на пари с него а и имам други саитове! така,че не конспирирайте..аз си платих грешката,хаха капарото ми изгоря!
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

сделката беше реална,но като поугледах конкуренцията и се отказах,трqбва си много работа и чесно казано не виждам вариант за печелене на пари с него а и имам други саитове! така,че не конспирирайте..аз си платих грешката,хаха капарото ми изгоря!

До някъде те разбирам.
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Сайта отново е свободен. След като поговорихме с daynnite решихме да работим по друга идея за сайт.

Доволен съм, че тази обява ни запозна.
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Да нещо не му върви на тоя сайт първо се надъхват хората после се усещат че си иска работа (да се качват рецепти готини)
 
Последно редактирано:
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

И колко пари търсиш първоначално на това чудо
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

вие не разбрахте ли какви пари му иска и защо хората се отказват?
като изключим дизайна
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Не мисля,че това е коректно.
Тук не плащаш данък, за да се гавриш така с хората за няколко часа и да прибираш пари. Лично мнение.
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Каква е драмата с тез сайтове?
Кажете в прав текст де, какви са тези недомлъвки?
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Ем кой според вас ще извади 200 лева за тва чудо? Дизайн - под всякаква критика. Функционалност - никаква. Уж авторската система е има бог знае още кой. Съдържание - изцяло копирано от други сайтове 1:1. СЕО оптимизация - нулева, прихващал бил "...с автоматично onpage SEO (прихваща заглавие и мета данни от рецептата)".. таратанци. Един и същ description на всяка страница: "В Sgotvi.NET, ще се научите как да сготвите всяко едно ястие, бързо, лесно и вкусно!". URL адресите и те са под всякаква критика. Единствено домейна е що годе свестен, ма за 200 лева, аре нема нужда
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

тоя пък някой пита ли те? много завист ей :D ся като го пусна във бгмама форума и ще го лапнат за 5 минути

ДО АДМИНИТЕ крайно време е такива като велкото да бъдат наказвани ! няма интерес към сайта само осира темата и храчи по офертата
 
Последно редактирано:
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Не мисля,че това е коректно.
Тук не плащаш данък, за да се гавриш така с хората за няколко часа и да прибираш пари. Лично мнение.


? някой да те е питал ?

цяла вечер ме държа тоя дето изгоря с капарото 20 правихме някой корекции и накрая на другия ден се отказа мисля че е съвсем нормално да си задържа капарото
 
Последно редактирано:
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Каква е драмата с тез сайтове?
Кажете в прав текст де, какви са тези недомлъвки?

Няма драма първо jasonborn искаше да го вземе капари го на другия ден се отказа ......след това powerman го закупи но тъй като имаше доста проекти за правене и аз мога да му помогна реши да се откаже от рецептите и да си поръча за парите друга услуга и за това сайта се връща на пазара за втори път
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Малии кви са тия ЛС-та, репутации... леле пич поуспокий се малко:) Че си докараш я язва, я сърдечни проблеми. А иначе си прав, завиждам ти за "страхотния готварски сайт" с "автоматичното сео". А и кат ша го продадеш за 5 минути в БГмама ко го мъчиш тук вече толкоз време тоя "страхотен" сайт.

ПС: И мерси за репутацийката, бъди спокоен нямам намерение да ти я връщам, че вече хептен ще изтрещиш:)
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

:) много съм спокоен даже ето свалям сайта от предприемач моля админ да затвори темата......................
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Човекът,който е изгорял с капарото, са му искали 300 лева :(

Това е форум,така че няма нужда някой да пита някого за мнение.

Ем кой според вас ще извади 200 лева за тва чудо? Дизайн - под всякаква критика. Функционалност - никаква. Уж авторската система е има бог знае още кой. Съдържание - изцяло копирано от други сайтове 1:1. СЕО оптимизация - нулева, прихващал бил "...с автоматично onpage SEO (прихваща заглавие и мета данни от рецептата)".. таратанци. Един и същ description на всяка страница: "В Sgotvi.NET, ще се научите как да сготвите всяко едно ястие, бързо, лесно и вкусно!". URL адресите и те са под всякаква критика. Единствено домейна е що годе свестен, ма за 200 лева, аре нема нужда
 
От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

хаха ти да не работиш в данс по договаряне е сайта мога да му искам и 500лв
 
Като не искаш да ти се коментират темите в пазара -> http://searchengines.bg/forumdisplay.php?f=18
Тук хората обсъждат нещата и поне според мен това е правилния начин. Възможността за измама се намалява до минимум, а и ако продавача не е тотален dumbass (помисли върху това), може да си извади полезни съвети от получената критика.
 

Горе