Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Re: От: Re: От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or

Репутацията и постовете не означават нищо... Вече няколко пъти съм се парил от хубави репутации, така че не ми обяснявай...
Айде, още 2 и да отваряме шампанското. :) За някои Нова година ще дойде по-рано. :)
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Хах. Освен да перифразирам: Ето защо този форум е толкова велик! Винаги се случва нещо много интересно :D Браво
 
видя ли че няма нищо страшно човек

а това е спама от онзиден който ми репортваха ама вече беше поизпратил преди да стигне до мен и да го делна през антиспам системата този потребител

9Mr7gcO.png


регват се и тихичко ги почват който е онлайн като това ограничение не работи... няма опции по дата на регистриране поне този плъгин за личните...

Я, имали сме и сериозни спамари от UK. По щеше да ми е нормално ако бяха от други екзотични държави. :) Аз пък търках вчера един руснак. За некви дейтинг сайтове ставаше дума. И като стана на въпрос. Едно ресурсче: sadanduseless.com/2013/11/russian-dating-sites/
 
От: Re: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater

Мда, вече и мен не ме бърка - дефлорацията беше успешна :)


видя ли че няма нищо страшно човек

а това е спама от онзиден който ми репортваха ама вече беше поизпратил преди да стигне до мен и да го делна през антиспам системата този потребител

9Mr7gcO.png


регват се и тихичко ги почват който е онлайн като това ограничение не работи... няма опции по дата на регистриране поне този плъгин за личните...
 
От: Re: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater

Blinky, пълниш ми темата с офтопик и ще се наложи да те репортна! :)

Я, имали сме и сериозни спамари от UK. По щеше да ми е нормално ако бяха от други екзотични държави. :) Аз пък търках вчера един руснак. За некви дейтинг сайтове ставаше дума. И като стана на въпрос. Едно ресурсче: sadanduseless.com/2013/11/russian-dating-sites/
 
Re: От: Re: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or gre

Blinky, пълниш ми темата с офтопик и ще се наложи да те репортна! :)

Извинявай. Няма да се повтори. :) Успехи. Ако има нещо, пиши пак. И ако се сетиш да споделиш нещо с нас, може да го имаш в предвид да го направиш тук.
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Видиш ли великия DrageR, който е раздал на фриленсърите (които са тук заради написаното в форума) една камара пари (поне аз така разбирам) не може да напише 10 поста?
Е къв уеб мастър си тогава? И аз влязох с идеята да спамна един линк, ама се почна едно писане и още не мога да спра. Пробвай и ти не е толкова страшно
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

DrageR е точен, работя с него и нямам никакви проблеми. Тя вече самата тема си стана спам, така че коментарите са излишни :) някой ограничения наистина трябва да отпаднат, а и репутацията не винаги помага 8)
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Дали? Аз примерно с хора които нямат поне 50 поста не се занимавам. Имам бая ЛС-та от такива потребители, но скромния ми опит показва, че си има цел да не пишат във форума.
DrageR е точен, работя с него и нямам никакви проблеми. Тя вече самата тема си стана спам, така че коментарите са излишни :) някой ограничения наистина трябва да отпаднат, а и репутацията не винаги помага 8)
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Относително е :) аз като имам 380 мнения и положителна репутация пак мога да не свърша някоя задача, примерно де :)
 
От: От: Re: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or gre

Мда, вече и мен не ме бърка - дефлорацията беше успешна :)

Йоще миг... И падна заветния хълм! :clap:

А сега сериозно. Никога не съм харесвал, когато някой налага изисквания на дадено общество. Когато се интересува единствено от себе си и смята, че всички останали трябва да са в негова полза и удобство.

Хигиенните мероприятия в един форум може да оспорва само човек, който няма никаква престава какъв е труда на хигиенистите - администратори и модератори.
 
Да си кажа честно, не ми се е случвало да работя с нечитав човек с много мнения и репутация. Не искам да кажа, че те са определящи, но някак ми е по-спокойно сякаш, като знам че ги има. Потребител имащ над 100 поста, все пак се е опитал да се отбележи тук и в много случаи да си изгради име. ;)

И не искам да кажа нищо или да звуча дискриминационно, но не съм работил с някои с малко мнения и без репутация. Така де, не че ще са ми пречка, но не ми се е случвало. Честно.

@uphero е прав. Ще ти хареса. За мен си е голяма наркомания. :)
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Супер си! Този червен реп беше изключилно професионален и полезен за останалите потребители, също като този твой пост...

Видиш ли великия DrageR, който е раздал на фриленсърите (които са тук заради написаното в форума) една камара пари (поне аз така разбирам) не може да напише 10 поста?
Е къв уеб мастър си тогава? И аз влязох с идеята да спамна един линк, ама се почна едно писане и още не мога да спра. Пробвай и ти не е толкова страшно
 
От: Re: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater

Аз пък съм работил с такива, мисля, че още имам някъде десетина туристически статии, които никога няма да използвам - мога да ти ги подаря, да си ги ползваш със здраве и да се радваш на реповете, които се раздават тук...

Да си кажа честно, не ми се е случвало да работя с нечитав човек с много мнения и репутация. Не искам да кажа, че те са определящи, но някак ми е по-спокойно сякаш, като знам че ги има. Потребител имащ над 100 поста, все пак се е опитал да се отбележи тук и в много случаи да си изгради име. ;)

И не искам да кажа нищо или да звуча дискриминационно, но не съм работил с някои с малко мнения и без репутация. Така де, не че ще са ми пречка, но не ми се е случвало. Честно.

@uphero е прав. Ще ти хареса. За мен си е голяма наркомания. :)
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Няма как всички постове да са хай куалити, всеки ти дава акъл да пишеш тук по няколко причини -
-да си изградиш име и репутация (така лесно човек може да прецени дали да работи с теб)
-да бъдеш полезен за форума, и така да привлечеш още потребители с които би работил
А колкото до заглавието , че забравих да го спомена е върхът на наглостта! Не стига, че ти се предоставя такъв голям избор от фрийленсъри на едно място + един куп полезна информация а си тръгнал да пускаш теми с такива заглaвия, че ти си за бан бе човек!
Такива нагли и мързеливи хора по-надалече моля!
За други не съм го правил но за теб ще си запиша да ти дам още един червен реп, да те знаят какъв си
-
Супер си! Този червен реп беше изключилно професионален и полезен за останалите потребители, също като този твой пост...
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Не съм искал акъл, че да ми го дава някой... До сега си работих без репутация и коментари във форума, и това не беше пречка, но има едни потребители, които ми дават разни определения и ми слагат червени репове - това вече е пречка. Сложи ми още един червен реп, за да се почувстваш и ти мъж, но все пак, ако ти се наложи да чакаш прекалено много за него, трябва само да излезеш пред блока, да се наведеш и да си хванеш палците на краката - сигурен съм, че ще ти хареса да бъдеш и жена...


Няма как всички постове да са хай куалити, всеки ти дава акъл да пишеш тук по няколко причини -
-да си изградиш име и репутация (така лесно човек може да прецени дали да работи с теб)
-да бъдеш полезен за форума, и така да привлечеш още потребители с които би работил
А колкото до заглавието , че забравих да го спомена е върхът на наглостта! Не стига, че ти се предоставя такъв голям избор от фрийленсъри на едно място + един куп полезна информация а си тръгнал да пускаш теми с такива заглaвия, че ти си за бан бе човек!
Такива нагли и мързеливи хора по-надалече моля!
За други не съм го правил но за теб ще си запиша да ти дам още един червен реп, да те знаят какъв си
-
 
Re: От: Re: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or gre

Аз пък съм работил с такива, мисля, че още имам някъде десетина туристически статии, които никога няма да използвам - мога да ти ги подаря, да си ги ползваш със здраве и да се радваш на реповете, които се раздават тук...
Радвам се на реповете тук, да, защото знам, че са спечели от нещо, което е било полезно за останалите. За съжаление, няма нужда от тези статии, но други ще имат. А най-добрия вариант е да ги пуснеш в пазара, за да може да ги монетеризираш и парите да налееш в нещо, в което в момента работиш.

Аз просто давам идея, не искам да кажа, че е задължително, но определено няма да е минус. :)

@uphero, моля те. Недей така с лошо. Всеки има право да прави каквото иска тук, съобразено с правилата.
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Хахах пак петъчни драми. Българина не може да живее без да драматизира нещата.

Аз като имам ядове, пиша директно на админите или на пощата. Чак пък тема да пусна....
 
Re: От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater

Хахах пак петъчни драми. Българина не може да живее без да драматизира нещата.

Аз като имам ядове, пиша директно на админите или на пощата. Чак пък тема да пусна....

Мани, мани. :) Но мисля, че всеки си има начини да се оправя в живот по начини, по които е свикнал. Едните с дипломация, другите с драма. Всякакви методи има. Щом това работи за него, няма лошо. :)

Имали сме и по-големи драми, това е поредната петъчна, за да има и убав уикенд след нея. Наситен с много емиция и позитивни настроения.
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

ахахах и видиш ли сега колко било лесно - малко да те провокират и хоп правиш 5-6 поста... а можеше просто преди темата да фраснеш в няколко теми "да, така е!" "не, не е така!" и си готов, без да пускаш сейрджийска тема като тази :)
Но пък съм и съгласен с ластсентинел, че това наистина го прави тоя форум велик :twisted:
 

Горе