Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

DrageR

Member
Изумявате ме с накои нови правила и ограничения... Регистриран съм от 100 години, работил съм с една камара народ от този форум (като доста пъти съм си изхвърлял парите в коша, заради ленсъри, за които има всякакви положителни коментари, рейтинги и трейдъри...) и сега трябва да флудя с малоумни коментари, за да мога да си свърша работата...

Не пиша коментари, защото няма какво да кажа на господата и дамите, които са компетентни по всички въпроси - върша си тихо и кротко работата, без да преча на никого, но админите решават, че трябва да пречат на мен... Стана още по-хубаво, когато се опитах да пратя съобщение на coolice и отново получих "You currently have 0 posts and you can send PMs to following users only: coolice-admin, coolice".

Супер сте, браво!
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Опита ли на този адрес: http://www.predpriemach.com/sendmessage.php Обикновено съобщенията от там се получават от всички админи. Твоя случай е частен - регистриран си отдавна, но повече stalker отколкото contributor . Повярвай ми 99% от потребителите с 1 мнение искат да нафлудят форума с low-quality мнения или да извозят някого. Казвам ти го от гледната точка на администратор, на ден трия по няколко мения / теми / или спам регистрации.
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Тези ограничения са от днес, до вчера нямаше никакъв проблем да си пращам, дори входящата кутия беше 50 съобщения, но от днес ми е 10... Е... Поне се разписах, остават ми още 4 high-quality и very valuable мнения да напиша.
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Замисли се и ще видиш, че има смисъл от това ограничение. Твоят случай наистина е частен, пиши на админа и съм сигурен, че ще решите проблема.
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

DrageR, ти си уникален случай! :D Ако имаше повече такива хора, света щеше да е доста по-хубав.
За съжаление не е така...
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

DrageR, ти си уникален случай! :D Ако имаше повече такива хора, света щеше да е доста по-хубав.
За съжаление не е така...

Да, виждам себе си в него...
 
Да, като начало нямаше да е зле да се свържеш с нас. Ограниченията са заради спама, който както виждаш успяваме да удържим с подобни правила и ограничения. А това че засяга и тези, които не трябва, да трябва да се поеме понякога и такъв риск. Както го правят от DP, и през годините им е помогнало.

Това правило не е от вчера, а от доста години вече. И не е нужно да са малоумни коментарите, за да стигнеш тези 10 поста. И след като 2-3 часа ти се наложи да търкаш някой руски продавач на виагра от форума, тогава може реално да ни разбереш какво имаме, ние админите, предвид. Ако мислиш, че идеята ни е да пречим на хората да правят бизнес тук, си в грешка. Свържи се с нас и ни кажи, а ние ще вземем мерки за твоя случай. Нямаше ли да е по-лесно така? :)
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Замисли се и ще видиш, че има смисъл от това ограничение. Твоят случай наистина е частен, пиши на админа и съм сигурен, че ще решите проблема.

redrum, аз не съм против ограниченията за нови юзъри, но тези ограничения трябва да имат някаква давност дори и без мнения... Едва ли има спамъри, които да чакат 2-3-5 години, за да започнат да спамят :) На мен ако ми беше много смислено това ограничение нямаше да пускам тема и да пиша тези ценни постове, които ще допринесат изключително много за общото благо.
 
Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater

Тези ограничения са от днес, до вчера нямаше никакъв проблем да си пращам, дори входящата кутия беше 50 съобщения, но от днес ми е 10... Е... Поне се разписах, остават ми още 4 high-quality и very valuable мнения да напиша.
Ти си уникат, брато. Голям социален проблем имаме тук. :D :D :D

А да вземеш да дадеш и нещо на форума, а не само да взимаш. Баси бизнесмените, брат. Не можел....искал,...пък некви керливи 10 мнения не може да напише.

Да ти обясня ли как се продават профили от форуми? Правени преди време. Не ми звучиш на човек с много опит в администрирането на форуми. Ограничението не ти е смислено като постъпката. Ти така ли си ореждаш нещата? Нелогично. Не писа на админите, а пусна тема? Какво да ти говоря?

Ще са ти high-quality и very valuable мненията, щото толкова ти е нивото. ;)
 
От: Re: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater

Да, като начало нямаше да е зле да се свържеш с нас. Ограниченията са заради спама, който както виждаш успяваме да удържим с подобни правила и ограничения. А това че засяга и тези, които не трябва, да трябва да се поеме понякога и такъв риск. Както го правят от DP, и през годините им е помогнало.

Това правило не е от вчера, а от доста години вече. И не е нужно да са малоумни коментарите, за да стигнеш тези 10 поста. И след като 2-3 часа ти се наложи да търкаш някой руски продавач на виагра от форума, тогава може реално да ни разбереш какво имаме, ние админите, предвид. Ако мислиш, че идеята ни е да пречим на хората да правят бизнес тук, си в грешка. Свържи се с нас и ни кажи, а ние ще вземем мерки за твоя случай. Нямаше ли да е по-лесно така? :)

Blinky, както вече казах, опитах да пратя ЛС на coolice, поиска ми 6 съобщения, пуснах тема... Последно пращах преди 3-4 дни, след това сте правили промени...
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater.)

Драгер честито! Днес е голям ден за теб. Вече не си форумно-девствен :D

Рано или късно на всеки му идва редът...
 
От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater

Дал съм достатъчно на форума, но няма да ти се обяснявам излишно... Не можеш да знаеш какъв опит имам, така че спокойно можеш да приключиш със заключенията, след това да си цункаш дясната ръчичка и да заспиш спокойно...

Ти си уникат, брато. Голям социален проблем имаме тук. :D :D :D

А да вземеш да дадеш и нещо на форума, а не само да взимаш. Баси бизнесмените, брат. Не можел....искал,...пък некви керливи 10 мнения не може да напише.

Да ти обясня ли как се продават профили от форуми? Правени преди време. Не ми звучиш на човек с много опит в администрирането на форуми. Ограничението не ти е смислено като постъпката. Ти така ли си ореждаш нещата? Нелогично. Не писа на админите, а пусна тема? Какво да ти говоря?

Ще са ти high-quality и very valuable мненията, щото толкова ти е нивото. ;)
 
Re: От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater

Тези ограничения са от днес, до вчера нямаше никакъв проблем да си пращам, дори входящата кутия беше 50 съобщения, но от днес ми е 10... Е... Поне се разписах, остават ми още 4 high-quality и very valuable мнения да напиша.

имаше проблем със скрипта за ограничения пишеше си че има лимит между тайтъла и самото съобщение на всички който нямат постове но не работеше след 4.2 ъпдейта (просто не съм го видял че не работи и си го дебъгнах тези дни както обещах в тази тема

Лимити винаги е имало освен когато нещо не работи след ъпгрейд (и phpbb то едно време беше с лимит на 5 поста понеже 10 били много)

Тя се е регистрирала само, за да осъществи измамата :twisted:. Не виждам въобще да има постове. И как въобще е успяла да се свърже с trance dance? Доколкото знам няма право да изпраща лично съобщение без 10 мнения.


И аз сега това проверявам личните са на 5 мнения че 10 им били много и мрънкат но е възможно в началото на окотомрти ъпгрейдвахме версията на вбюлетина а след такъв ъпдейт плъгините не работят като хората докато не излезе на съответни ъпдейт и на плъгина (понякога се чака месеци не е като вп) затова избягвам да добавям плъгини въпреки че нон стоп ми се пише да добавям фунционалност



онзиден имахме случай със спам на (не е приятно някой бот да се регне или менюал и да почне да ви спами с оферти - блокажа за линкове го няма в лстата ) а преди 10тина дни и измамник който се беше възпозлвал че блокажа не работи и без постове не гепил една група цитата е от темата

пп а за дебъга където не може да се пращат и на мен ами аз не съм програмист толкова мога но поне го подкарах да работи това ми беше по важно :)
 
Re: От: Re: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or gre

Blinky, както вече казах, опитах да пратя ЛС на coolice, поиска ми 6 съобщения, пуснах тема... Последно пращах преди 3-4 дни, след това сте правили промени...
Има да пратиш към нас чрез контакт формата. Имаме и FB страница, и Twitter. Linkedin, Google Plus профили на форума. Е, това нещо не е от 3-4 дни. Тук мога да сложа пари на това. Но може нещо след ъпдейта да се е прецакало, щом казваш, че преди това си могъл. Както и да е, ще го нагласим. ;)
 
Re: От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater

Драгер честито! Днес е голям ден за теб. Вече не си форумно-девствен :D

Рано или късно на всеки му идва редът...

Абсолютно правилно. :) Май е нужно да се направи, за да има повече пишещи. ;)
 
Re: От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or greater

Дал съм достатъчно на форума, но няма да ти се обяснявам излишно... Не можеш да знаеш какъв опит имам, така че спокойно можеш да приключиш със заключенията, след това да си цункаш дясната ръчичка и да заспиш спокойно...
Да, много си дал. Личи си и по репутацията и по постовете. :D

Аз друго ще цункам преди да заспя, но ако ти кажа, ще загубил детската аудитория. :D
 
От: Re: От: Страшна свинщина (To be able to send PMs your post count must be 6 or gre

Репутацията и постовете не означават нищо... Вече няколко пъти съм се парил от хубави репутации, така че не ми обяснявай...

Да, много си дал. Личи си и по репутацията и по постовете. :D

Аз друго ще цункам преди да заспя, но ако ти кажа, ще загубил детската аудитория. :D
 
видя ли че няма нищо страшно човек

а това е спама от онзиден който ми репортваха ама вече беше поизпратил преди да стигне до мен и да го делна през антиспам системата този потребител

9Mr7gcO.png


регват се и тихичко ги почват който е онлайн като това ограничение не работи... няма опции по дата на регистриране поне този плъгин за личните...
 

Горе