Стреляха с RPG по Алексей Петров

redrum

Well-Known Member
Яката реклама на мерцедес и завръщане в началото на миналия век - gangsta sh*t. Но мерцедеса - браво, лудница. Изстреляли са 2 снаряда и колата ги е понесла.
 
Каквато ни държавата, такива ни и терористите / килърите - идиоти. Или не са искали да го убиват, или са пълни некадърници.
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Яката реклама на мерцедес и завръщане в началото на миналия век - gangsta sh*t. Но мерцедеса - браво, лудница. Изстреляли са 2 снаряда и колата ги е понесла.

Булшит, бронировката не издържа на снаряд, това значи, че или не са уцелили или не са гръмнали. Иначе щом кара бронирам мерцал начи има закво :)
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Ай стига бе да му еба майката.
Защо е в Политика това??
Тоя политик ли ??????????
Или се търси пак спора??
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Булшит, бронировката не издържа на снаряд, това значи, че или не са уцелили или не са гръмнали. Иначе щом кара бронирам мерцал начи има закво :)
[video=youtube;CqSuXfBFLLk]https://www.youtube.com/watch?v=CqSuXfBFLLk[/video]
Гледам този РР, ама дори и той не издържа РПГ - гранати и разни други по-леки оръжия, да, но не казват за рпг-то. За това ми стана странно и на мен, мерцедесът го изкараха като танк.

Ъпхеро - политик е, да.
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

"Единият от снарядите се е забил в колата му, но не е избухнал. Вторият снаряд е заседнал в сграда близо до мястото на покушението. Районът е отцепен.
Специалисти коментираха, че е абсолютно нормално от толкова близко разстояние стрелбата с гранатомет да не доведе до успешен резултат, тъй като на противотанковата ракета й е нужно голямо разстояние, за да се активира взривателя."

кьор...фишек :lol:

Бати аматьорите, заклевам се!!!!!!!!!
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Яката реклама на мерцедес и завръщане в началото на миналия век - gangsta sh*t. Но мерцедеса - браво, лудница.

Сигурен съм, че много си се изкефил. И най-вероятно мислено си се поставил на мястото на РПГ-тчика или на Трактора. :cry:
 
От: От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Сигурен съм, че много си се изкефил. И най-вероятно мислено си се поставил на мястото на РПГ-тчика или на Трактора. :cry:
Да, представих си как са самообстрелвам с РПГ и след това оцелявам, защото карам брониран мерцедес. Айде стига :)

@RM - смятай, за какви идиоти става въпрос :lol:
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Махнаха казармата и ей на - никой вече не може да борави правилно с гранатомет... :lol:
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Нормално, последно е стреляно с гранатомет 2003 , подозиран боко тиквата, нормално за него.
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Махнаха казармата и ей на - никой вече не може да борави правилно с гранатомет... :lol:

Искам да се върне репутацията в политика! :clap: :clap: :clap:

Колата няма нищо общо с "покушението". Да не уцелиш от десет метра...
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Хич нема да се учудя и ако тия аматьори са стреляли с учебните снаряди, а пък те са пълни с гипс :lol:
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

"Не се научиха да стрелят с тези гранатомети!!! Повтарям за тези които ще стрелят в бъдеще с РПГ, че гранатата има т.н. центробежен предпазител, който се изключва на 25-30м от стрелящият, за да осигури неговата безопастност, като до тогава гранатата е равна на много силно хвърлен камък,.... Питайте бе хора! Питайте и ще ви бъде обяснено...!"


коментар от нета
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Абре биаро да те питам, във Варна при теб си "избраха" тоя кретен портник, как така? Аз не зная един човек, който е гласувал за ГЕРБ, пък как винаги печелят изборите? Ти познаваш ли някой гербав? От тук 20-тина активно пишещи във форума, по логиката на гласуването трябва поне 13 да са гласували за герб? :D пък не ми се вярва, освен бърнито, математика и биоз други глуповати няма, но то дали герб,дали деформатори, все тая, все за едни кретени гласуваш
 

Горе