Стреляха с RPG по Алексей Петров

От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Вече писах, че не познавам човек който познава някой, който е гласувал за ГРОБ във Варна! Това е така, защото масата варненци не отидоха да гласуват, гласуваха 99% от мангалите, познай за кого. В циганските махали има над 90% активност, като 100% за ГРОБ.



Абре биаро да те питам, във Варна при теб си "избраха" тоя кретен портник, как така? Аз не зная един човек, който е гласувал за ГЕРБ, пък как винаги печелят изборите? Ти познаваш ли някой гербав? От тук 20-тина активно пишещи във форума, по логиката на гласуването трябва поне 13 да са гласували за герб? :D пък не ми се вярва, освен бърнито, математика и биоз други глуповати няма, но то дали герб,дали деформатори, все тая, все за едни кретени гласуваш
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Вече писах, че не познавам човек който познава някой, който е гласувал за ГРОБ във Варна! Това е така, защото масата варненци не отидоха да гласуват, гласуваха 99% от мангалите, познай за кого. В циганските махали има над 90% активност, като 100% за ГРОБ.

Дай да видим източника ти.
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Дай да видим източника ти.

Директно от извора:

Протоколи 71 и 76, това е един и същ квартал, две съседни улици в центъра на циганското гето Максуда във Варна!

Нарочно съм ги подбрал точно тея двете! Гледай внимателно :)

http://results.cik.bg/minr2015/tur1/pdf_os/0306/030601076.pdf

http://results.cik.bg/minr2015/tur1/pdf_os/0306/030601071.pdf

Натъртвам на това, че става въпрос за две съседни улици в един и същи квартал, в едно и също училище се гласува, в две различни стаи!
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Директно от извора:

Протоколи 71 и 76, това е един и същ квартал, две съседни улици в центъра на циганското гето Максуда във Варна!

Нарочно съм ги подбрал точно тея двете! Гледай внимателно :)

http://results.cik.bg/minr2015/tur1/pdf_os/0306/030601076.pdf

http://results.cik.bg/minr2015/tur1/pdf_os/0306/030601071.pdf

Натъртвам на това, че става въпрос за две съседни улици в един и същи квартал, в едно и също училище се гласува, в две различни стаи!
Леле това сканираното не се чете, цъкайте на ОИК и СИК протоколи.
http://results.cik.bg/minr2015/tur1/protokoli_kr/0306/00301_030601071.html
http://results.cik.bg/minr2015/tur1/protokoli_kr/0306/00301_030601076.html
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Kъде е математика и бърнито да ни обяснят пак как гроб не купуват цигански гласове :D
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

А ха ха ха, сега забелязах нещо изключително интересно! Това, което си пуснал е за кмет, а аз съм пуснал за общински съветници! Гледай какво се получава! В едната секция бай мангал гласува 90% за ГЕРБ с бюлетината за кмет, а с бюлетината за общински съветници гласува за ДПС, обърни внимание.:shock: После нямало договорки, леле, леле...

И аз чакам коментар от герботроловете! Тука няма нищо субективно, конспиративно и тн. Чисти факти!
 
От: От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

А ха ха ха, сега забелязах нещо изключително интересно! Това, което си пуснал е за кмет, а аз съм пуснал за общински съветници! Гледай какво се получава! В едната секция бай мангал гласува 90% за ГЕРБ с бюлетината за кмет, а с бюлетината за общински съветници гласува за ДПС, обърни внимание.:shock: После нямало договорки, леле, леле...

И аз чакам коментар от герботроловете! Тука няма нищо субективно, конспиративно и тн. Чисти факти!

спокойно, те на такива неща не отговарят, ще търси някоя друга тема да троли
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

От 900 мангала, гласували 300.
Другите 600 къде са и защо не са им купени гласовете (от други партии)?
 
От: От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Възможно е да са разпръснати по други места и да са си пуснали бележки за гласуване на други места. Не гласувал циганин във Варна няма! Каква точно е схемата не мога да кажа! Отделно в тези райони никой не може да каже колко хора живеят, в една къща примерно се регистрират 100 човека, като другите живеят в незаконни постройки и в околните села. Една много голяма част са в чужбина на просия и "работа". Абе варианти много.... Факт е че това са бастиони на ГЕРБ И ДПС, като си разпределят гласовете според нуждите.


От 900 мангала, гласували 300.
Другите 600 къде са и защо не са им купени гласовете (от други партии)?
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

11224374_885060081607077_698454866361445798_o.jpg
 
От: От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Възможно е да са разпръснати по други места и да са си пуснали бележки за гласуване на други места. Не гласувал циганин във Варна няма! Каква точно е схемата не мога да кажа! Отделно в тези райони никой не може да каже колко хора живеят, в една къща примерно се регистрират 100 човека, като другите живеят в незаконни постройки и в околните села. Една много голяма част са в чужбина на просия и "работа". Абе варианти много.... Факт е че това са бастиони на ГЕРБ И ДПС, като си разпределят гласовете според нуждите.

Един мангал може да бъде само в един списък. Така, че не виждам как 600 човека са гласували на друго място...
В единия документ пише, че имащите право на глас са 900 - т.е. това са регистрираните там. Това, че може в този квартал да живеят много повече хора няма значение, защото те нямат право да гласуват там. Казваш, че в една къща са регистрирани 100 човека - т.е. 300-те гласували са от 3 къщи? всички други не са гласували.. защото са в чужбина?

едно е сигурно - имало е мангали за всеки. Дори толкова, че да победиш ГЕРБ. (щом казвате, че герб са спечелили благодарение на тях - 30-те процента от общия брой).
защо другите партии не са си купили гласове - нямат пари?
 
От: От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Защо се мъчиш да вкараш темата в субективното? От къде да ги знам мангалите къде са се дянали? Кой няма пари да си купи, бсп ли няма? Или НФСБ или реформаторите... Факт е че в циганските махали се гласува за ФЕРБ и ДПС, всичко друго е увъртания.

А това за 100 човека го казах, защото никой не знае какво се случва в тези квартали, там даже полиция не стъпва. Никой не знае какво има вътре! Така че това 900 човека може да значи всичко!

Почвате да се излагате обаче. Черно на бяло ви извадих къде отива вота на бай мангал, пак ще измислите 1000 неща, че да докажете, че не е точно така!

Също трябва да ти обърна внимание на това, че тези гласове се контролират от ДПС, не може всеки да отиди и да си напазари както му е кеф. Обърни внимание, как в едната секция са за дпс, а в другата за герб, което е абсурдно в нормална ситуация. Тука всичко е планирано и уточнено много преди изборите.



Един мангал може да бъде само в един списък. Така, че не виждам как 600 човека са гласували на друго място...
В единия документ пише, че имащите право на глас са 900 - т.е. това са регистрираните там. Това, че може в този квартал да живеят много повече хора няма значение, защото те нямат право да гласуват там. Казваш, че в една къща са регистрирани 100 човека - т.е. 300-те гласували са от 3 къщи? всички други не са гласували.. защото са в чужбина?

едно е сигурно - имало е мангали за всеки. Дори толкова, че да победиш ГЕРБ. (щом казвате, че герб са спечелили благодарение на тях - 30-те процента от общия брой).
защо другите партии не са си купили гласове - нямат пари?
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Изглежда дори мангалите вече се научиха за кой да гласуват, а вие още не сте :)

Сега сериозно, ако го нямаше купуването на гласове много партии в момента нямаше да са в парламента, но ГЕРБ не е една от тях...
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Какво става тролчета .... някой хора ходим и на работа не забравяйте. Не всички сме тролове на час :D
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

И аз съм на работа бе, предприемачо! Само дето мога да си цъкам квот си искам и когато си искам, колкото си искам :p


Какво става тролчета .... някой хора ходим и на работа не забравяйте. Не всички сме тролове на час :D
 
От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Какво става тролчета .... някой хора ходим и на работа не забравяйте. Не всички сме тролове на час :D

А някой имаме семейство на което да обръщаме внимание след работа вместо да висим по форумите вечер...
 
От: От: От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

Защо се мъчиш да вкараш темата в субективното? От къде да ги знам мангалите къде са се дянали? Кой няма пари да си купи, бсп ли няма? Или НФСБ или реформаторите... Факт е че в циганските махали се гласува за ФЕРБ и ДПС, всичко друго е увъртания.

А това за 100 човека го казах, защото никой не знае какво се случва в тези квартали, там даже полиция не стъпва. Никой не знае какво има вътре! Така че това 900 човека може да значи всичко!

Почвате да се излагате обаче. Черно на бяло ви извадих къде отива вота на бай мангал, пак ще измислите 1000 неща, че да докажете, че не е точно така!

Също трябва да ти обърна внимание на това, че тези гласове се контролират от ДПС, не може всеки да отиди и да си напазари както му е кеф. Обърни внимание, как в едната секция са за дпс, а в другата за герб, което е абсурдно в нормална ситуация. Тука всичко е планирано и уточнено много преди изборите.

хмм, ако дпс контролираха всички цигани и са в комбина с герб - то не би следвало в 11 града да има балотаж (В повечето между герб и друга партия). Дори в много градове където герб печелят на първия тур нямат мнозинство в местния парламент! не можеше ли и там да купят малко цигани...

Наистина цифрите във Варна и Бургас са шокиращи, но дали може да се счита, че така е в цяла България?

примерно в София - 1.5 млн. думи. Дали циганите са достатъчно за такава категорична победа на кметицата?

защото вече станаха много неща
1) - да предположим, че циганите се контролират от дпс и помагат на герб
2) - да предположим, че герб са много обвързани с бизнеса и получават голям процент корпоративен вот
3) - *в процес на изясняване
4) - *в процес на изясняване

на кой да се сърдим за тези неща?

нали бсп управляваха с дпс и въпреки това загубиха всички избори след 2009-та (че и преди това)?
защо дпс не помагаха тогава на бсп. Защо бсп не получаваха достатъчно корпоративен вот?

* заключение: освен горните две точки, има поне още 1-2. Кои са те?

и на мен не ми е приятно за много неща. Но фактите са такива. Герб по един или друг начин са победители. Другите партии имаха ли възможност да са победители (били ли са в управлението) - да. Хората обичат победителите (особено с последователните победи).
 
От: От: Стреляха с RPG по Алексей Петров

А ха ха ха, сега забелязах нещо изключително интересно! Това, което си пуснал е за кмет, а аз съм пуснал за общински съветници! Гледай какво се получава! В едната секция бай мангал гласува 90% за ГЕРБ с бюлетината за кмет, а с бюлетината за общински съветници гласува за ДПС, обърни внимание.:shock: После нямало договорки, леле, леле...

И аз чакам коментар от герботроловете! Тука няма нищо субективно, конспиративно и тн. Чисти факти!

Абе малко ви е, като ви чета тук всички сте големи икономисти и разберачи на тая политика.
Чак да се чудя как Дубай не си мерят стандарта с нашия...
 

Горе