Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

daynnite

Active Member
суперхостинг.бг започнаха да ме изнудват с писма че съм изразходил процесорното време на два от хостинг акаунтите си ( които са максималните) при положение че няма пуснат сайт с трафик нито работя върху сайт в тях

Първия път се оправдаха че било от уордпрес и вече нямало да има проблем но след само два дни пак всеки ден започнах да получавам писма и то точно изчислено да имам нужда от новия им план

всичко това е за да мина на новия им по висок план немога да повярвам как най-голята фирма за хостинг се самоубива с такава пошла измама
 
Последно редактирано:
От: Суперхостинг са измамници

Тегло, тегло едно писмо и вече не знаете къде се намирате :lol:
 
От: Суперхостинг са измамници

Тегло, тегло едно писмо и вече не знаете къде се намирате :lol:

както виждаш колега описъл съм всичко подробно айде като си толкова опен обясни ми как товаря като си погледнах и статистиката супер нагласено

нямам пуснат сайт с трафик седят си някакви проекти замразени и не е едно писмо а през ден


пак и като им гледам трафика на сайта от 22к дневно вече са на 9 к дневно време за да приключват от друга страна голям плюс ще се отвори пазар за по малките играчи на пазара


то е направо пълен смях чак в края на маила линк към най-новия им план точно като за мен


сега като им погледнах трафика и си го обясних просто приключват и вдигат цените с измами
 
Последно редактирано:
От: Суперхостинг са измамници

Пишеш им едно писмо, че при теб няма проблем защото нямаш активни сайтове или не работиш по такива и си ОК. Писмата 100% са ватоматични. Нито са ти взели пари,нито могат да те накарат насила наминеш на друг план.

Преекспонирате някаква дребни глупости в ебати драмите.
 
От: Суперхостинг са измамници

Коя поредна подобна тема е тази? Всеки хостинг ли ще нарочим сега във форума?
Такива писания по 3 изречения, колко сериозно се приемат от който и да било без твърди доказателства за или против нещо/някой?

Обаче, като влезе някой да чете и прочита заглавие "ЕДИ-кои-си са измамници!".

Не е коректно това. Замислете се малко и наистина спрете да преекспонирате някакви тъпотии.
 
От: Суперхостинг са измамници

сега се чух и с други колеги и при тях е така и са започнали да получават всичко ми се изясни, ако има и дргуи колеги които получават такива писма моля да споделят
 
От: От: Суперхостинг са измамници

сега се чух и с други колеги и при тях е така и са започнали да получават всичко ми се изясни

Там без закачен домейн към плана съм получавал честитка да мина на по-голям план.
А папагалите тим Крумов, демек шарани не виждам защо изобщо се излагат да пишат.
Сега в момента кулайсхост.ком е правилния избор, не че няма косури има и си и то много но за момента са най-удачния избор.
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Това си е акция всеизвестно е че суперхостинг често прибягват до подобни кампании да шашкат клиентите да приминават на по-висок план

Аз не хоствам там ама поддържам сума ти сайтове на клиенти при тях и често някой изпищява и аз вече не знам какво да им говоря...

Мога да приложа и аз примери как на 3 дена сайт е изразходвал месечния лимит
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

аз първата тема я пренебрегнах преди един колега да ми каже и аз взех да получавам ти получаваш ли викам може пък и да има нужда от оптимизиране на сайтовте хората които са получили обаче като дойдоха и при мен честитките и побеснях направо
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Ако беше разгледал категорията, щеше да видиш, че има същите теми. Т.е. това си е практика на Суперхостинг, защото явно може да си го позволят или са се самозабравили...
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

В момента има световна атака по xmlrpc. И това е документирано на много места.

Просто както съм писал тук преди година и половина:
http://peter.nikolow.me/wordpress-xml-rpc-issues/

си защитете xmlrpc.php - може да е със парола; може да е със друг файл; може да е със твърдо връщане или забрана/разрешение по адрес.

Но не е нормално за 2 часа да имам 10 хилади заявки на този файл...
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Вие не сте никакви предприемачи, щом не можете да прецените и да се справите с подобна елементарна ситуация. Прав е Крумов - преекспонирате и врещите за глупости!
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Вие не сте никакви предприемачи, щом не можете да прецените и да се справите с подобна елементарна ситуация. Прав е Крумов - преекспонирате и врещите за глупости!

вместо да даваш оценки кой колко е преприемач кажи имаш ли хостинг там получавал ли си същите писма отсранил ли си проблема
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

вместо да даваш оценки кой колко е преприемач кажи имаш ли хостинг там получавал ли си същите писма отсранил ли си проблема

... имаш ли хостинг там - Да!
... получавал ли си същите писма - Да!
... отсранил ли си проблема - Да!

:wink:
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Самия факт, че получаваш такива писма говори достатъчно. Бягай надалеч от тази пишман хостинг компания. В момента от година и нещо ползвам coolicehost.com и нямам проблеми.

Повече няма какво да коментираме, но те съветвам възможно най бързо да си спираш всички услуги от тях и да се местиш.
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Вие не сте никакви предприемачи, щом не можете да прецените и да се справите с подобна елементарна ситуация. Прав е Крумов - преекспонирате и врещите за глупости!
Стига дрънка глупости, ти ако си свикнал да се ебават с теб, ние не сме.
В момента има световна атака по xmlrpc. И това е документирано на много места.

Просто както съм писал тук преди година и половина:
http://peter.nikolow.me/wordpress-xml-rpc-issues/

си защитете xmlrpc.php - може да е със парола; може да е със друг файл; може да е със твърдо връщане или забрана/разрешение по адрес.

Но не е нормално за 2 часа да имам 10 хилади заявки на този файл...

Добче си пробутваш блога, но да кажем, че няма действащ сайт ко уя му да защитим?
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Любимотo ми е хора дето не са виждали 1000 лв на куп след девалвацията на лева да ми филофстват. Не ставате пичове на вързано куче хляб не може да дадете, че ще му счупите някой кокал.

Не ви е виновна компанията без значение как се казва просто толкова ви е акъла
 
Последно редактирано:
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Любимот ми е хоара дето не са виждали 1000 лв на куп след девалвацията на лева да ми филофстват. Не ставате пичове на вързано куче хляб не може да дадете, че ще му счупите някой кокал.

Не ви е виновна компанията без значение как се казва просто толкова ви е акъла

Ти виде ли пачките от магазино дето продаваше? Гранде? Значи изнудването е нещо нормално? 90-те ли сме?
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Добче си пробутваш блога, но да кажем, че няма действащ сайт ко уя му да защитим?

Дали имаш или нямаш АКТИВЕН сайт WP не го интересува. xmlrpc е там и чака отвън заявки.
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Дали имаш или нямаш АКТИВЕН сайт WP не го интересува. xmlrpc е там и чака отвън заявки.

Чака ако го има, а ако го няма?
Откъде би могло да дойде натоварване в рамките на 2 дена след като домейна добавен към плана е domain.com? И файловете са качени на сървъра и до там?
 

Горе