Суперхостинг с 15%/30%/40% намаление

po_taka

New Member
От: Суперхостинг с 15%/30%/40% намаление

Браво на суперхостинг, пишете на отедел продажби и ако удобрят, кодът може да се използва и за ПОДНОВЯВАНЕ на хостинг
 
От: Суперхостинг с 15%/30%/40% намаление

Използвам Суперхостинг вече 3 години, много съм доволен. Обслужването е на ниво винаги, няма разни неориентирани сънени типове, вършат ми работа винаги. Препоръчвам!
 
От: Суперхостинг с 15%/30%/40% намаление

Перфектни са, цяла година вече съм при тях, реагират на секундата при проблем. Поднових си хостинг плана преди няколко дни. Обаче мисля че те са си сложили някакви намаления, защото платих по-малко от очакваното.
 
Re: От: Суперхостинг с 15%/30%/40% намаление

Явно са започнали да я закъсват щом такива намаления са започнали да предлагат :)

Сигурно и в САЩ са я закъсали... щом хостинг компаниите дават луди отстъпки по празниците ;)
 
От: От: Суперхостинг с 15%/30%/40% намаление

Явно са започнали да я закъсват щом такива намаления са започнали да предлагат :)
СуперХостинг станаха едни от лидерите на пазара, ако те са закъсали не знам за другите. :)
 
От: Суперхостинг с 15%/30%/40% намаление

Не искам да звъча агитиран от каквото и да е, но и пула го доказва - нямат равен за момента. Познавам единия собственик и той наистина изглежда, човек който знае какво прави и как да управлява бизнеса си. ;) И както е редно, това е отражение и на бизнеса му. Пожелвам им само успехи и нека са добри и в бъдеще, за да вдигат летвата за останалите.
 
От: Суперхостинг с 15%/30%/40% намаление

От Суперхостинг вчера са вдигнали броя на Addon домейни към хостинг плановете си. За ползващите Супер Про вече са налични 7 места за домейни, а за следващия план има 17 домейна. Крайно време беше!
Ето ги новите параметри.
 

Горе