Сушито . бг

От: Сушито . бг

Може от страницата за контакти да се свържеш с тях малко по-тактично и може да научиш, кой стои зад сайта. Може и да питаш директно.
 
От: Сушито . бг

Въпросът не беше за системата или как да се свържа с тях - на телефона за контакти са изключително неконтактни, когато става въпрос за рекламации и понеже получих крайно некоректно отношение във връзка с една доставка исках да се опитам да установя човешки контакт и да се разберем ако някой от тук има нещо общо със сайта, но явно никой няма нищо общо и ще трябва за мина през КЗП.
 
От: Сушито . бг

Да не си поръчал от сайт за ваучери?
Аз един път поръчах също от ваучерите, донесоха ми боклук, проучихмалко - видях че има сумати фирми еднодневки без никакви конкактни данни, които продават само по ваучерите и не знаеш къде и как е направен продукта - така избягват всякакъв контрол и сертифициране.
Повече не поръчвам.
Сушите.бг - няма название на фирма, адрес на фирмата, адрес на кухнята - общо взето е възможно да са напълно нелигитимни.
Според мен, ако имаш доказателства - комисия за защита на потребителите.
 
Аз съм голям фен на сушито и преди да намеря моето, от което винаги поръчвам като ми се дояде, изядох много боклуци. И ще му направя реклама на това, което винаги ме е изненадвало приятно - sushiexpress.bg.

Вече е си позволявам да пазарувам от където и да е. Има ли там, купувам. Няма ли, не взимам суши. Не си правя експерименти с някакви други, че всички запознаха да разбират от суши миналото лято. :) И сега просто съм си отсял само този. ;)
 
От: Сушито . бг

Не, не съм поръчвал с ваучери, поръчах си по нормалния начин и ми донесоха някакви сосове налети в бутилки от минерална вода и ориз насипан в едни найлонови торбички и завързани отгоре на възел и разни ей-такива простотии
 
От: Re: Сушито . бг

Аз съм голям фен на сушито и преди да намеря моето, от което винаги поръчвам като ми се дояде, изядох много боклуци. И ще му направя реклама на това, което винаги ме е изненадвало приятно - sushiexpress.bg.

Вече е си позволявам да пазарувам от където и да е. Има ли там, купувам. Няма ли, не взимам суши. Не си правя експерименти с някакви други, че всички запознаха да разбират от суши миналото лято. :) И сега просто съм си отсял само този. ;)


Това във София ли? Аз повече от този град няма да си купя храна, освен ако не е тройно пакетирана минимум! :evil:
 
Това във София ли? Аз повече от този град няма да си купя храна, освен ако не е тройно пакетирана минимум! :evil:

Да, в София е. ;) Всъщност се намира на бул. Прага № 20. Голям фен съм им и за сега съм доволен от това, което купувам от тях. Но за да стигне до тях съм изял поне 5 опита за риба в орис. :) Добре, че поне не ми докараха нещо. Пуснат ли ваучъри, гледам да си взема. Обикновено Грабо ги рекламира. ;)
 
От: Сушито . бг

Да, в София е. ;) Всъщност се намира на бул. Прага № 20. Голям фен съм им и за сега съм доволен от това, което купувам от тях. Но за да стигне до тях съм изял поне 5 опита за риба в орис. :) Добре, че поне не ми докараха нещо. Пуснат ли ваучъри, гледам да си взема. Обикновено Грабо ги рекламира. ;)

Нищо лично към тяхната храна, обаче като бях в София един път ми се наложи да ходя в китайски р-т (не помня името) и намерих муха в ризото-то, а в една пица от друго заведение косъм.

Сети се колко искам да си купувам софиянска храна. :mrgreen:
 
От: От: Сушито . бг

Нищо лично към тяхната храна, обаче като бях в София един път ми се наложи да ходя в китайски р-т (не помня името) и намерих муха в ризото-то, а в една пица от друго заведение косъм.

Сети се колко искам да си купувам софиянска храна. :mrgreen:
А тъй Фифи, кажи обаче и при нас в Червеното слънце къв ориз правят :D
Иначе и аз съм намирал муха, само, че беше в дюнер. Ама то нали е гоум град и ние селяните може да не сме се ориентирали
 
Нищо лично към тяхната храна, обаче като бях в София един път ми се наложи да ходя в китайски р-т (не помня името) и намерих муха в ризото-то, а в една пица от друго заведение косъм.

Сети се колко искам да си купувам софиянска храна. :mrgreen:

Е то така се е случило. Моето китайско пък смърдеше на старо. То не е до град, по-скоро е до заведение, собственик, готвач и т.н. Ял са големи боклуци и в други големи градове, ял съм и същите мизерии и в София. Няма значение къде си. ;)
 
От: От: От: Сушито . бг

А тъй Фифи, кажи обаче и при нас в Червеното слънце къв ориз правят :D
Иначе и аз съм намирал муха, само, че беше в дюнер. Ама то нали е гоум град и ние селяните може да не сме се ориентирали

Не съм тествала храната в Червеното слънце, обаче повече няма да си поръчвам пилешки хапки в сладко-кисел сос от Ко ши ям, че са малко гаднички. :confused:
 
От: От: От: От: Сушито . бг

Не съм тествала храната в Червеното слънце, обаче повече няма да си поръчвам пилешки хапки в сладко-кисел сос от Ко ши ям, че са малко гаднички. :confused:
В Ко ши ям всичко е гадно, вземи се от Червеното слънце панирани крилца, имат повече месо от хапките в Ко Ши Ям
 
От: Сушито . бг

Аз сушито не го харесвам заради ориза. Виж сашими обожавам. Но не бих си поръчал от нета. Само на място!
 
От: Сушито . бг

Бае имайки предвид че в сушите се слага сурова риба трябва най-много да се внимава с поръчването от безименни доставчици.
Има причина да крият адреса и названието на фирмата :!:
Както каза колегата по-горе - само на място
BTW, напоследък хепи дават хубаво суши, но не винаги - зависи от готвача, часът, магнитните бури и т.н. Бе на късмет
 
От: Сушито . бг

Абе друго си е в Япония да влезеш в обикновен ресторант с подвижен бар и само да си взимаш това, което ти харесва като мине покрай теб. Някак си тук при нас не мога да се престраша да си поръчам суши със сурова риба (все още). Иначе и сьомгата и тона са много вкусни, факт, но пусто не вярвам, че при нас рибата е много прясна. Поръчвам си или от вегетарианските суши или си ги правя със сварено пилешко, и други мои измишльотини.
 

Горе