Сушито . бг

От: Сушито . бг

Не знам дали някой е поръчвал оттук www.sushistar.bg, но са много добри. По принцип нямам доверие на такива онлайн поръчки на суши, но се запознах с управителя и не съжалявам, че вече поръчвам два пъти. Супер храна, изчистен сайт и лесна поръчка. Доставката идва за прибл. 1:10-1:15 ч.
 
От: Сушито . бг

Може да си правите суши и със пушена сьомга, сестра ми най-често такова суши си прави.
Я кажете от къде човек може да си купи качествено Уасаби
 
От: Сушито . бг

Не знам дали някой е поръчвал оттук www.sushistar.bg, но са много добри. По принцип нямам доверие на такива онлайн поръчки на суши, но се запознах с управителя и не съжалявам, че вече поръчвам два пъти. Супер храна, изчистен сайт и лесна поръчка. Доставката идва за прибл. 1:10-1:15 ч.


http://www.sushistar.bg/page/about-us

Ти да видиш :lol:
 
От: Сушито . бг

Може да си правите суши и със пушена сьомга, сестра ми най-често такова суши си прави.
Я кажете от къде човек може да си купи качествено Уасаби

Да, и с пушена сьомга са екстра.

Истинско уасаби няма как да намериш извън Япония. Доколкото знам се разпространява единствено приготвен от заместител и затова, видовете, които намираш тук може да не ти допадат.
 
Може да си правите суши и със пушена сьомга, сестра ми най-често такова суши си прави.
Я кажете от къде човек може да си купи качествено Уасаби

Суши може да си правиш и сам, но аз лично не съм стигнал до този висш пилотаж. :) Виждал съм как става, но определено не бих инвестирал толкова време и усилия, за да си го направя и после да изчезне за 30 мин. :)

Иначе добро Уасаби мисля, че може да се купи от някое Пикадили. ;) Там има качествени продукти в тази насока. За истинско не знам, трябва някой да ти вкара. Но за нещо като Уасаби - от веригата, която ти споменах. ;)
 

Горе