Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Re: От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

ако става въпрос само за издаване на фактури бих препоръчал inv.bg

Абе и за следене май, както и да могат да се гледат дистанционно от други - счетоводството. :)
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Здравейте. Дойде момента и аз да попитам малко адванс хората в областта на счетоводството. Трябва ми добър счетоводен софтуер, който да отговаря на следните изисквания:

* Да може да води поредност на фактурите, с дата, номер, фирма и всичко;
* Да може да къстамизира визията на фактурите от към слагане на лого, уеб адреси, детайли за връзка;
* Да да хвърля PDF формати на фактурите;
* Ако има е уеб базиран и може счетоводителката да влезе да си ги гледа без да ме занимава, още по-добре.

Това е. Може да е уеб базиран или декстоп, няма значение. Както и няма значение дали е фри или платен. Рагледах https://faktura-bg.com/ , но не това, което ми трябва май. Еми това е като цяло. Ако нещо друго се сетя ще допълвам, но е това. Далеч съм от мисълта, че ще успея да до вържа към онлайн банкирането по някакъв начин. :) Някой ден в бъдещето, може би. ;)

Мерси колеги за мненията ви от сега. ;)

За пореден път ще предложа Odoo 8. Отговаря на всичките изисквания. Инсталацията не е проблем за човек малко над средното ниво на познания по администриране. Другото е до познаване на бизнеса като процеси. Многократно съм отговарял в теми тук за CRM, скалад, счетоводство, фактуриране, управление на проекти, маркетинг, производство и мн. др. с това предложение. Ако някой има проблеми и въпроси, може да ми пише или позвъни. Така или иначе през ден давам консултации (безплатни) по телефон и имейл на всякакви запитвания. Не бихте ме натоврили допълнително.
 
Re: От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

За пореден път ще предложа Odoo 8. Отговаря на всичките изисквания. Инсталацията не е проблем за човек малко над средното ниво на познания по администриране. Другото е до познаване на бизнеса като процеси. Многократно съм отговарял в теми тук за CRM, скалад, счетоводство, фактуриране, управление на проекти, маркетинг, производство и мн. др. с това предложение. Ако някой има проблеми и въпроси, може да ми пише или позвъни. Така или иначе през ден давам консултации (безплатни) по телефон и имейл на всякакви запитвания. Не бихте ме натоврили допълнително.

Мерси много. Това определено ми хвана околото. Но преди това ще мина през предложенията на s1yf0x - виждам ми се идея по-елементарни и не толкова "раздути" от към опции. А колкото до фактурите, защо да не е добра идея фактурата да изглежда добре? Повярвайте, фактурите се гледат не само от счетоводители, но и от клиенти. ;)
 
От: Re: От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Мерси много. Това определено ми хвана околото. Но преди това ще мина през предложенията на s1yf0x - виждам ми се идея по-елементарни и не толкова "раздути" от към опции. А колкото до фактурите, защо да не е добра идея фактурата да изглежда добре? Повярвайте, фактурите се гледат не само от счетоводители, но и от клиенти. ;)

В фирма с 10 човека. Шефа казва на секратарката/офис мениджъра :) - Трябва ми сайт. Офис мениджъра почва да проучва и търси оферти. Говори с няколко фирми, иска оферти за това което му е нужно като сайт. Получените оферти се преглеждат ОТ ШЕФА. Като се одобри оферта, проекта се почва. При приключването му се уреждат финансовите документи. Изпращат се фактури, които веднага секретарката, препраща към счетоводителя...
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Язе бих препочел помошничка шом става въпрос за красота на фъктурата,,,все пак търсиме красота
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Имам опит с inv.bg, имат всичко необходимо и рядко имат сериозни проблеми със системата, единствения шит за мен е че не може да ги използваш, ако искаш да продаваш навън, някакви мазеляци ставаха.
 
Re: От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Язе бих препочел помошничка шом става въпрос за красота на фъктурата,,,все пак търсиме красота

Да, ама ми трябва нещо, което да е по-умно от растението на балкона. ;)

Колкото до препоръките, видях няколко неща и може би след месец ще изместя всичко натам - да минава през софта. ;)
 
От: Re: От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Да, ама ми трябва нещо, което да е по-умно от растението на балкона. ;)

Колкото до препоръките, видях няколко неща и може би след месец ще изместя всичко натам - да минава през софта. ;)
За мени пък еважно сичко да минава през харда,,, нека сам прос
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Здравейте. Дойде момента и аз да попитам малко адванс хората в областта на счетоводството. Трябва ми добър счетоводен софтуер, който да отговаря на следните изисквания:

* Да може да води поредност на фактурите, с дата, номер, фирма и всичко;
* Да може да къстамизира визията на фактурите от към слагане на лого, уеб адреси, детайли за връзка;
* Да да хвърля PDF формати на фактурите;
* Ако има е уеб базиран и може счетоводителката да влезе да си ги гледа без да ме занимава, още по-добре.

Това е. Може да е уеб базиран или декстоп, няма значение. Както и няма значение дали е фри или платен. Рагледах https://faktura-bg.com/ , но не това, което ми трябва май. Еми това е като цяло. Ако нещо друго се сетя ще допълвам, но е това. Далеч съм от мисълта, че ще успея да до вържа към онлайн банкирането по някакъв начин. :) Някой ден в бъдещето, може би. ;)

Мерси колеги за мненията ви от сега. ;)

Можеш да разгледаш - fakturirane.eu. Използвам тази програма от няколко години. Има всички функции, които търсиш. Аз ползвам дистанционен лиценз и съм я инсталирал на 2 компютъра и 1 таблет с Windows. Платена е, но парите ги плащам с удоволствие, тъй като е много удобна за работа.
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Можеш да разгледаш - fakturirane.eu. Използвам тази програма от няколко години. Има всички функции, които търсиш. Аз ползвам дистанционен лиценз и съм я инсталирал на 2 компютъра и 1 таблет с Windows. Платена е, но парите ги плащам с удоволствие, тъй като е много удобна за работа.

Колко стува и само фактури или счетоводство или комбайн
 
От: От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Колко стува и само фактури или счетоводство или комбайн

36 лв. е цената за година за фактури и стокови. Аз ползвам и модул Склад, за да си следя наличностите в един онлайн магазин. Преди това ползвах програмата само за фактуриране.
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Не е много, щом и наличности следиш,,, трява да огледам офертата
 
Re: От: Re: От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

За мени пък еважно сичко да минава през харда,,, нека сам прос

Да, като ти станат 50 задачи за деня, пак ще си говорим. ;)

Мерси много, @pm-2014, имаш репче от мен. Ще го разгледам.
 
От: Re: От: Re: От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Да, като ти станат 50 задачи за деня, пак ще си говорим. ;)

Мерси много, @pm-2014, имаш репче от мен. Ще го разгледам.

Това не го разбрах, имаш в предвид, че ще имаш проблеми ако пускаш по 50 фактури на ден?
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Аз съм счетоводител. Това което търсиш не е счетоводен софтуер, а софтуер за фактури. Счетоводните софтуери също имат модул за фактуриране, но не мисля ,че се нуждаеш от цяла счетоводна програма. Никой не обръща внимание как изглеждат фактурите- който ги взима гледа стойността, който ги осчетоводява гледа реквизитите, така че за едно фактуриране абсолютно не виждам смисъл да се дават пари, при условие, че има точни програми , изброени по -горе.
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

и да допълня , че всички програми си изкарват справки за издадените фактури, които с един файл да предадеш на счетоводителя.
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

https://fakturi.com/ - Скъпа
https://www.fakturirane.bg/ - адски смотана, ползвам платения пакет
http://www.efaktura.bg/ - Скъпа

За мен е скъпо да давам на година над 150 лв. за платформа, която въвежда фактурите и прави елементарни справки на принципа на Ексел. Просто е абсурдно.
 
От: От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

36 лв. е цената за година за фактури и стокови. Аз ползвам и модул Склад, за да си следя наличностите в един онлайн магазин. Преди това ползвах програмата само за фактуриране.

Дано тази програма не е толкова дървена като fakurirane.bg.
 

Горе