Счупих гугъл , но защо е така слабичко

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
След доста дълго време борба с гугъл успях да го счупя така че да се класирам на топ 3..
обаче незнам защо тъй е слабичко трафика супер дупер слабичко..
 

Прикачени файлове

  • bet365 ahrefs.png
    bet365 ahrefs.png
    221.2 KB · Преглеждания: 88
  • bet365 SEC.png
    bet365 SEC.png
    215.4 KB · Преглеждания: 88
След доста дълго време борба с гугъл успях да го счупя така че да се класирам на топ 3..
обаче незнам защо тъй е слабичко трафика супер дупер слабичко..
На мен си ми 5ти. Чупи още тоя гугъл има мегдан...
 
Първите два резултата отнасят тотал трафика, другите делят на долу по по-малко %. Нещо такова:

backlinko.com/google-ctr-stats

Като гледам масово е така. И имай предвид, че това е за кл. дума, която не се търси кой знае колко.
 
След доста дълго време борба с гугъл успях да го счупя така че да се класирам на топ 3..
обаче незнам защо тъй е слабичко трафика супер дупер слабичко..
Колко може да им се вярва на тези статистики? (визирам лявата картинка)
 
Що? Скъсани ли са му джобовете? Не го познавам, може да крие под дюшека кеша.
Той е по черните шашмайджиски практики :D
 
И какво спечели от това класиране ? Според мен за толкова силни брандове трябва да използваш по-привличащо заглавие ... за да имаш някакъв успех.
 
И какво спечели от това класиране ? Според мен за толкова силни брандове трябва да използваш по-привличащо заглавие ... за да имаш някакъв успех.
И по-конвертиращи. Например <brand> купони, <brand> бонуси, <brand> тактики, <brand> ревюта / отзиви. Ей такива. Брандът като цяло е малко нож с две остриета. Самият потребител като види, че не е точно на сайта, на който трябва да бъде, има голяма вероятност да тегли X-а веднага.
 
  • Like
Реакции: ST-1
Не ти носи нищо, защото всеки комарджия има регистрация в бет365 (все пак е най-стария онлайн сайт в бг и разпространен) и ако целта ти е да натрупаш афилейти, то нормално да няма резултати. От директна реклама също не вярвам да имаш кой знае какъв висок цпм или пък някой рекламодател от хазартната ниша да те потърси, за да рекламира при теб.

Хубавото, както каза е, че вече имаш опит и знаеш как да излезеш на първа позиция в тази наистина силна ниша. Така, че ориентирай се към новите букмейкъри и натягай на тях..Последния от месец-два май е елитбет..
 
Не ти носи нищо, защото всеки комарджия има регистрация в бет365 (все пак е най-стария онлайн сайт в бг и разпространен) и ако целта ти е да натрупаш афилейти, то нормално да няма резултати. От директна реклама също не вярвам да имаш кой знае какъв висок цпм или пък някой рекламодател от хазартната ниша да те потърси, за да рекламира при теб.

Хубавото, както каза е, че вече имаш опит и знаеш как да излезеш на първа позиция в тази наистина силна ниша. Така, че ориентирай се към новите букмейкъри и натягай на тях..Последния от месец-два май е елитбет..
Лошото е че само bet365 плащат.. Другите режат афилиейти..
 
След доста дълго време борба с гугъл успях да го счупя така че да се класирам на топ 3..
обаче незнам защо тъй е слабичко трафика супер дупер слабичко..
Защото както ти каза @traiki това са комарджии.
А аз ти казвам защо вероятно трафика ти е слаб - вероятно защото тези комарджии си имат предпочитани сайтове и ги посещават директно, както повечето тук посещават директно predpriemach.com а не го търсят в гугъл.

П.С. едит + не ми се струва че залагащите се интересуват много много прогнози. По-скоро това за тях е краста и обичат да си мислят, че точно те знаят. Така преди години един ми обясняваше как е изучил всички системи на тотото и гарантирано можел да спечели поне петица.

И оттам трябва да тръгнеш логически след като вероятно това е причината какво да направиш за да си докараш трафик.

И логически, стига да имаш прилична логика, след като знаеш проблема и след като знаеш каква е причината можеш да мислиш как да си докараш трафик. Защото в случая логиката задава правилата - след това е изпълнението. Което на теб вероятно ще ти е много по-лесно.

Но аз трябва да си сложа един донейт бутон и да искам по 10 ст. 5 цента или 1 рубла, защото в миманса съм помагал на доста хора, включително за един фонт, който човека се беше утрепал да го търси, а аз лично много рядко съм получавал съвет по същество, решаване на проблем по същество, или помощ по същество. Или иначе казано конкретно.

Защото ако човек си представи че е колоездач, и има колело, и знае основни неща но не знае конкретни неща, например каква точно е ролята на вилката няма да знае и как да я поправи. Или пък иска да си направи приспособление за заключване на кормилото и знае как работи кормилото и знае как да го заключи, или дори знае до голяма степен инструментите с които да го направи - но не знае точно как пак удря на камък.
А твоя случай явно ти имаш техническите познания, но нямаш логическите изводи. А при мен е обратното - аз нямам конкретните технически познания, както и време.
 
Лошото е че само bet365 плащат.. Другите режат афилиейти..
Еми гледаш конкуренцията с кои работи и правиш същото
 

Горе