Събиране на фенове за Facebook страница

InvestSolution

Active Member
Здравейте,

Търся човек, който в най - кратки срокове, в рамките на 3 дни, да събере минимум между 500 - 1000 фена на facebook страница.

Повече информация за страницата и към кой сайт е прилежаща facebook страницата, ще получите на ЛС. Моля да да пишат само хора, които имат възможност, да извършат работата в описаните срокове и съответно феновете да бъдат не просто Likes, а истински активни фенове.

Поздрави!
 
От: Събиране на фенове за Facebook страница

Истински активни харесвания за този срок не се правят лесно. Аз ти предлагам да опиташ с конкурс с награда,като така ще си сигурен,че ако имаш сайт към страницата,ще имаш и трафик. Всичко друго за 3 дни 500-1000 "добри" фена е нерално
Поздрави!
 
От: Събиране на фенове за Facebook страница

Абсолютно реално е. Виждал съм как се присъединяват доброволно хиляди "добри" фенове за един ден, така че не пиши глупости в темите на хората :)
 
От: Събиране на фенове за Facebook страница

Мога да ти ги намеря, но в рамките на седмица.... ;) (говоря за около 1000 фена)
 
От: Събиране на фенове за Facebook страница

Абсолютно реално е. Виждал съм как се присъединяват доброволно хиляди "добри" фенове за един ден, така че не пиши глупости в темите на хората :)

Не и по начина, по който се предлага във форума.
 
От: Събиране на фенове за Facebook страница

Не и по начина, по който се предлага във форума.
Не разбирам, защо след като явно нямаш никакъв опит, продължаваш да фисолофстваш!? Можеш да присъединиш хиляди, десетки и дори стотици хиляди фена за един ден. Не говоря за спам. Всичко зависи от теб и късмета ти.
 
От: Събиране на фенове за Facebook страница

Може ли един съвет...имам страница с 950 приятеля и 650 харесвания...как става номера да накарам тези приятели да харесат друга моя страница...на какъв принцип е...
 
От: Събиране на фенове за Facebook страница

Току що Фейсбук ми е блокирал всички станици заради едно такова "добавяне". Така че не ти го препоръчвам. Просто съвет. Сега обжалвам - ама като съм си виновен.....
 

Горе