Събирателен образ на цялата гнус в България

От: Събирателен образ на цялата гнус в България

Тая е същата само, че изрусена братле :D Вслушай се в гласа и начина на изразяване, и лицето и е същото :D

[video=youtube;rUwr8zJczYs]https://www.youtube.com/watch?v=rUwr8zJczYs[/video]

Ей тоя УРУД направо ме срази с простотията си! Няма такова говедо... Бих го ритал докато шава деба негУвУтУ мами долно, гнусно, отвратително...

https://www.facebook.com/photo.php?v=739556156103319&fref=nf
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

Ей тоя УРУД направо ме срази с простотията си! Няма такова говедо... Бих го ритал докато шава деба негУвУтУ мами долно, гнусно, отвратително...

https://www.facebook.com/photo.php?v=739556156103319&fref=nf

и туй да ти дойде за снаха... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

Ща заболи главата от толкова блъскане недей не си заслужава :D
и туй да ти дойде за снаха... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
От: Re: Събирателен образ на цялата гнус в България

Или по-скоро си е свършил братле :D
Мен ме радва. Все някой трябва и да е крив, за да има какво да се шерва в мрежата. :) Някой не си е свършил работата добре, гледам леглото разхвърляно зад нея. :)
 
Re: От: Re: Събирателен образ на цялата гнус в България

Или по-скоро си е свършил братле :D

При добре свършена работа или щеше да спи, или щеше да е усмихната. :) Борил го е говедото, но не е успял, завалията. :)
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

Запомни едно, видеоклипът ми е много по-добър, от видеоклипа ти...
 
От: Re: От: Re: Събирателен образ на цялата гнус в България

Таз, като я слушам само един няма да и свърши работа :D
При добре свършена работа или щеше да спи, или щеше да е усмихната. :) Борил го е говедото, но не е успял, завалията. :)
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

Няма да покажеш положителен събирателен образ, а ще покажеш тази жертва? (Да, жертва е защото не осъзнава колко лошо звучи отстрани).

Какво очакваш да постигнеш с това разпространение? Понякога ви се чудя...
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

Тази ми прилича на оня Галин Релефа :lol: Може да са роднини:lol:
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

Блиинки и Кул да не се скръндзавят за 30 гущера, ами да купят тази тема:

hazard-banner.png


Време е за подобаващ цвят на доста теми. 8)
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

А бе, чичовото - цялата Мрежа е фрашкана с негативизми.
Нещо ерекцията ли взе да ти куца с годините, та пренасяш и тук такива неща?
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

А бе, чичовото - цялата Мрежа е фрашкана с негативизми.
Нещо ерекцията ли взе да ти куца с годините, та пренасяш и тук такива неща?

Ми, чиче, впечатли ме кравата бе, какво да направя... И да, такива твари като ги гледам почва да ми куца ерекцията:)

Вий пък много лесно раними ще излезете. Пуснах ви една оФца и се натоварихте с негативизъм всичките...
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

First_World_Problems_Milk_and_Cookies_Them_darm.jpg
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

Най-жалко е, че на такива им дават 2 минутна слава по някоя ТВ. Въпросната Атанаска се появи по ТВ7 и пак избълва куп глупости

А като и видях веждите :cry: НИМОЙ и стъпя и на малкия пръст:lol:
 
Re: От: Събирателен образ на цялата гнус в България

Най-жалко е, че на такива им дават 2 минутна слава по някоя ТВ. Въпросната Атанаска се появи по ТВ7 и пак избълва куп глупости

А като и видях веждите :cry: НИМОЙ и стъпя и на малкия пръст:lol:

Да, като го видях във Фейса линка на страницата на TV7 и веднага ги ънлайкнах. :) Дори един пич беше писал, че ако някой му задръсти фиида с шер на тази директно го филтрира. :) И евалата за което.
 
От: Събирателен образ на цялата гнус в България

Ееее тъкмо мислих да пускам тема за Атанаска "Новътъ Интирнет Звиздъ" ама явно много съм закъснял. Разбрах за нея едва преди 3-4 дни. Още от нейното творчество можете да намерите ТУК. Четейки коментарите попаднах на едно нейно кратко филмче, което включваше 50 санта краставица :shock:, но няма да го споделям тук. :lol:
 

Горе