Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

От: От: От: От: От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

2 евро на ден от 100 посетителя и се оплакваш?
Аз правя 10 цента от 300 :lol:


Объркал съм, 2-3 000 са според сезона :)
исках 1000 да напиша, а една нула съм изял.
 
От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

Може всичко, но някак си ми се искаше да има нова евровизия сайта, по съвременен дизайн
искам нещо като агро бг примерно
по портален тип да е сайта. този дизайн вече е доста стар. искам да сложа тема с разните му версии за мобилност,
Абе изобщо искам да инвестирам в сайта.

Представете си че вие имате сайт на уордпрес с обяви за селско стопанство. и искате да инвестирате в него, да го развиете, да го промените. какво бихте направили и в каква насока.
/Не крия сайта, бих го дал на всеки ако ме попита и много хора го знаят, но понеже не ме разбират правилно хората :lol:, утре някой /да не посочвам :)/ще си помисли че го обиждам и ще дойде да ми счупи пак прозорците :)/

Е точно като агро бг не може да стане с WP
Даже ако смениш темата не знам дали ще запазиш всички връзки
Най-добре е да си направиш преценка точно какво искаш
Ако е генерална промяна не се надявай на старите облаги от Гошо
 
От: От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

Е точно като агро бг не може да стане с WP
Даже ако смениш темата не знам дали ще запазиш всички връзки
Най-добре е да си направиш преценка точно какво искаш
Ако е генерална промяна не се надявай на старите облаги от Гошо

Имам чувството, че пишеш, колкото да кажеш нещо... всички знаем, че невъзможни неща няма. Въпроса е човек да се обърне към правилните хора и да е склонен да отдели стабилен бюджет. Не ме разбирай погрешно, но искам да ти задам един въпрос - Някога писал ли си тема/плугин за Wordpress?

@AMОUN, може ли да ми пуснеш на ЛС сайта, да надникна за какво иде реч?
 
От: От: От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

Имам чувството, че пишеш, колкото да кажеш нещо... всички знаем, че невъзможни неща няма. Въпроса е човек да се обърне към правилните хора и да е склонен да отдели стабилен бюджет. Не ме разбирай погрешно, но искам да ти задам един въпрос - Някога писал ли си тема/плугин за Wordpress?

@AMОUN, може ли да ми пуснеш на ЛС сайта, да надникна за какво иде реч?

Не мога да разбера какъв ти е проблема
Искаш да ти се доказвам ли, какво?
 
От: От: От: От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

Не мога да разбера какъв ти е проблема
Искаш да ти се доказвам ли, какво?

Не.. проблем нямам, но ми се струва адски неадекватно да предлагаш нещо, което на мен ми се струва, че ти не можеш да направиш и не си много наясно как стоят нещата :)

Аз поне не разбирам, как човек може да дава препоръки за нещо, което не му е много ясно :)
 
От: От: От: От: От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

Не.. проблем нямам, но ми се струва адски неадекватно да предлагаш нещо, което на мен ми се струва, че ти не можеш да направиш и не си много наясно как стоят нещата :)

Аз поне не разбирам, как човек може да дава препоръки за нещо, което не му е много ясно :)

За кое от казаното се фащаш
Това, че ми се струва неудачно използването на под домейн ли?
Нищо не разбирам, нито съм имал работа с теб, пък ми даваш оценки
Всички мои съвети са продиктувани от моя опит
 
От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

Амуна ако си спазваше и 1% от обещанията, до сега да е станал ебача за който така се представя...филмирай ки се. Ама то нали който много говори за е.ане, излиза че е много е.ан :lol:
 
От: От: От: От: От: От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

За кое от казаното се фащаш
Това, че ми се струва неудачно използването на под домейн ли?
Нищо не разбирам, нито съм имал работа с теб, пък ми даваш оценки
Всички мои съвети са продиктувани от моя опит

Не съм се хванал за нищо :) Както казах, нямам намерение да влизам в безсмислени спорове, в край на сметка AMOUN, сам ще си прецени кое е по-добре за него.
 
От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

Аз пък не мога да разбера защо във всяка
тема, в която се искат съвети,
в един момент пак става дума за
правилните хора и за стабилен бюджет.:shock:
На това поголовно бг безпаричие,
на никой няма да му паднат ръцете,
ако може да помогне безвъзмездно,
вместо само да кисне из форума.
Не визирам никого конкретно,
просто ми правят впечатление
съветите в темите.:rolleyes:
 
От: От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

Това което Virosss ми каза за поддомейните е добро и лесно изпълнимо и става не само за WP амога да го приложа и при други сайтове. Помня подобен ник в хост.бг прди стотина години.


Дай пример за едно не спазено обещание?
Амуна ако си спазваше и 1% от обещанията, до сега да е станал ебача за който така се представя...филмирай ки се. Ама то нали който много говори за е.ане, излиза че е много е.ан :lol:
 
От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

И аз щях да предложа нещо като това, което Virosss е написал.

Да ги разпределиш някак на поддомейни. Примерно forum.обяви.ком и там да си инсталираш отделен CSM за форум например. Давам само идея, не казвам, че така е най-добре.

А за блог, можеш директно да си направиш една категория вътре в сегашния WP и там да постваш статии. Отделно на индекса хубаво можеш да подчертаеш, че потребителите могат освен да разгледат обявите, да посетят и форума [форум.обяви.ком], или да разгледат последните статии от блога [обяви.ком/блог].

Според мен няма нищо лошо или вредно с под-домейните.
 
От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

Аз бих си купил някоя тема от themeforest.net има доста + отделно форум на субдомейн, който да наподобява дизайна на новата тема. Има доста теми, които отговарят на условията ти, и няма да загубиш трафик като просто смениш темата. Естествено повечето от старите ти статии няма да изглаждат много добре, най - вероятно, но ... другия вариант е да се работи върху сегашната тема, но съм 100 % сигурен, че това е по - лошия вариант.
 
От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

може и доста по-безболезнено да си решиш проблема. Правиш си един субдомейн(може и в поддиректория) и си местиш там сайта с обявите и пренасочваш всичко да се насочи към субдомейна/субдиректорията и слагаш портала на негово място.

Тънката част е следната. Ако сайта с обявите ти е бил да речем на sait.com, то го слагаш на obiavi.sait.com и задаваш правила в .htaccess, че ако отварят сайта без www. отпред да насочва към obiavi.sait.com, а ако е с www. отпред да ти отваря портала. Инсталираш си портала на субдомейна www.sait.com и си готов.

Естествено може и други варианти да се измислят, но решение ще се намери, стига да имаш желание ;)

Това редиректване няма лида се орази нещо на резултатите в гогле. щом мята от сайт към подомейн.сайт.
това с какъв редирект да го направя?
 
От: Съвети за Разитие на посещаван WP сайт

Това редиректване няма ли да се орази на резултатите в гогле. щом мята от сайт към подомейн.сайт.
това с какъв редирект да го направя?
 

Горе