Съвети за подобряване на сайт за фото и видео услуги

bestlap

Member
Здравейте, много бих се радвал ако дадете някакви съвети за развиването към по-доброто индексиране по търсачките на сайта ми , не знам от къде да започна, дали би било добре да пиша статии в секция Блог или просто във всеки албум със снимки да пиша най-отдолу доста ключови думи. Как мога да го вдигна по напред в подредбата на гугъл при търсене на сватбен фотограф ? >> st-wedding.com/
 
Аз бих заложил на скоростта на зареждане, няма SSL, съдържание не е лошо да вкараш. Виж някакви разновидности на кл. думи за сватба (лятна сватба, зимна сватба, сватба през май месец, някакви такива, да закачиш някой друг). Блогът е доста зарязан. И определено гледам, че някои елементи от сайта не са преведени. Виж Loco Translate. И само да питам: Защо черно? :) После след това ще дадем и идеи за оф-пейдж оптимизацията. Като лази смело групи във фейса, и гледай клиентите ти да те споделят и препоръчват. ;)
 
Понеже съдържанието ти е визуално, заложи на социалките - Иинстаграм, Фейсбук, Пинтерест.
Може и някоя статия тип "Как да изберем фотограф за сватбата".

Ама докато не оправиш зареждането, нищо няма да има смисъл.
 
Благодаря ви много за включването :) Какъв е проблема със зареждането :( при мен за момента се отваря добре без да лагва ? За хостинг провайдър съм избрал icn. За добавяне на SSL какво бихте препоръчали на къде да се насоча :)

п.п от исн имат пакет за 28лв на год Comodo PositiveSSL (DV) подходящо ли е за стартово :)
 
Хостът ти е супербавен - 11 секунди да сглоби видимо проста страничка.
Освен това имаш доста снимки над 1МБ, плюс една над 2МБ.

Компресирай ги малко (много) и ползвай някакво мързеливо зареждане.
 
ICN би трябвало да предлагат и безплатен SSL, няма нужда от платен, но това ти е най-малката грижа.
Неоптимизраните снимки, title и всички tags са първото, което трябва да се оправи.
Всички себе уважаващи се хостинг доставчици предлагат безплатни сертификати. Така де, от опен сорс тип.
 
ICN би трябвало да предлагат и безплатен SSL, няма нужда от платен, но това ти е най-малката грижа.
Неоптимизраните снимки, title и всички tags са първото, което трябва да се оправи.
CooliceHost също имат. ;) Но май всеки предлага.
 

Горе