Съвети за по-добро класиране в гоогле

tourism

New Member
Здравейте приятели, може ли да ми дадете съвети, какво още да направя по сайта ми, за да се класирам по-напред в гоогле?
Интересува ме, какви грешки допускам по вътрешната оптимизация?
Сайтът ми е tourism-everyday.com
 
От: Съвети за по-добро класиране в гоогле

Първото, което видях е че заглавие и описание на сайта ти са изреждане на думи ... нататък не гледах. Отделно сайта ти е ... как да кажа .... олд скуул:) Приведи го във съвременен вид.
 
От: Съвети за по-добро класиране в гоогле

Статии от по 50 думи, няма и линкване помежду им.
 
От: Съвети за по-добро класиране в гоогле

<title>Туристически почивки и екскурзии в България и чужбина.</title>
<meta name="description" content="Туризъм в България и чужбина. Туристически почивки и екскурзии. Пътувания до курорти и дестинации, на море или планина." />
<meta name="keywords" content="Туризъм, морски туризъм, планински туризъм, здравен, лов и риболов, спа, ски, голф, яхтинг, винен, лозарски, селски, екзотичен, круизи, културен, трекинг, почивки на море, почивки на планина, туристически обяви, България, чужбина, екскурзия, екскурзии, хотел, хотели, вила, вили, хотели на море, хотели на планина, курорт, курорти, морски курорти, планински курорти, дестинация, дестинации, пътуване, море, планина, къщи за гости, квартира, квартири, мотел, мотели, ресторант, ресторанти, клубове и дискотеки, празник, празници, майски, Великден, Свети Валентин, 8 март, 3 март, Гергьовден, Абитуриентски балове" />

за всички страници ли ги ползваш?

в страница за Спа туризъм е хубаво във тайтъла например да бъде споменато по някакъв начин - в момента съвсем липсва
 
От: Съвети за по-добро класиране в гоогле

Аз пък бих те посъветвал да си оправиш сигурността на сайта, че реално seo-то ще ти е последния проблем
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near
 
От: Съвети за по-добро класиране в гоогле

Всяка категория и статия с собствено име описание и ключови думи.
*под ключови думи разбираи и фрази ....
Сложи таг клауд, форма за гласуване, коментари на статиите и ако е възможно малко видео .
 
От: Съвети за по-добро класиране в гоогле

И линкове в други сайтове с хубав ПР
 

Горе