Съвети и мнения за SEO програма

BogoJlea

Member
Здравейте, не съм много много запознат със сeo-то, а попаднах на една програма обаче ми се вижда доста сложна. Та някой ако е работил с нея или просто е чувал да каже има ли смисъл да я разучавам, добра ли е и тн. Програмата е SEnuke XCr.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

Забравих да отбележа че нямам намерение да я изучавам за да предлагам сео услуги, а да я ползвам за оптимизация на моите сайтове.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

В наше време думате SEO и програма не трябва да се комбинират, ако искаш дългосрочен успех ;).
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

Да и аз съм на мнение че всичко което се прави ръчно от човек е много по-качествено, но просто гледам че програмата има много много опции и прави адски много неща и затова питам кои от тях е хубаво да се ползват точно.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

В наше време думате SEO и програма не трябва да се комбинират, ако искаш дългосрочен успех ;).

А, ако оптимизираш 10 сайта с по 20 думи, какво правим, дори и да добавяш по 5 линка на ден за дума ;)

Към автора на темата: разучавай смело, върху някой тестов сайт, примерно направи си един блог на безплатна платформа и nuke-вай върху него да видиш как стават нещата. Senuke е доста мощен софтуер, стига да знаеш как да го използваш и къде да го прилагаш. В началото е малко объркващо, защото има много менюта и опции, но се свиква бързо, защото всичко е направено доста добре за мениджмънт на кампаниите.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

Аз лично смятам, че си има нужда от софтуер,но просто трябва и да се внимава как се използва понеже има много хора които като видят по лесно и се уплесват, от което идват и лошите резултати.Ако си се работи както трябва, ще има добри резултати :)
Senuke и по мое мнение е един доста добър и полезен софтуер.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

Аз лично смятам, че си има нужда от софтуер,но просто трябва и да се внимава как се използва понеже има много хора които като видят по лесно и се уплесват, от което идват и лошите резултати.Ако си се работи както трябва, ще има добри резултати :)
Senuke и по мое мнение е един доста добър и полезен софтуер.

Ако може да споделите още СЕО програми, от които да сте останали доволни. Ще бъде полезно за начинаещи :)
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

Да така ще е най-правилно. Да инсталирам някъде един блог и върху него да и тествам функциите, защото както каза danko6 докато се науча кое как се прави и кое е полезно може да се докара до лоши резултати. А той софтуера става ли за оптимизация на бизнес сайтове или онлайн магазини или най-добре само върху блогове да се ползва?
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

Ако може да споделите още СЕО програми, от които да сте останали доволни. Ще бъде полезно за начинаещи :)
Аз съм доволен от ScrapeBox. А относно използването на софтуери за SEO оптимизация, мисля че е добре само за 2nd tier.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

Senuke е най-комплексния и лесен за използване софтуер за оптимизация, на който съм попадал. Изкарвал съм няколко сайта в топ-а с него, но трябва да се поддържат постоянно, а и има доста разходи за captchi. По мои наблюдения върши работа само за англоезични сайтове... Не знам ти какъв вариант на SeNuke ще ползваш? Мислиш да се абонираш (мисля, че беше около 140-150 долара на месец) или ще ползваш някоя кракната версия? Моя съвет е ако имаш 2-3 сайта, по-добре да си поръчваш бластове от Fiverr.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

а и има доста разходи за captch
Именно тези captchi не мога да схвана много много ама сега намерих някакви клипове с обяснения и ги преглеждам. Защото ще я тествам на демо блог и гледам докато я тествам да не купувам captchi или нещо друго ама не знам дали е възможно и ако е дали ще има някакъв резултат.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

Именно тези captchi не мога да схвана много много ама сега намерих някакви клипове с обяснения и ги преглеждам. Защото ще я тествам на демо блог и гледам докато я тествам да не купувам captchi или нещо друго ама не знам дали е възможно и ако е дали ще има някакъв резултат.

Няма как да не купуваш капчи, освен ако не си решил да пишеш няколко хиляди на ръка :). DeathByCaptcha предлагат най-добрите цени за капчи. Иначе има разни софтуери, които разбират част от капчите, но не съм ги тествал и не знам дали работят със SeNuke. А ако идеята ти е да оптимизираш български сайт със SeNuke, най-много да си навлечеш неприятности заради големия брой нерелевантни линкове.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

CaptchaSniper решава над 90% от Expression Engine и голяма част от Social Network частта. За останалите си трябва платена услуга, но нищо не пречи да се сет-не с най-голям приоритет CaptchaSniper, а след него deathbycaptcha например. Разликата е във времето за завършване на едно nuke-ване.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

А ако идеята ти е да оптимизираш български сайт със SeNuke, най-много да си навлечеш неприятности заради големия брой нерелевантни линкове.
Добре кажи нещо подобен софтуер който да върши добра работа с бг сайтове.
 
От: Съвети и мнения за SEO програма

Това, което аз правя е да търся релевантни до нишата ми блогове, в които да публикувам статии, както и да пускам статии в бг артикъл директории, писане по форуми, сайтове за обяви, публикуване в социални мрежи и т.н... За съжаление не съм чувал за такъв български софтуер. Добрата новина е, че можеш да аутсорснеш черната работа за малко пари и пак ще ти излезе по-евтино, отколкото да плащаш за SeNuke всеки месец.

Добре кажи нещо подобен софтуер който да върши добра работа с бг сайтове.
 

Горе