Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Здравей Д.Тодорова, първо добре дошла в нашият форум дано научиш нови неща, относно адуърдс си парава в лърнинг центъра е написано всичко като за полуидиоти. Г. имат доста качествен трафик и всичко е въпрос на оптимизация пробвала ли си: goclick и ако да кажи какво ти е мнението за тях :)
 
в момента съм пуснал реклама на 2 сайта от ГБ само че линквам по ИД...
едвали някой ще изтрие реферал урл-то пак и то нали слага куки ;)
то може и на 6та позиция да си но като е добре написан текста... за сега получих 30 клика за muscle building-a и мисля да изчакам да направи до 20$ и да го спирам че и кликовете са малко скъпи... 30-40 цента а незнам каква е конверсията ако някой знае да каже ;) специално за този продукт
 
намали бида на не повече от 20 цента изключ и контент нетурка поне в началот и от държавите задаи само USA и Канада :) и да знаеш че по този начин като не е твои сайта не можеш да си играеш с куалити скора да ти се отключват на по евтино киурди :) А на колкоклика става продажба незнам :)
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

1 кампания - 746,190 импресии - 8 клика
2 кампания - 387,028 импресии - 2 клика
Добре, че не ги плащам тея импресии :lol::lol::lol:
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Хах кефиш ме :Д Сега ще видим и аз какво ще направя с моята първа кампания :)
П.П. имаш ли скайп?
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Аз съм много доволен от adWords-а като начин за рекламиране. Рекламирам само на българския пазар и съм сложил бида на 1цент /да ме извиняват тези с adSense акаунти/. Цената от 1 цент е смешна и в момента пак се подхилквам. Цената за CPM средно излиза 0.01$, получавам по 200-300 посещения на ден по избрани от мен ключови думи.
Лично при мен проблема с adWords, е че не мога да рекламирам хазартни сайтове, а повечето ми са такива. За тях ползвам bidvertiser, там мин bid е 0.05$ и не се добавят ключови думи, а се избират категории в които да се показва рекламата ти.

Нов съм още в този форум, но ако някой е рекламирал в adBrite може да сподели как точно си е платил. Пробвах с всичките ми карти и не успях да депозирам кеш.
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Нали си наясно че с такъв бид си в филтъра на всеки един от нас който се занимава сериозно с адсенс.Респективно рекламата ти се показва в сайтове с малка посещаемост,а и от там ключовите думи са малко по размити.Така че се съмнявам полко е ефективна кампанията ти.
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Изчетох темата, но всъщност нещо ми убягва! Да предположим, че имам домейн и сайт на принципа PPC. Трябва да намеря фирми, които да платят на всяко кликване от моя сайт към техния и от получените пари да платя на всички, които са кликвали? Не трябва ли да има някакво ограничение на броя на влизанията от един потребител за определено време и някакво изискване за времето, което престоява в сайта? В България има ли такива фирми, които да рекламират стоките си по този начин (или някакъв продукт) или трябва да се разчита само на чужди фирми чрез Google и пр. Извинявам се, ако въпросът ми изглежда елементарен за някои - никой не се е родил научен ;) !
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Аз съм много доволен от adWords-а като начин за рекламиране. Рекламирам само на българския пазар и съм сложил бида на 1цент /да ме извиняват тези с adSense акаунти/. Цената от 1 цент е смешна и в момента пак се подхилквам. Цената за CPM средно излиза 0.01$, получавам по 200-300 посещения на ден по избрани от мен ключови думи.
Лично при мен проблема с adWords, е че не мога да рекламирам хазартни сайтове, а повечето ми са такива. За тях ползвам bidvertiser, там мин bid е 0.05$ и не се добавят ключови думи, а се избират категории в които да се показва рекламата ти.

Нов съм още в този форум, но ако някой е рекламирал в adBrite може да сподели как точно си е платил. Пробвах с всичките ми карти и не успях да депозирам кеш.

Удряй и със AdBrite за gambling-a, цените са сносни, много подобни на BidVertiser.
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

много добър пост.Coolice сигурно доста си си играл да го превеждаш. :)
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

еми трябва да намерите точния сайт , в който да кликате тук-там , защото някой не плащат нищо!
 

Горе