Съвети на сайта сайта ми.

От: Съвети на сайта сайта ми.

Чудя се откъде да вкарам трафика.
Еееех, тази черта - да се мине тънко...

Какъв трафик очакваш с две статии?! Това е несериозно.
За да придадеш тежест на сайта - напиши 1-2 статии с по 800 думи (най-добре във всяка категория), сложи по една връзка към уикипедия. Тези с 300 думи са за пълнеж.
Не се скръндзави - гошо не обича ефтинджосите. А и ти сам си пишеш статиите.
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

Ясно, значи ще върна дискас. Само едно нещо не разбирам: Пиша си коментар със дискас, във админ панела на дискас излиза че има нов коментар, АКО ИЗТРИЯ във админ панела на дискас коментара, във САЙТА остава този коментар : / Другия проблем което има, АКО пиша коментар със дискас, във АДМИН панела на уордпресс не се появава нотификация че имам Нов коментар.
Във админ панела на уордпресс се появава нотификация за коментар, ако ще изтрия коментар от админ панел и от страницата където беше коментар, това нормално ли?
И последно, като пиша коментар със Дискас, над всяка новина имам в едно синъо, броя на коментарите.... винаги е на нула, независимо дали има коментар или няма, и последни коментари се счупиха :/
Някой беше питал какъв темплейт ползвам : http://alxmedia.se/themes/hueman/ - безплатен, адаптивен(responsive design) без бъгове е,и няма скрити функций(от сорта на, купи си премиум за да имаш еди какво си) Темата е много хубава. Аз планирам да махна горната част със лого, защото е много широк и да сложа някъде в меню, не е хубаво всеки път да скролваш до съдържание. Мерси за съвети и мнения Uphero,kruxdoom, Вискят БГ и останалите, дадох репутаций :)
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

Disqus-a се модерира от техният сайт, а не от частта на WP. Иначе е много удобен и хубав, иначе с обикновената форма ще се убиеш да триеш спам...
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

И последно, като пиша коментар със Дискас, над всяка новина имам в едно синъо, броя на коментарите.... винаги е на нула, независимо дали има коментар или няма, и последни коментари се счупиха :/

Мисля, че това синьото ти е от самата тема а не от Disqus,
ако забраниш коментарите вградени в Wordpress би трябвало да изчезне индикатора, но пак зависи от темата
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

Да, синъото е от самата тема.
Ето
http://howtobecomeafitnesstrainer.c...anye-better-than-kim-and-kanye/#disqus_thread
горе вдясно има иконка на коментари, коментирах със дискъс, ама пак показва 0, цял ден се мъча, ама няма еффект. някой можели да ми даде насока?
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

Да, синъото е от самата тема.
Ето
http://howtobecomeafitnesstrainer.c...anye-better-than-kim-and-kanye/#disqus_thread
горе вдясно има иконка на коментари, коментирах със дискъс, ама пак показва 0, цял ден се мъча, ама няма еффект. някой можели да ми даде насока?
След мъчение, оказа се, че трябваше да изчакам около 7 мин за да се обновят цифрите, сега всичко е окей. ОСтана един проблем:
demooo.png

Така ли трябва да бъде, тези от вас които са ползвали дискас, при ва стака ли е?
Пиша всичко това, понеже ако евентуално други потребители ще имат подобни въпроси, да има тема :)
 
От: От: Съвети на сайта сайта ми.

След мъчение, оказа се, че трябваше да изчакам около 7 мин за да се обновят цифрите, сега всичко е окей. ОСтана един проблем:

Така ли трябва да бъде, тези от вас които са ползвали дискас, при ва стака ли е?
Пиша всичко това, понеже ако евентуално други потребители ще имат подобни въпроси, да има тема :)

не задълбавай чак толкова, съсредоточи се върху съдържанието на този етап
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

ЗДравейте колеги. Изникна един проблем
http://howtobecomeafitnesstrainer.com/kim-kardashian-is-full-frontal-nude/
На тази страница не се показват реклами от гугъл, а на всички други е окей, кофти е че новина ми беше най-голяма до сега, и точно на нея не се показват реклами : / от какво може да е?
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

Голи снимки , нецензурни думи и тн са забранени от гоогле. Самия адсенс намира такова съдържание в дадената страница и за това не излиза. Според мен или изтрий цялата статия или премахни голите снимки...
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

Мисля, че на безплатната версия имаше право само до определен брой публикации, в които да се тества плъгина. След това спира да е активен.
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

Ако си спомням правилно българския не ти беше роден език.
игр@чи не е баш като игроки :)
Лично на мен не ми звучи добре. Навява мисли за тарикати, мошеници итн.
Имаше и по-добри идеи за слогани в другата тема.
 
Re: От: Съвети на сайта сайта ми.

Приятели здравейте, какво мислите за новия ми проект от подписа по-надолу :) (Ще има и конкурси с награди със времето ;) )

Супер е станало. Сложи една фавиконка, допълни сайдбара в дясно и си изгради едно добре направено футър меню. И си готов. Отвори си едни банер позиции, като задължително помисли за 2 премиум - хедър банер и квадрат с сайдбара. Няма ли да е добра идея да внедриш един слайдър преди започването на постовете? Такъв, който върти последните или тези, на които искаш да акцентираш? Така изведнъж да почнеш с постовете ми е малко като някакъв бордс, не толкова като медиен сайт. Успехи. ;)
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

Хареса ми сайтът, но за твое съжаление - имаш доста конкуренция в тази ниша. А да не говорим, че в България има няколко такива големи сайта, а другите си делят остатък от 10% от всички геймъри. Но все пак ако го понапълниш със съдържание, както и направиш стабилна реклама в производни на твоя сайт - сайтове, тогава е много възможно да се получи нещо добро.

Успех.
 
То хубаво е, че и пазара не е никак малък. :) Замислял ли си се за форум? Или нещо като дискусионна дъска. И няма да е лошо след време да започнеш да си партнираш с популярните форуми - всеки специализирал се за дадена игра или жанр. ;)
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

Сайта е много готин, темата е свежа и статиите са ти добри. Защо не направиш такъв сайт, но на английски? Много по-добре ще ти се заплаща, а и аудиторията ще е по-голяма.
Успех ти пожелавам!
 
От: Съвети на сайта сайта ми.

Мерси много приятели за съвети(ако не питам тък, къде ли щях да питам). А на англиский е много силна конкуренция(геймспот,гейминформер,геймтрейлърс,котаку....) там ще ме изядът акули, а тук конкуренция е по-слаба, пък и евентуални сътрудничества с мОзони и ПулСАЙри ще е по-лесно :)
А слайдъра не знам как да добавя, темата няма слайдър : /
 

Горе