Съвет за афилиейт програми?

Izida

New Member
Здравейте!

Вчера се регистрирах, много изчетох, но и много ми остана...
Все пак, докато натрупам опит, реших да пусна тема (ако не съм уцелила раздела, моля да я преместите), в която директно да потърся вашите съвети...
Използвам платен хостинг.
Сайтът ми е www.mamita-bg.com , а към него имам и развит форум. Таргета ми е - предимно жени - бъдещи и настоящи майки.
В момента всичко е накичено, като коледна елха, но скоро се надявам да го поизчистя...
Работя и с ЕasyTrader, и с AdSense - приходите ми са задоволителни.
Въпросът ми е, коя от посочените програми тук, мога да използвам и ще е работи при моя кръг потребители?
Цел - увеличение на печалбата.

Мерси предварително на всички, които ще се опитат да ми помогнат :wink:
 
Последно редактирано:
Маркет хеалт (4 тия банер) може би заинтригувало някои НО в случаи като твоя аз бих инвестирал в собствен онлайн магазин за бебешки стоки и неща за майки тъи като вече имаш къде да го рекламираш безплатно пред таргетирана аудитория :)
 
Благодаря много :)
А относно твоя съвет - имам проект за онлайн магазин и щях да го осъществя, но имах проблеми с бг на osCommerce на досегашния ми хост.
След като скоро се преместя, ще мога да го направя много лесно.
 
Бъгваше бг. Мисля че osCommerce изискваше MySQL 4, а хостинга поддържаше само 5.
Но както и да е. Бих го направила и на друга платформа, но нямам информация за такава фрий.
Все пак тук въпросът беше за съвет за афилиейт програми, а не за онлайн магазини...
 
За повечето афилиейт програми е хбаво да се равиват проекти за чждият пазар за бг пазара биха конвертирали трудно... ние правим така но това за шопа ти е топ офертата ........ повечето магазини като стартират им е трудно да си докарат таргетирани посетители и почват пари за реклама, пари за сео само и тнт само да докарат някои таргетиран посетител ти имаш посетителите не ги изпускаи :)
 
Мерси много. Ще помисля още, преди да предприема мерки.
Все още трупам опит!
 
А защо засега не влезеш в някоя голяма афилиейт мрежа като CB, CJ или nowata papperjam и не разгледаш всички продукти в "женския" сектор. А и не се ограничавай до продукти - ползвай и CPA (ако висичко още ти е ново и неясно - питай и ще обясняваме). За пример на добра CPA оферта ще ти дам последната която видях - крем за лице на Лореал (добре позната и бг марка), който пращат безплатно на всеки, който попълни адреса си, като той плати само доставката (5$). За всеки лийд ти получаваш 25$. Не е зле а? Ако продаваш Проактол да кажем това ще ти е комисионната за продаден продукт, а тук само за лийд.

Поздрави!
 
А защо засега не влезеш в някоя голяма афилиейт мрежа като CB, CJ или nowata papperjam и не разгледаш всички продукти в "женския" сектор. А и не се ограничавай до продукти - ползвай и CPA (ако висичко още ти е ново и неясно - питай и ще обясняваме). За пример на добра CPA оферта ще ти дам последната която видях - крем за лице на Лореал (добре позната и бг марка), който пращат безплатно на всеки, който попълни адреса си, като той плати само доставката (5$). За всеки лийд ти получаваш 25$. Не е зле а? Ако продаваш Проактол да кажем това ще ти е комисионната за продаден продукт, а тук само за лийд.

Поздрави!

Мерси много. Явно си по-напред в четенето от мен. :wink:
Какви са тези мрежи CB, CJ или nowata papperjam? Какво е CPA?
 
cj.com са най-голямата афилиейт мрежа в света вътре има хиляди сайтове които промотират различни неща обаче комисионите за афилиеитйте през тях са по ниски отколкото през инхаус програма защото търговците плащат доста високи такси за да са листвани в афилиейт мрежата.... за CB Click Bank още не работи с бг трябва да ги подпука комисаря по защита на потребителите в ЕС задето се отнасят така с нас....

CPA -> Cost Per Action = Pay Per Action -> PPA вкключва лиидове или някакво дрго специфично деиствие освен само продажбите... :)

Както се казва избора е огромен трябва само да си харесаш нещо :)
 
Сега, като помисля, едва ли моите потребители ще се избият да пазаруват в чужди сайтове.
Можете ли да ми препоръчате добри PPC програми, а не PPS?
 

Горе