Съвет

От: Съвет

[QUOTE,проекта е следният (най-общо казано) аз имам фирма,и искам да дарявам 50% от печалбата си,но за да ги има тези 50% ми е нужен сайта (да обоснова,НЯМА ДА ИСКАМ НИТО СТОТИНКА ОТ ПОСЕТИТЕЛИТЕ В ТОЗИ САЙТ,парите ще са изкарани единствено и само от мен и труда ми)][/QUOTE]

Пак не си чел:)
Не представлявам никаква организация,разходите ги поемам аз,проекта съм го намислил аз и аз смятам да го реализирам.
Бях се замислил и за фондация, но нещо не ми харесаха ограниченията,който налагат и за това реших без нея,но пък парите които искам да дарявам доколкото разбрах,ще се облагат с данък и ще се ощетяват тези на които ги давам
 
От: Съвет

Ти ще трябва да си най-големия хуманист, който се е отбивал в местния форум, дори бих казал, че засенчваш бъкс милионерите. Мога само да адмирирам това начинание, но за съжаление ще трябва да се насочиш към кръпна фирма, която успешно да усвои твоите 50% от печалбата:) Само се надявам, че ще соменеш и моята скромна личност, преди да срежеш лентата на новопостроената църква:)
 
От: Съвет

Виж Waldes,аз съм напълно сериозен и се отнасям напълно сериозно с теб.Ако решаваш да се срещнем и да ти кажа какво точно искам,казвай.
Аз ти излагам как искам да се направи,ти си казваш цената,аз преценявам дали ме устройва и това е,ако ли не пием по още една бира,стискаме си ръцете и довиждане.
Ей голем чешит си :),лека за сега,че стана утре
 
От: Съвет

100% не ти е чиста работата
,проекта е следният (най-общо казано) аз имам фирма,и искам да дарявам 50% от печалбата си,но за да ги има тези 50% ми е нужен сайта (да обоснова,НЯМА ДА ИСКАМ НИТО СТОТИНКА ОТ ПОСЕТИТЕЛИТЕ В ТОЗИ САЙТ,парите ще са изкарани единствено и само от мен и труда ми)

Пак не си чел:)
Не представлявам никаква организация,разходите ги поемам аз,проекта съм го намислил аз и аз смятам да го реализирам.
Бях се замислил и за фондация, но нещо не ми харесаха ограниченията,който налагат и за това реших без нея,но пък парите които искам да дарявам доколкото разбрах,ще се облагат с данък и ще се ощетяват тези на които ги давам
 
От: Съвет

Привет,на всички.Тъй като срещата с Waldes най-вероятно няма да се състои(защото не получавам положителен отговор),искам да отговоря на въпроса му за това,какво разбрах от темата,преди да поискам да се изтрие.
Искам да попитам,какво е общото м/у коментарите на Rocksatedy и galinstefanov,какво е общото м/у тези коментари и въпросния сайт.Няма да чакам отговор а сам ще си го дам.Когато пуснах темата,тя беше не толкова за това,дали Joomlata забива,колко ще ми излезе къстъма и т.н ,малко или много нещата са ми ясни,че няма как да получа конкретен отговор,целта беше малко или повече да разбера,как един такъв сайт ще се приеме от обществото.Това което разбрах ме удовлетвори,първите двама бяха готови да помогнат, но след като казах че не искам да е безплатна помощта им и разкрих част от проекта,те се отдръпнаха смятайки,че нещо не е наред.Нормално. После се появяваш ти и директно ме нападаш,хубава черта е да си открит,не се отказа да устояваш мнението си,това ми хареса. След това и uphero с отрицателно мнение,нещата са 50/50,резултата е добър за мен.
Ето малко и за това дали аз съм хуманист и дали съм несигурен в действията си,дано поне разсея малък % от съмненията ти,разгледай това http://firesky.hit.bg/index_3.html.Това е професията ми (или по-точно хобито ми,тъй като заплащането е такова,че не може да се нарече работа),доходите не са ми от там.Всичко което съм казал е самата истина,проекта е реален и не искам да убеждавам които и да е в това дали "ми е чиста работата"(uphero едва ли мога да си позволя да нарушавам законите).Сега е времето да се извиня на всички за това,че се опитах да ги манипулирам по някакъв начин.
Пожелавам успех на всички,Waldes ако не друго то бирата си остава,един приятел е по добре от един враг :)
 
От: Съвет

Да обобщим - пожарникар и бизнесмен който иска да направи сайт за благотворителност ?
Вече нацяло ме обърка,ако все пак сайта няма да е с цел измама,и не си намерил човек бих ударил и аз едно рамо
Привет,на всички.Тъй като срещата с Waldes най-вероятно няма да се състои(защото не получавам положителен отговор),искам да отговоря на въпроса му за това,какво разбрах от темата,преди да поискам да се изтрие.
Искам да попитам,какво е общото м/у коментарите на Rocksatedy и galinstefanov,какво е общото м/у тези коментари и въпросния сайт.Няма да чакам отговор а сам ще си го дам.Когато пуснах темата,тя беше не толкова за това,дали Joomlata забива,колко ще ми излезе къстъма и т.н ,малко или много нещата са ми ясни,че няма как да получа конкретен отговор,целта беше малко или повече да разбера,как един такъв сайт ще се приеме от обществото.Това което разбрах ме удовлетвори,първите двама бяха готови да помогнат, но след като казах че не искам да е безплатна помощта им и разкрих част от проекта,те се отдръпнаха смятайки,че нещо не е наред.Нормално. После се появяваш ти и директно ме нападаш,хубава черта е да си открит,не се отказа да устояваш мнението си,това ми хареса. След това и uphero с отрицателно мнение,нещата са 50/50,резултата е добър за мен.
Ето малко и за това дали аз съм хуманист и дали съм несигурен в действията си,дано поне разсея малък % от съмненията ти,разгледай това http://firesky.hit.bg/index_3.html.Това е професията ми (или по-точно хобито ми,тъй като заплащането е такова,че не може да се нарече работа),доходите не са ми от там.Всичко което съм казал е самата истина,проекта е реален и не искам да убеждавам които и да е в това дали "ми е чиста работата"(uphero едва ли мога да си позволя да нарушавам законите).Сега е времето да се извиня на всички за това,че се опитах да ги манипулирам по някакъв начин.
Пожелавам успех на всички,Waldes ако не друго то бирата си остава,един приятел е по добре от един враг :)
 
От: Съвет

С пожарникари не се занимавайте, нали си спомяте тиквоций какво сътвори при миналото управление. Не ви трябва да се занимавате с пожарникари и полицаи и всякакви чиновници и такива на държавна работа.
 
От: Съвет

да ви ева мамата
пожарникарската професия е една от най-благородните и опасни професии! Всеки който я упражнява заслужава адмирации!
бахти комплексарите сте - като чуете думата "пожарникар" все едно ...незнам какво ви правят

@eaten, повечето подхождат недоверчиво първо защото си нов и второ защото съществуват много сайтове на тази тематика
и не разбираме защо е нужен още един, като има готови и работещи
затова е по-добре да дадеш повече инфо :)
 
От: Съвет

Пожарникарската професия не би трябвало да се свързва с Б.Б. Преди време стана пожар на съседа ми и благодарение на светкавичната реакция на огнеборците не се запалихме и останалите. Хората наистина си рискуват живота и за мен това е достойно за уважение.
 
От: Съвет

Здравейте,благодаря за подкрепата но няма нужда.Отдавна вече не се дразня от повърхностни мнения,относно професията ми.
Гордея се с това, което работя и не ми пука за мнението на когото и да е.Благодарение на тази професия и това което съм преживял по време на практикуването й,ме изградила такъв какъвто съм.
Ubhero сайта наистина няма да е измама,благодарен съм за подкрепата която си готов да дадеш,но ще се въздържа за момента.
nortrant,прав си за това,че има много сайтове на такава тематика,това което аз искам да направя е малко по-различно.Едни сайтове и фондации се издържат с дарения, а има много перипетии докато ги събереш.Други произвеждат продукт и го продават и така подпомагат някой.Но я се замислете,колко от тези малки фондациики,например някоя в подкрепа на младите художници,целогодишно продава по стотици картини нарисувани от колегите им,може би една две (дано не съм прав),колко млади имат нужда от помощ,сто.Аз искам,проекта ми да изкарва пари ежедневно,като в същото време да не искам парите на хората за да не ги ощетявам,има други форми на подкрепа.
 
От: Съвет

И ти май не знаеш какво искаш. Хем си неграмотен, хем мисълта ти се губи във всяко сложно изречение.
 
От: Съвет

Господа,разграничавам се от всичко написано по-горе от този nickname.Нямам ни най-малка представа за какво става на въпрос.Много е трудно на днешната младеж да и се обясни,какво е лично пространство,хуя си да остави човек и него ще завлекат.Sorry ако някой се е обидил от писаниците му по-горе.
Админе,премахни темата за да не си губят времето хората.То като чета,май съм те молил за същото по-горе,та даже и лично съм пращал.
Благотворителност ще прави,майко мила
 
От: Съвет

Господа,разграничавам се от всичко написано по-горе от този nickname.Нямам ни най-малка представа за какво става на въпрос.Много е трудно на днешната младеж да и се обясни,какво е лично пространство,хуя си да остави човек и него ще завлекат.Sorry ако някой се е обидил от писаниците му по-горе.
Админе,премахни темата за да не си губят времето хората.То като чета,май съм те молил за същото по-горе,та даже и лично съм пращал.
Благотворителност ще прави,майко мила

Какво? Аз като казвам, че мисълта ти често те напуска, ти не ми вярваш.
 
От: Съвет

хаха единственият проблем дет виждам в темата е пустите ти запетайки :D
Верваш-неверваш, ако обичаше запетайките повече, всичко щеше да се развие по съвсем различен начин :wink:

Ти не си ли чувал за ФОРУМНОТО УВАЖЕНИЕ??!! Ами елементарно е - пишеш красиво, форматирано..с цитати... ииииии си бик бате! Те такава простотия са форумите - никой не гледа какво съдържа текстът ти, а как изглежда :lol: Същото като и хората ОФЛАЙН - важното е не какво имат в главата, а какво носят на краката :D Добре че тука не ни се виждат цървулите :beer:
 
От: Съвет

Виж сега Remind,не съм писал нищо от това по-горе.Синковеца ми е окупирал профила и се "гъбарка с туристите".
Направих се на възпитан,защото не искам да си губите времето.Но ти ако искаш, продължавай да ръсиш овчи мисли.
Сега по-ясно ли е?
 
От: Съвет

Виж сега Remind,не съм писал нищо от това по-горе.Синковеца ми е окупирал профила и се "гъбарка с туристите".
Направих се на възпитан,защото не искам да си губите времето.Но ти ако искаш, продължавай да ръсиш овчи мисли.
Сега по-ясно ли е?

Кой е синковеца?
 
От: Съвет

Е нема начин със синът ти да пишете запетайките абсолютно по един и същ начин :)

Ако искаш да не се вижда кво е писано, просто си изтрий пост по пост съдържанието, не е болка за умиране :wink:
 
От: Съвет

Професията си казва думата...
Страшен номер е това, като се изсереш някъде, да кажеш, че сина се е насрал.
/
 

Горе