Съдействие за ъпдейт на 2 онлайн магазина към нови версии

От: Съдействие за ъпдейт на 2 онлайн магазина към нови версии

Аааа мантаманчо не така, не се прави на дора габе - никога не съм имал повече от един действащ акаунт и ти това много добре го знаеш :) Не се опитвай моля те да събираш форумното състрадание, като някакъв страдалец :D И още повече - не се опитвай да ме ИЗДОКАРВАШ, защото така както аз мога да те издокарам, никой друг не може :wink:

Извинявам се ако си се почуствал обиден от някои мои думи, но повярвай ми, ако продължаваш да ме дебнеш да ме ИЗДОКАРВАШ, ще ми се молиш да те обиждам с какви ли не епитети, само и само да оставя крехката ти форумна натура, така както ти би искал да изглежда :p
 
От: Съдействие за ъпдейт на 2 онлайн магазина към нови версии

Амун обича сеирите - невярвам да се сърди

Уебчо - нали знаеш че админите много лесно могат да проверят през колко профила пишеш - Но пък кои са те да се мешат на хората в раздвоението на личността
 
От: Съдействие за ъпдейт на 2 онлайн магазина към нови версии

Казах ти много да внимаваш как ме КЛЕВЕТИШ, щото наистина няма да ти се верва от последствията... няма да можеш да върнеш колелото наобратно - вервай ми.

Очаквам админите специално теб да те светнат от колко профила пиша, преди да съм почнал да ти кова пироните
 
От: Съдействие за ъпдейт на 2 онлайн магазина към нови версии

Другият месец пак ще си идвам за малко до БГ пусни ми на ЛС как да те намеря за да можеш лично да ми разкажеш какви са ти терзанията
 
От: Съдействие за ъпдейт на 2 онлайн магазина към нови версии

Ама нямаш никакви проблеми, такива смелчаци като теб ги хрускам на закуска _|_

И все още нищо не ти гарантира, че няма да ти бутна цялата галимацийка тук, така че ти препоръчвам, въпреки че не е гаранция, да си налягаш парцалите...за да не стане да си идваш през седмица
 
От: Съдействие за ъпдейт на 2 онлайн магазина към нови версии

Аз все още търся кой да ми помогне за един магазин оскомерс да го ъпдейтна :(

неволята ми помогна за другия но за този каза че не може :(((((((((((((
хелппппппппп
 

Горе