Съдружник за малък бизнес.

Отвори една сметка, да ти съберем 1000 лева от форума и после да ти се смеем, че ми писна на шнура.
Ще се качиш и в сме6но.онлайн, за да те видят и себеподобните ти наивници.
Добра идея ! Ще го направя !
 
И аз бих мислил, като теб, ако не познавах реалността на място. 90% от работниците са жени от ромски произход.

Първо - не се казват "роми", а цигани. И второ - точно циганите са едни от най-големите търговци. Всъщност няма значение някой дали е циганин или не, важното е да умее да продава. Май си търсиш причини да не работиш.

Нямате ли плодове там? Защо не свариш ракия и да продаваш? Гарантирам ти, че само тази година от ракията ще изкараш с пъти повече от 1 000 лв. Ако ти се занимава разбира се, а не пак да намериш оправдание да не го правиш.
 
epay.bg/v3main/front?p=ep_button

щом ти дадоха идеята, барни едно бутонче за проба
 
Добра идея ! Ще го направя !

''Няма по-целеустремен човек от самоубиеца''

- Паулу Коелю, Хорхе Букай, Ванга - по избор
 
epay.bg/v3main/front?p=ep_button

щом ти дадоха идеята, барни едно бутонче за проба
Идеята не е моя, искат сметка, ще им отворя сметка, и ще ги видя:)
 
Ти си лаладжия, досега да беше станал магазинен магнат в Котел. :D
300-та долара от гугъл ще ги вкараш ли в сметката?

ПС: Продавай локум. Много хубаво го разтягаш и сто процента няма да имаш конкуренция. Даже ми се струва ще засенчиш килимаджиите. :D
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: sim5
Ти си лаладжия, досега да беше станал магазинен магнат в Котел. :D
300-та долара от гугъл ще ги вкараш ли в сметката?

ПС: Продавай локум. Много хубаво го разтягаш и сто процента няма да имаш конкуренция. Даже ми се струва ще засенчиш килимаджиите. :D
:) ... аз не съм дошъл да прося пари бе, предложих съдружие... Не искам и половин стотинка даром, Тва дето си го написал по горе, за сметка в изблик на раздразнение, да не даваш заден, нещо:) Ти, голям и мастит бизнесмен:) Спокойно, пари даром не искам, да не дава Господ...
 
А, чакай де, нали онзи ден искаше 40-60 лева и уговорката беше "вие нали като ги загубите кво губите, дреме ви, ше ви дам обувки в замяна".
 
Абе брато звучиш на пълен Бай Ганьо. Или намери начин да си осигуриш сам парите или shut the fuq up. От началото на темата до сега щеше да ги изкараш тия пари 3 пъти, а ти още се вайкаш откъде да ги вземеш.
 
Отвори една сметка, да ти съберем 1000 лева от форума и после да ти се смеем, че ми писна на шнура.
Ще се качиш и в сме6но.онлайн, за да те видят и себеподобните ти наивници.

Ако търсите някой на когото да дадете пари и после да му се смеете, аз съм навит и на 500 лв. В понеделник ще си направя труда да си открия банкова сметка. Моля да имате предвид че имам абсолютно сериозно намерение да ги усвоя тези пари! Можете да сте 100% сигурни че парите ви няма да отидат на вятъра.
 
Видя ми се примамлива възможността да взема некой лев. Особено и като виждам отсега нагласата да ги дадете безвъзмездно, за единия сеир. Ако трябва да напиша един куп глупости за да ви мотивирам няма проблем. Все пак 500 лв са това. Почти 100-150 статии пишат хората за толкова пари. Пък тук могат да се вземат за доста по-малко писане. Юникална възможност! Не е за изтърване.
 
Мязаш ми на някоя дърта невестулка от форума, не минава номера, личи си, че не си от новите! Няма да стане да изкараш 500 бързи за пиене и коври :)

Видя ми се примамлива възможността да взема некой лев. Особено и като виждам отсега нагласата да ги дадете безвъзмездно, за единия сеир. Ако трябва да напиша един куп глупости за да ви мотивирам няма проблем. Все пак 500 лв са това. Почти 100-150 статии пишат хората за толкова пари. Пък тук могат да се вземат за доста по-малко писане. Юникална възможност! Не е за изтърване.
 
Ама да не стане така да се разкарвам до банката да отварям сметка, и да се възгечтисате. Тия пари ми трябват, имам вече кроежи как да ги усвоя и да ги завъртя. Виждате ми се отговорни хора, дайте ми ги, и ще ми гледате сеира. Удоволствието е гарантирано. Дай ми на мене пара и ми гледай сеира. Цар съм. Даже мога да се напъна и за два пъти по-малко пари (1000/500 лв) ще получите два пъти в повече емоции. Кеф цена няма. Кво му плащаш? Идеи имам достатъчно, мога да усвоя и още грантове.
 
Абе аз няма какво да откривам сметка, то си има сметка, само че някои хора само много ланкат, като ви дам сметка ще пуснете ли нещо в нея? Не.
 
Те от гугъл дават ей така 300 долара, че ние ли няма? ;)
Като гледам са се скъсали да ти ползват услугите, та си натрупал вече милиони и ще ставаш донатор :)
 

Горе