Със 6 статии PR4

Akademika

Active Member
Не, че вярвах много на PR, но след като за сайт със 6 (шест) поста при това твърде далеч от уникалността взех PR4 вече съм окончателно разочарован от това "мерило". Имали ли сте подобен случай...
 
От: Със 6 статии PR4

Не, че вярвах много на PR, но след като за сайт със 6 (шест) поста при това твърде далеч от уникалността взех PR4 вече съм окончателно разочарован от това "мерило". Имали ли сте подобен случай...

дам...
а една директория за статии - http://statii.net/ със стотици уникални такива е със ПР 3 само
нелогично, нали? :D
 
От: Със 6 статии PR4

Пейдж ранка измерва тежестта и качеството на входящите линкове, а не уникалността или качеството на съдържанието. Не се бъркайте. В случая мисля, че Академика силно подценява собствените си възможности за линк билдинг и особено линк билдинг от сайтове с авторитет и доверие.
 
От: Със 6 статии PR4

Oсвен да призная, че Булблогър за пореден път е прав, няма какво друго да направя. Наистина използвах два от сайтовете за насочен линк към новия сайт, но чак такива резултати не очаквах. Домейна е регистриран преди около три месеца. Да сайтът е български. Нишата обаче е смея да твърдя жестока, а платформата за задвижване е Blogger. И така, неведоми са пътищата на PR. Но казвам, че Булблогър е прав защото малко след като пуснах поста тук си направих труда да прегледам как се подрежда един сайт, който в момента "подготвям онлайн". Ще рече, че е пуснат, но е дале от желаната форма за да го презентирам. Та той, за три се подреди на 7-м място по основната си ключова дума!!! При това без никакъв линкбилдинг, с изключени на два линка от собствените ми сайтове...
 
От: Със 6 статии PR4

Не работи като хората тоя PR, аз имах нов сайт с 15 обяви в него и то копирани и с PR3, без абсолютно никаква логика. Нямаше даже никакви линкове към него.
 

Горе