Съфорумци с линк директории и соц.мрежи ?

brad1985

New Member
Ако има колеги, които имат линк директории или соц.мрежи и даващи реални линкове и без значение от ПР, могат да ми пишат на л.с. или в темата, ако решат.
Целта ми е да си регвам сайтовете първо при тях, а после при непознати.
Съответно, който проявява желание за обмяна на такава информация и с цел взаимопомощ и свеж нов контент всеки ден да има първо за съфорумци, също може да ми пише да му изпратя 3 мои такива.
Нали се сещате, че е по-добре да си помагаме, отколкото да се караме и да праскаме контент в непознати места.:)
 
От: Съфорумци с линк директории и соц.мрежи ?

Защо да не свърши ? Няма значение ПР или посещенията.
Това е само предложение и който иска да си пише в темата директорията или мрежата.
Утре ще бъдеш оспамен с 10-15 сайта.:)
 
От: Съфорумци с линк директории и соц.мрежи ?

Ето ти Уеб Директория PR-4

Ако си добавиш сайтовете сега ще ти одобря сайтовете веднага. Ако не, ще почакаш за другата седмица, че в неделя не работим щото ни е лошо:)

Внимавай с категориите.
 
От: Съфорумци с линк директории и соц.мрежи ?

Мерси на всички.
Ще ви изпратя лично, когато добавя сайтовете, за да не си помислите, че е спам случайно:)
Radev, отворен съм за всякакви предложения, както и да менкаме с емнайсет сайта, но да са Адс лицеприятни.
Има ли някой, който приема сайтове на англ.език - развлекателна тематика без забранени неща в тях ?
 
От: Съфорумци с линк директории и соц.мрежи ?

Абе хора отключете си статистиките дееее ей голямо потайнство :) Човек не може да види какъв трафик имате и посещенията :) Защо ги заключвате ???
 
От: Съфорумци с линк директории и соц.мрежи ?

Абе хора отключете си статистиките дееее ей голямо потайнство :) Човек не може да види какъв трафик имате и посещенията :) Защо ги заключвате ???

ето тука има онлайн статистика за моя сайт http://whos.amung.us/stats/m1baapdany7w/[url]http://whos.amung.us/stats/m1baapdany7w/[/URL] окло 0.5 к на ден уникални 100% гугъл

пс:в подписа отдолу
 
От: Съфорумци с линк директории и соц.мрежи ?

оф гледайте си туитер и фейсбук :)
 
От: Съфорумци с линк директории и соц.мрежи ?

Българската директория

И една социалка

Според мен, трябва всеки еидн собственик на сайт да си пусне поне по една директория. Подръжката на ден е 2-3 минути, а всички ги ползваме.
 
От: Съфорумци с линк директории и соц.мрежи ?

Ето моята директория за статии. Приемат се само уникални статии, без рекламен характер. Дължина минимум 300 думи с максимум 3 линка. Още няма PR понеже е нова, но пък е само с уникално съдържание и няма никакви изходящи освен вашите линкове в статиите.
Смятам и директория за сайтове да правя, но още не съм се захванал с нея.
 

Горе