С Блинки вече се разбрахме

От: С Блинки вече се разбрахме

Страница "about" е по-добрата и по-сериозната алтернатива на двете теми, които изчезнаха. В крайна сметка кой нормален човек ще приеме на сериозно важните неща описани в подобни теми, виж страница "about" е достатъчно сериозно основание да приемеш нещата за чиста монета. Плюс това темите ще отидат в забвението, а страница "относно/за нас" винаги ще е на клик разстояние. Много добро решение. Въобще радвам се, че стигнахте до консенсус момчета.
 
От: Re: С Блинки вече се разбрахме

Харконе, защо се опитваш да вкарваш интрига, там където я няма? Просто защото ти е пиперлив езика или, защото не можеш без ежедневната интрига?

Колкото и да ти е пиперлив езика, това е тъпо, да не казвам дебилно. Нали си наясно на къде ще отидат нещата, ако тази тема, която зачекваш се развихри още повече? Искаш да оставиш хората без форума ли? Нещо не ти харесва в него ли? Ако е така, просто си набий шута и си влизай в шахматните бози, и без друго рядко се включваш с нещо полезно, поне ти няма да липсваш на никой!

А ти какво очакваш от един харам зулми?
 
От: С Блинки вече се разбрахме

А каква е била драмата?
 
От: От: С Блинки вече се разбрахме

Хорацио е изтървал и си търси драмата:rolleyes:

:D то човек да не излезе в почивка малко и изтървал края. Дайте да видя за кво става въпрос де, може и не публично.
 
Re: От: От: С Блинки вече се разбрахме

:D то човек да не излезе в почивка малко и изтървал края. Дайте да видя за кво става въпрос де, може и не публично.

Още една причина да вилзаш всеки ден :p
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Сапунката свършила със щастлив край, евала! :)

Даваха ли в последната серия какво стана с Подлеций изплагиатствал кеймбриджките папируси? Ритнаха ли го в гръб по стъпалата за да изглежда като нещастен случай? :D

*Последното е бъзик.:mrgreen:
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Да, тая развръзка и мен ми е интересна... какво стана с подлеций? Бат Кулл много му беше набрал....

Не че нещо ама и ние сме хора и финала също ни интересува...
 
Да бях му набрал... Даже отидох на среща с Блинки с намерение да си оправя отношенията с него, но не и с витохол и доста дълго няма да си ги оправя... но не ритам когато хората имат проблеми... ще е хубаво един ден като се оправи да ми се реваншира...

Така че окончателния финал е за след 500 епизода например :)
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Ееее и вие станахте римляни :D Яко зрелища! Надявам се, че Кулайс е помислил и за Хляба все пак :D :wink:
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Въобще няма какво да се извинявате за сапунката, това беше мега яко :) Супер нормални неща са това, огромна част от съдружията се разпадат точно заради неразбирателства между партньорите и предизвикателството е не да не изпадаш в такава ситуация, ами като изпаднеш да можеш да я решиш - да свалите картите на масата и да си се разберете като хора. И няма нищо детинско, даже напротив, аз лично яко се накефих :)

Според мене можеше и да оставите темите, щото бяха много real и илюстрация на това какви неща се случват у бизнеса, ама... щом така сте решили. Особено кулайса като разправяше за приятелите vs познатите... беше много силно :D А тоя витохола да сваля статиите, че ще го гази руска хазарска мечка, как викаше никса :D
 
От: От: С Блинки вече се разбрахме

Въобще няма какво да се извинявате за сапунката, това беше мега яко :) Супер нормални неща са това, огромна част от съдружията се разпадат точно заради неразбирателства между партньорите и предизвикателството е не да не изпадаш в такава ситуация, ами като изпаднеш да можеш да я решиш - да свалите картите на масата и да си се разберете като хора. И няма нищо детинско, даже напротив, аз лично яко се накефих :)

Според мене можеше и да оставите темите, щото бяха много real и илюстрация на това какви неща се случват у бизнеса, ама... щом така сте решили. Особено кулайса като разправяше за приятелите vs познатите... беше много силно :D А тоя витохола да сваля статиите, че ще го гази руска хазарска мечка, как викаше никса :D

Най-после да прочета нещо смислено и градивно по случката!
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Аз пък още не съм се разбрал с Вискяра и с Писаря.
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Е да, то той Колийс не бил се разбрал с Блинки, сега Нокето не бил се разбрал с некви други, аз още не съм се разбрал с шахматния полуфабрикат Харкон и то кво стана 2300 епизода вече отиваме на сапунката, малко множко ми се види:)
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Аз пък още не съм се разбрал с Вискяра и с Писаря.

Ти виж се разбери с писарката - букет рози с достатъчна големина винаги върши работа ;), пък ние като мъже все ще измислим невещо. Ако не друго - ще се напием.
 
От: От: С Блинки вече се разбрахме

Ти виж се разбери с писарката - букет рози с достатъчна големина винаги върши работа ;), пък ние като мъже все ще измислим невещо. Ако не друго - ще се напием.

Вискяре предлагаш на хейтър решение, което се изпълнява успешно единствено с финес и артистичност :wink:. Хейтърската му натура няма да се справи. Затова като алтернатива мога да предложа дуел :twisted:. Еднакво добре се справям с въртене на бойно оръжие и с пълнене на ваза с вода.
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Гледам нещата отидоха на майтап това е добре ама аз едно не можах само да разбера
Обикновено в една фирма където има съдружници скандалите са по два повода - когато няма пари във фирмата и когато има много пари във фирмата - Та не разбрах само за кой от случаите става въпрос :)
 
От: С Блинки вече се разбрахме

:) а бе всички работа нямате ли си, че продължавате да нищите тея истории :) 8)
 

Горе