С Блинки вече се разбрахме

Re: От: Re: С Блинки вече се разбрахме

Наясно трябва да е този, който говори едно, а върши друго. На мен също не ми липсваш. Отдавна съм прекратил кореспонденцията с теб. Духай супата, нещастник.

Мерси, че ми даваш тон да отместя темата ;)

Я, точно ти ми кажи, едно нещо, което си сподели с форума? И си много забавен, когато тръгнеш да обиждаш някой, или пък да му лепиш епитети без да имаш основание за това - значи, всеки който не е на твоето мнение е нещастник, така ли да го разбирам? :)

Що се отнася до кореспонденцията - нали не мислиш, че нещо продължило 2 дни в скайп се нарича кореспонденция? :)
 
Банко, не мисля, че трябва да се извиняваш на нея. Извини се на хората от форума, на тези които бяха тук, и на тези които ще са тук. Написах го на лично съобщение на Coolice, може да го прочетеш и ти. Същото се отнася и за теб.

Вие или ние сме форума? Да кажа ли, че въпроса е реторичен? Без хора като happyslacker, noke, nortrant, rombeca, Amoun (който вече не влиза), и т.н. сте загубени. Впрочем, трябва да се замислите, защо стари потребители с над 2000 мнения не влизат вече.

Едит: Впрочем пък аз мога да кажа, което ще бъде в опизиция на Coolice и Blinky, взети заедно - кой пое инициативата за логото? Що има мотиви от него на банерите ви? Пичове! И двамата издребнявате! Кредитс специално за този форум имат само потребителите му! Другите ви истории си ги делете както желаете, както искате, форума не е ваш - форума е наш!

Форумът сте вие. Това е факт, който няма никога да отрека. Логото - твоя инициатива. В интерес на истината вярвам, че не само сме загубени без потребителите, но и имаме нужда от тях. :) Искам като казваш, че форумът е ваш, наистина да е така, защото сте вие - развивайте го. Ние реално само можем да бъдем вече "обслужващ персонал" тук. И това не е шега. Това, което си написал ме радва и по-никакъв начин не се чувствам като собственик, по-скоро това сте вие. Вие пишете, вие споделяте, вие го развивате и вие сте двигател. За това и аз се чувствам по-скоро като потребител, което за мен вече думата "потребител" има други значение в тази общност.

Красен, няма да се повтори. ;)

И като цяло се извинявам на всички за това, на което станах свидетели. Надявам се да го приемат. А аз обещавам да помагам на всеки, поискал помощ. Даже го направих към двама потребители на лично, пишейки този пост.
 
От: Re: С Блинки вече се разбрахме

@ktomov - harkon по-скоро се "подкачваше" с мен и въпреки това, изместването на фокуса към "комплекс от принципи" бие на шега. Безмислено е да се атакувате като рицари ;)
 
Re: От: Re: С Блинки вече се разбрахме

@ktomov - harkon по-скоро се "подкачваше" с мен и въпреки това, изместването на фокуса към "комплекс от принципи" бие на шега. Безмислено е да се атакувате като рицари ;)

Ще бъде забавно, Петя. Ако не друго поне, темата която ще се дискутира ще е различна от цирка, който се заформи през последните дни ;)
 
От: Re: От: Re: С Блинки вече се разбрахме

Я, точно ти ми кажи, едно нещо, което си сподели с форума?

Не е нужно да споделям с форума. Споделям с тези от форума, с които желая и не е необходимо форумът да е мястото.

И си много забавен, когато тръгнеш да обиждаш някой, или пък да му лепиш епитети без да имаш основание за това - значи, всеки който не е на твоето мнение е нещастник, така ли да го разбирам? :)

Нещастник е само раболепният ktomov. Останалите имат мнение. Ktomov прави грешни изводи и получава срещу тях ответна реакция.

Що се отнася до кореспонденцията - нали не мислиш, че нещо продължило 2 дни в скайп се нарича кореспонденция? :)

Няма данни да е 2 дни.
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Ще си чакам изненадата :). Поздравления момчета! Радвам се, че сте се разбрали. Хубаво е и че ни направихте съпричастни към кавгата си. Не вярвах, че и онлайн кавгите маже да са като с жена ми :)

Майтапа настрана. Опишете ги нещата в новия дружествен договор. Както ви казах в предишната тема, докато не станете милионери няма да спра да ви пиша във форума (после ще искам хонорар)..
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Чудесна развръзка на създалата се ситуация. Сега можете да се възползвате от момента и да стартирате едно ново начало за един още по-добър форум. Помислете за модератори за да се изчистят някои недоразумения, които налазват форума от време на време и ще стане супер. Все пак имаме специалисти за всички секции, които са готови да въведат ред и дисциплина в сериозните радели. Все пак форума се разрасна доста последните години и двамата трудно смогвате последно време. Все пак повечето тръстед потребите не им е приятно някой лиглю да им се лигави насреща. Това за мен е единствения кусур на форума.
 
От: От: Re: С Блинки вече се разбрахме

Наясно трябва да е този, който говори едно, а върши друго. На мен също не ми липсваш. Отдавна съм прекратил кореспонденцията с теб. Духай супата, нещастник.

Когато някой преосмисли думите си, по-добре е да направи това, което смята за добре, отколкото да бъде инат и да държи на казаното, макар и да го счита за грешно. А когато човек като теб подхожда с агресия и обиди, това показва, че той има някакъв проблем. За да нападаш и обиждаш друг, значи не си в хармония със себе си.
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Тази тема определено подобри настроението, което се беше създало през последните няколко дни. Поне с мен така се случи. Още с отварянето на форума сутринта, като видях заглавието и някак си ми олекна. Продължавайте напред и ако има такива проблеми за в бъдеще, решавайте ги своевременно. Поздравления!
 
Много се радвам, че се оправиха нещата и се разбрахте :)

Сега погледнах датата на регистрацията ми тук, и видях, че са минали 2 години и малко от както съм регистриран, и искам да ви благодаря на всички от форума, за споделената информация, за всичката помощ и забавните моменти тук :) Надявам се да няма повече караници м/у вас и всичко да продължи гладко както до сега.
 
От: Re: С Блинки вече се разбрахме

Трябва да се държи на позицията... но не и когато тябва да се рита по паднали например...

Не бях тук известно време и не знам изобщо какво е станало. Знам обаче, че на всеки се случват подобни неща и да вземе някой да сочи с пръст другите значи че не е видял себе си първо.

Не знам какво е станало, но виждам, че са ОК нещата сега. Пичове (Блинки и Кулайс) вие си оставате най-добрите, не се делете и цепете няма смисъл просто. Обединението прави силата, нали?

Хм тука се изкушавам да поискам отново нещо от вас, след като сте си изчистили вашата грешка може би ме разбирате по-добре и да изчистите и моята (моите ла**а).
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Всичко е добре, когато свършва добре. Надявам се, че повече няма да има подобни проблеми.
Може да се поспори дали беше нужна тази публичност...но вече няма значение.

Харконе, прекаляваш! coolice стори правилното и това което му казваха повечето тук - да махне темите!
Мисля, че темата (особено първата) е вследствие на това, че coolice беше афектиран.

Чакаме следващите (положителни) изненади!

:beer:
 
От: С Блинки вече се разбрахме

От време на време е хубаво да се изясняват някои неща и всичко трябва да е открито, така ще се избегнат неразбирателствата. Знаех, че ще си оправят отношенията админите, понеже и двамата са здравомислещи.
 
От: С Блинки вече се разбрахме

От време на време е нормално, дори и добре да има дрезги, но щом всичко свършва добре, значи е имало защо.

Чакаме новите функционалности :)
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Внимавайте само да не го счупите пак, като миналия път :p

И аз чакам с нетърпение новите функционалности и ХВАЛА, че сте се разбрали :)
 
От: С Блинки вече се разбрахме

От това което прочетох до тук имам чувството, че имате сериозна нужда от един team building .. замислете се над това предложение ще ви се отрази доста добре :)
 
Хм тука се изкушавам да поискам отново нещо от вас, след като сте си изчистили вашата грешка може би ме разбирате по-добре и да изчистите и моята (моите ла**а).
Какво имаш предвид. Дай да помогнем, ако има нещо.

От това което прочетох до тук имам чувството, че имате сериозна нужда от един team building .. замислете се над това предложение ще ви се отрази доста добре :)
Това адски много ми допада като идея. Имаме един на 8ми. :) Но ми се ще и някакъв с всички вас. Това ще го измислим някак. Той coolice има нещо, което ми спомена, и мисля, че ще бъде включено към бъдещите изненади.

Чакаме новите функционалности :)
Определено ще има такива. ;) Дано имате и търпението, защото работим по това.
 
От: С Блинки вече се разбрахме

А уж темата нямаше да се трие. Кулис не удържа на думата си.

Беше ясно, че Кулайс е емоционален в двете теми и нямаше как те да останат, поне ако самия Кулайс иска форума да се запази такъв какъвто е. Когато човек е емоционален и афектиран той е склонен да отправи закани, които в последствие, като премисли трезво нещата, да не изпълни. Все пак сме хора, а не машини. Дори и на машините им се налага да отпуснат парата, пък какво остава за хората? А на Кулайс определено му се е било насъбрало много през годините и е трябвало да го излее, за да му олекне и да си защити интересите. А що се отнася до това дали е трябвало нещата да стават по този начин, или не, това вече само те си знаят. Никой от нас не знае дали са, или не са се опитвали да изчистят нещата на четири очи.

Аз се радвам, че нещата са се оправили и мисля, че от случката форума и те самите само могат да спечелят. Казано е, че това, което не ни убива, ни прави по-силни. След като те са успели да изчистят неразбирателства, трупани в продължение на години, значи сега ще са още по-мотивирани и креативни от всякога и няма да си терзаят умовете с негативи.

Потребителите пък е добре да се запознаят с историята на форума и основателите му, за да ги обикнат още повече. Една форумна биография, подобна на втората тема, но с повече обективност и по-малко емоционалност, е наистина добра идея и се надявам скоро да се реализира.
 

Горе