С Блинки вече се разбрахме

coolice

Owner
Значи аз съм автор на идеята форума а той е велик в сеото...

Утре и той ще се разпише в темата ... сега мисля е на бар...

Някой неудобни неща бяха казани но но по добре че бяха казани сега защото и повече можеше да се натрупа... :oops: и щеше да е по неудобно...

Очаквайте изненади можеби в края на другата седмица... ще има страница абут и допълнителна функционалност по форума... ако успеем да смогнем
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Бахти вие патки немате ли да си играете - Изтрийте и двете теми или ако има и други подобни и се стегнете малко.
 
От: С Блинки вече се разбрахме

А уж темата нямаше да се трие. Кулис не удържа на думата си.
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Харконе не наливай зорлем масло - Оня ден като я прочетох оная тема и ми стана супер гадно - имам ги за големи интелигентни момчета щом са успели да направят един от най готините форуми в БГ и изведнъж като в детската градина кой е по по най.
 
От: С Блинки вече се разбрахме

Харконе не наливай зорлем масло - Оня ден като я прочетох оная тема и ми стана супер гадно - имам ги за големи интелигентни момчета щом са успели да направят един от най готините форуми в БГ и изведнъж като в детската градина кой е по по най.

Май си прав. Не можем да изискваме толкова много от админите, че чак и думата да си спазват.
 
Тролваш

Трябва да се държи на позицията... но не и когато тябва да се рита по паднали например... дали говоря хипотетично или не няма значение... важно е наборът от принципи да е комплесен за да може да се каже че някой е човек...
 
От: Re: С Блинки вече се разбрахме

Тролваш

Трябва да се държи на позицията... но не и когато тябва да се рита по паднали например... дали говоря хипотетично или не няма значение... важно е наборът от принципи да е комплесен за да може да се каже че някой е човек...

Не е тролване този път. Каза едно вчера, а направи друго днес. Фактът си е факт, независимо, че е много неудобен за теб. Що се отнася до "наборът от принципи", вече доказа, че такъв за теб не съществува. Принцип не е нещо, което се променя от вчера за днес.

Що се отнася до "ритането по паднали", не помниш ли, че инициаторът за това вчера бе ти, с темата, която днес удобно изтри?
 
комплекс от принципи :) прочети внимателно какво съм написал и го премисли

Трябва да се държи на позицията... но не и когато тябва да се рита по паднали например... дали говоря хипотетично или не няма значение... важно е наборът от принципи да е комплесен за да може да се каже че някой е човек...
 
От: Re: С Блинки вече се разбрахме

комплекс от принципи :) прочети внимателно какво съм написал и го премисли

Започвам да премислям...

За комплекс от принципи е нужно да имаш повече от един принцип, който да спазваш от вчера за днес. Явно е, че това условие не е налице. След като няма и един принцип, на който да държиш, не може да има и много принципи (комплекс от принципи).
От друга страна, много по-вероятно е да имаш предвид нещо съвсем различно под названието "комплекс от принципи". Може би става въпрос за въображаеми принципи, основаващи се на лични комплекси. Тоест ти имаш желанието да имаш принципи и да ги следваш, но ти е трудно да го правиш, поради честа промяна на мнението си, и необходимост от защита на интересите на тесен кръг от приятели.
 
От: От: С Блинки вече се разбрахме

Добра снимка си намерила. Да се чуди човек кой от двамата ще замахне пръв. :)

Не, открих ги по отделно и ги сглобих с кеф в рамков таблет... ;)

Само не се сработих с видимия размер в поста, исках да се вижда отдалеч...
 
Последно редактирано:
От: От: С Блинки вече се разбрахме

Не, открих ги по отделно и ги сглобих с кеф в рамков таблет... ;)

Само не се сработих с видимия размер в поста, исках да се вижда отдалеч...

Кулис не иска такива неща да се виждат отдалеч. Крий и трий - това е вече новата политика във форума, основана на "комплекс от принципи". Колкото по-комплексни и на слоеве, толкова по-неразбираеми.
 
Харконе, защо се опитваш да вкарваш интрига, там където я няма? Просто защото ти е пиперлив езика или, защото не можеш без ежедневната интрига?

Колкото и да ти е пиперлив езика, това е тъпо, да не казвам дебилно. Нали си наясно на къде ще отидат нещата, ако тази тема, която зачекваш се развихри още повече? Искаш да оставиш хората без форума ли? Нещо не ти харесва в него ли? Ако е така, просто си набий шута и си влизай в шахматните бози, и без друго рядко се включваш с нещо полезно, поне ти няма да липсваш на никой!
 
Наистина се оправихме и изчистихме отношенията си. Казаното казано. Надявам се най-вече това да не се е отразило на хората тук.

Петя, на теб лично ти се извиних за недоразумението. Ще се радвам, ако мога да ти се реванширам за нервите и това което изхаби като енергия.

Обещаваме бъдещи изненади за всеки потребител на форума. Положителни, не като тези. :)
 
От: Re: С Блинки вече се разбрахме

Харконе, защо се опитваш да вкарваш интрига, там където я няма? Просто защото ти е пиперлив езика или, защото не можеш без ежедневната интрига?

Колкото и да ти е пиперлив езика, това е тъпо, да не казвам дебилно. Нали си наясно на къде ще отидат нещата, ако тази тема, която зачекваш се развихри още повече? Искаш да оставиш хората без форума ли? Нещо не ти харесва в него ли? Ако е така, просто си набий шута и си влизай в шахматните бози, и без друго рядко се включваш с нещо полезно, поне ти няма да липсваш на никой!
Сега и вие ли ще се почнете ... ? :oops:


Защо не си гледате личния живот,а се занимавате да се карате по форуми напразно ??
 
Наистина се оправихме и изчистихме отношенията си. Казаното казано. Надявам се най-вече това да не се е отразило на хората тук.

Петя, на теб лично ти се извиних за недоразумението. Ще се радвам, ако мога да ти се реванширам за нервите и това което изхаби като енергия.

Обещаваме бъдещи изненади за всеки потребител на форума. Положителни, не като тези. :)

Банко, не мисля, че трябва да се извиняваш на нея. Извини се на хората от форума, на тези които бяха тук, и на тези които ще са тук. Написах го на лично съобщение на Coolice, може да го прочетеш и ти. Същото се отнася и за теб.

Вие или ние сме форума? Да кажа ли, че въпроса е реторичен? Без хора като happyslacker, noke, nortrant, rombeca, Amoun (който вече не влиза), и т.н. сте загубени. Впрочем, трябва да се замислите, защо стари потребители с над 2000 мнения не влизат вече.

Сега и вие ли ще се почнете ... ? :oops:

Защо не си гледате личния живот,а се занимавате да се карате по форуми напразно ??

Пич, аз не се карам. Аз защитавам своето. Този форум е част от мен, помогнал ми е неколкократно, без него нямаше да бъда това което съм. Трябва да го защитя, без значение дали имам ръководна дейност или не.

Едит: Впрочем пък аз мога да кажа, което ще бъде в опизиция на Coolice и Blinky, взети заедно - кой пое инициативата за логото? Що има мотиви от него на банерите ви? Пичове! И двамата издребнявате! Кредитс специално за този форум имат само потребителите му! Другите ви истории си ги делете както желаете, както искате, форума не е ваш - форума е наш!
 
Последно редактирано:
От: Re: С Блинки вече се разбрахме

Харконе, защо се опитваш да вкарваш интрига, там където я няма? Просто защото ти е пиперлив езика или, защото не можеш без ежедневната интрига?

Колкото и да ти е пиперлив езика, това е тъпо, да не казвам дебилно. Нали си наясно на къде ще отидат нещата, ако тази тема, която зачекваш се развихри още повече? Искаш да оставиш хората без форума ли? Нещо не ти харесва в него ли? Ако е така, просто си набий шута и си влизай в шахматните бози, и без друго рядко се включваш с нещо полезно, поне ти няма да липсваш на никой!

Наясно трябва да е този, който говори едно, а върши друго. На мен също не ми липсваш. Отдавна съм прекратил кореспонденцията с теб. Духай супата, нещастник.
 

Горе