С кои колеги, да не работите!

leonssss

Well-Known Member
Няма никъде номенклатура за некоректни колеги с които да не работим
Казвайте кой ви е прецакал, за да не работим с него::|
 
От: С кои колеги, да не работите!

Ами по сбита и обобщаваща информация, че тази тема много дълга
 
Няма никъде номенклатура за некоректни колеги с които да не работим
Казвайте кой ви е прецакал, за да не работим с него::|

Ee, бате, има цяла тема с некоректни потребители на форума. Черен лист с тях. Верно ли ти е избегнала от вниманието. Ето я:

ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ
 
От: С кои колеги, да не работите!

А моя въпрос си остава
Направете синтез на темата и извадете само важното или просто черен списък с имената на потребителите, които лъжат и не са коректни
 
От: С кои колеги, да не работите!

А моя въпрос си остава
Направете синтез на темата и извадете само важното или просто черен списък с имената на потребителите, които лъжат и не са коректни

това имах и аз впредвид
 
От: С кои колеги, да не работите!

Винаги се вижда с кого не трябва да работиш, що се правите на умрели лисици. Гледаш репа, трейдъра, от кога е регистриран, какви мнения и приятели има и можеш много лесно да си направиш преценката...
 
Re: От: С кои колеги, да не работите!

Винаги се вижда с кого не трябва да работиш, що се правите на умрели лисици. Гледаш репа, трейдъра, от кога е регистриран, какви мнения и приятели има и можеш много лесно да си направиш преценката...

Дори често и ме питат на лично. И аз също не си мълча. ;) Още едно жокерче. ;)
 
От: С кои колеги, да не работите!

То си е елементарно, просто трябва малко да мислят хората. Как аз за 3 години нямам нито една кофти сделка и никой не ме е завлякъл с пари :)
 
От: С кои колеги, да не работите!

То си е елементарно, просто трябва малко да мислят хората. Как аз за 3 години нямам нито една кофти сделка и никой не ме е завлякъл с пари :)

Или си много умен или е случайност, а може и да имаш някаква дарба да разпознаваш измамниците по ник-а
Не ми говори за итрейдър и приятели, щото има много дето правят услуга на братчеди и после се измъкват
 
От: С кои колеги, да не работите!

То си е елементарно, просто трябва малко да мислят хората. Как аз за 3 години нямам нито една кофти сделка и никой не ме е завлякъл с пари :)
С гледане на трейд,коменатри от клиенти и рейтинг се натресох на пишмнан писателка, тъй, че и това не е гаранция.
 
От: С кои колеги, да не работите!

Докладва ли
Даже и сеир имаше, покри се за малко и преди месец пак се появи да търси нови шарани - кейти нещо си беше.
 
От: С кои колеги, да не работите!

Ееее то всичко изтрито, сеира го няма :confused:
Типично по женски, бил съм си измислял и какво съм искал за тия пари и тн.
 

Горе