С кой какво деля?

Пич, на мен също ми е дотегнало. Да не мислиш, че получавам душевен оргазъм, когато ме хейтват? Просто според мен няма какво да деля с такива паразити и искам да не се занимават с мен. А не като видят някое мое мнение в някоя тема и да се разтреперват от желание за заяждане. Не делим една ниша. Дори според мен живеем в паралелни светове, понеже никога никъде преди не съм срещал толкова явна тъпанарщина. Просто искам "всяка жаба да си знае гьола".
Много нежна и ранима душа се оказа.... всички разбрахме за финансовите успехи от 7-ми клас насам, за социалния ти статус, за бойните ти умения (тук много се смяхме, получи ти се). Не знам под какъв емоционален стрес си в тази банка, но ако така ти идва душевния мензис след всяка издънена сделка тук изобщо не си за IT сектора, особенно ако трябва да работиш под напрежение. Аз и от планетата да се банна и да емигрирам в друга галактика пак ще попадна на някой конус* като тебе.


Бел. прев: "Конус" - онова дето имитира противников играч по време на тренировки. (спортен жаргон).
 
Тези с месечните цикли сте вие. И то нередовни като гледам. Ти май се опитваш и ясновидка да го раздаваш, а? Не ставаш и за това. Дали и за какво ставам аз ти не си този, дето ще раздава оценки, 'щото единственото за което ти ставаш е да се обаждаш като черна станция навсякъде, и то не съм убеден, че и за тази работа си ок. Единствените нерви ми ги докарвате вие с вашите мнения, 'щото от тях съдя, че вие сте някакви гении български, световни светила и капацитети във всичко. На думи само. Комплексите ви за малоценност биха ги прозряли дори студенти по психология.
Ясно го казах по-напред в темата, но ти както винаги не четеш, така че ще ти го кажа персонално - ако не искате да се занимавам с вас, не се занимавайте с мен. Много е просто. Толкова, че дори и вие би трябвало да го разберете. Инатът е безмислено упорство и е присъщ на магаретата. Дръжте се като хора, а не като клепоухи впрегатни. Ако не ти ясна някоя думичка, виждам, че си имаш речник, където ще се запознаеш със значението и, ръб!
 
Тези с месечните цикли сте вие. И то нередовни като гледам. Ти май се опитваш и ясновидка да го раздаваш, а? Не ставаш и за това. Дали и за какво ставам аз ти не си този, дето ще раздава оценки, 'щото единственото за което ти ставаш е да се обаждаш като черна станция навсякъде, и то не съм убеден, че и за тази работа си ок. Единствените нерви ми ги докарвате вие с вашите мнения, 'щото от тях съдя, че вие сте някакви гении български, световни светила и капацитети във всичко. На думи само. Комплексите ви за малоценност биха ги прозряли дори студенти по психология.
Ясно го казах по-напред в темата, но ти както винаги не четеш, така че ще ти го кажа персонално - ако не искате да се занимавам с вас, не се занимавайте с мен. Много е просто. Толкова, че дори и вие би трябвало да го разберете. Инатът е безмислено упорство и е присъщ на магаретата. Дръжте се като хора, а не като клепоухи впрегатни. Ако не ти ясна някоя думичка, виждам, че си имаш речник, където ще се запознаеш със значението и, ръб!

е как да спра да се занимавам с теб, след като ти ще спреш да ми обръщаш внимание. Това ми е цел в живота, поставил съм си го като дъновистка задача, като комсомолско поръчение (това няма как да знаеш какво означава, твърде си зелен). Речник спрях да използвам горе-долу по времето, когато на теб са ти бутнали първия буквар в ръчичките. Добре е да го отвориш отново, имаш нужда :) Това с психологията и психиатрите го дъвчеш във всяко мнение, което постваш тук. Да не би да го имаш на fastKey с някой бутон на клавиатурата? Ако толкова много те интересува психологичното ми състояние ще те разочаровам - минавам прегледи периодично, тъй като съм длъжен да го правя по закон, при това при различни специалисти - пак законово изискване. Е толкова много специалисти са ме преглеждали през последните 10 години и не са открили бъгове, та ти ли ще откриеш ?!? Не мисля?
 
Да разбирам, че си саможивлек и единствено в този форум ти обръщат внимание? Сигурно е гадна работа да не те бръснат за слива в реалния живот. Е, ще те разочаровам. С всеки един хейтър съм до тук. Смятам, че ви обърнах достатъчно внимание. Дадох ви и предостатъчно материал да размислите и да се поправите. Знаех си, че си дърт кумунист. И те са като магаретата - инатливи и безочливи.
От тук нататък ще постъпвам с вас точно както експресния влак с малките гари. 'Щото ако всички тук започнат да ви игнорират, съм сигурен, че до месец време ще има некролог за някой от вас. Толкова много злоба и завист таите в себе си, че ако ежедневно не ги изразходвате, ще пукнете от яд! Злобни, дребни човеченца, ще умрете в самота! Яд ме е, че с такива като вас сме от един и същ биологичен вид. Живейте нерадостния си, безмислен живот, за мен обаче темата е затворена, а ти и останалите форумни боклуци сте мъртви. И блокирани.
 
Айде, на Xainov му се скъса ластика...... :( пускам сълза.
 
Айде, на Xainov му се скъса ластика...... :( пускам сълза.
WwlrblR_700wa_0.gif
 
xainov, с троловете нормална комуникация не може да се води. Нали виждаш, че целта им е да попаднат в такава и да я развалят. Тегли им майната и да се оправят. Ако все пак искаш да говориш с тях, най-добре е на техния език. Те са точно като бездомните кучета дето само лаят, в момента в който се обърнеш към тях и ги подгониш бягат с подвити опашки ;)
 
xainov, с троловете нормална комуникация не може да се води. Нали виждаш, че целта им е да попаднат в такава и да я развалят. Тегли им майната и да се оправят. Ако все пак искаш да говориш с тях, най-добре е на техния език. Те са точно като бездомните кучета дето само лаят, в момента в който се обърнеш към тях и ги подгониш бягат с подвити опашки ;)

Xw7DDpM_700wa_0.gif
 

Горе