С кой какво деля?

popcorn-blank.gif

Така е във всички теми на тази персона. Освен, че допринася с "реални посещения" за сайтовете ви, то е виновник и за затлъстяването от пуканки на предприемачите във форум предприемач.Цом. :confused:
 
Не е, май за теб говори.

Аз никога през живота си не съм стъпвал в клон на Сосиете, камо ли работа да почна там хаха Още по-малко да съм прецаквал някакви хора и да са ме изхвърлили :D
Пак некви полюции значи...
 
Аз никога през живота си не съм стъпвал в клон на Сосиете, камо ли работа да почна там хаха Още по-малко да съм прецаквал някакви хора и да са ме изхвърлили :D
Пак некви полюции значи...
Може да те бърка с някой или да си въобразява, знае ли го човек.
 
С един от шефовете там, които го натираха като мръснио коте, имахме пререкания и си помислих, че си ти. А може и да си ти, но да се криеш. Похвално! ;)
Относно писането ми за В.П. - един от колегите ми каза, че е бил някакъв мениджър и в IBM в Сф, преди HP. Може и да греши. Но все тая. Препоръка от него ще ми свърши работа на доста места. И тя не е единствената, която имам. Интересното е как знаеш толкова неща при положение, че никога не си стъпвал в Сосиете?
Факт е, че не спирате да се дрънкате с мен, че и се ровите в личните ми неща. Това нали знаете, че говори за тъпанарщината, която струи от вас?! Гледайте си в собствената паничка. И застанете зад името си като истински личности, не като мишки. Не, че го очаквам от вас. Понеже израстналия като помияр, породисто куче няма да стане. Но поне се старайте.
 
С един от шефовете там, които го натираха като мръснио коте, имахме пререкания и си помислих, че си ти. А може и да си ти, но да се криеш. Похвално! ;)
Относно писането ми за В.П. - един от колегите ми каза, че е бил някакъв мениджър и в IBM в Сф, преди HP. Може и да греши. Но все тая. Препоръка от него ще ми свърши работа на доста места. И тя не е единствената, която имам. Интересното е как знаеш толкова неща при положение, че никога не си стъпвал в Сосиете?
Факт е, че не спирате да се дрънкате с мен, че и се ровите в личните ми неща. Това нали знаете, че говори за тъпанарщината, която струи от вас?! Гледайте си в собствената паничка. И застанете зад името си като истински личности, не като мишки. Не, че го очаквам от вас. Понеже израстналия като помияр, породисто куче няма да стане. Но поне се старайте.
Ако имаше поне малко акъл щеше за не повече от 20 секунди да разбереш кой стои зад този ник и дори адреса, имената и телефона.
За реалмъни също.
 
Ако имаше поне малко акъл щеше за не повече от 20 секунди да разбереш кой стои зад този ник и дори адреса, имената и телефона.
За реалмъни също.

Data mining-a му е чужд термин. Къде го пращаш да прави такива неща.
 
Банди, към губенето на време присъства ли онази тема за новата ниша която стигна 120381039 страници и как е, върви ли? :eek:
Това пък какво общо има?
Първо: аз не съм велик предприемач и мога да губя ценно време (което е пари за великите предпреебачи) с пускане на теми в офф-топика - ако поискам.
Второ: темата за продуктовата ниша е много по-предприемаческа, от това, което правите вие тук.
Трето: това, че можеш лесно да ме дискредитираш, отменя ли факта, че това, което правите във всяка тема на @xainov e bullying?

Освен, че е детинско е много лош показател за вас като хора. Язък ви за парите, бизнеса и големите претенции, ако сте гадни, дребни душички... Живи и здрави.
 
Мерси, Нанди. Но няма да стане. "Кучето си лае, кервана си върви". Опитвах се да им го обясня по 1000 различни начина. И това, че продължават ми говори, че или не разбират или не искат да разберат. В единия случай пък това показва нисък интелект, в другия висок инат, а ината, знаем, е безсмислено упорство (и пак опираме до идиотщина). На края ще ме изнервите и всеки, който много му знае устата просто ще го игнорирам. И тогава реално наистина ще ви убия с мълчание. Защото такива дребни, злобни и завистливи душици като вас се хранят от нервите на хората. И когато хората не ви обръщат внимание, се самоизяждате отвътре.
Както казва един мой авер: "Какви готини хора. Да ги разстреляме."
 
Това пък какво общо има?
Първо: аз не съм велик предприемач и мога да губя ценно време (което е пари за великите предпреебачи) с пускане на теми в офф-топика - ако поискам.
Второ: темата за продуктовата ниша е много по-предприемаческа, от това, което правите вие тук.
Трето: това, че можеш лесно да ме дискредитираш, отменя ли факта, че това, което правите във всяка тема на @xainov e bullying?

Освен, че е детинско е много лош показател за вас като хора. Язък ви за парите, бизнеса и големите претенции, ако сте гадни, дребни душички... Живи и здрави.

Отдавна трябваше да му е забранено писането тук, поради измами и невярни услуги. Първо беше с търга - уговорена цена неупомената в темата за самият търг, после продаване на измислени посещения в невидими за потребителя прозорци с цел припечелване на някой друг лев на гърба на хората, които искат да си развият започнатото, в което са вложили от времето и парите си. Трето - заплахи за чупене на крайници, глави и тн. помпане на мускули във форума. И това ти го толерираш? Никой няма да тръгне да си прави гаргара с него, без да има причина. ;)
 
..... o_O too lame, gets me bored
 
И това ти го толерираш?

Не го! Мисля, че ако е правил нещо незаконно или неморално е бил алармиран за това от будната съвест на форума - вас. Това, обаче не е истинската причина да се заяждате с него. Вие виждате в негово лице лесна жертва, което донякъде е така, съдейки и по настоящата, а и по няколко други подобни негови теми.
@xainov, докато си в обяснителен/отбранителен режим, ще бъдеш нападан. Съвет от мен - спираш да им се обясняваш, пък който намира нередност в действята ти, да сезира съответните органи.
 
Колко интересна тема. По принцип хейтването е техника, чрез която форумите се поддържат живи.

Наистина ако имаше само смислени теми ситуацияща щеше да е по-различна. Ако човек търси нещо, тогава може да го открие във форума. Но след време може за дълъг период от време да няма проблеми и да няма какво да търси. Тогава може дори да забрави за съответния форум.

Ако има теми в които се троли и хейтва - то те на практика са еквивалента на телевизията. Оказваш се в някакъв поток от пълни или почти пълни глупости и това ти запълва свободното време. При това може ежедневно да си запълваш времето по този идиотски начин, но е все пак е някакъв начин.
 
Много интелигентно, няма що.
Язък ти на претенциите. Никво покритие, или както се казва - устата изпреварва мозъка.
В случая пръстите.

Добре е възприел корпоративната култура на новото си работно място и очевидно се е запознал в детайли с длъжностната си характеристика и вменените му задължения :D
 
И когато кажа и покажа, че съм работил в Теленор, това знаеш ли каква отправна точка е за други места? Но нещата, които научавам и възможностите, които се разкриват пред мен са огромни.

Възможностите наистина са огромни - или в Мтел или Виваком след това. Гледай поне някоя нокия с фенерче да вземеш на аванта :D Не се давай лесно, все пак където пуснеш сиви там те взимат търси си цената!
 
Не го! Мисля, че ако е правил нещо незаконно или неморално е бил алармиран за това от будната съвест на форума - вас. Това, обаче не е истинската причина да се заяждате с него. Вие виждате в негово лице лесна жертва, което донякъде е така, съдейки и по настоящата, а и по няколко други подобни негови теми.
@xainov, докато си в обяснителен/отбранителен режим, ще бъдеш нападан. Съвет от мен - спираш да им се обясняваш, пък който намира нередност в действята ти, да сезира съответните органи.

Да си смениш аватара с това:
voltron3.jpg
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе