С кой какво деля?

Това официално е gif - темата. :D:D:D

funny-gif-nobody-got-time-for-that.gif
a7197318141684674805258357_700wa_0.gif
 
Ептем изкукуригахте:)
 
И? Напиши и какво работя сега! Хахахахаха. Да ти кажа ли къде съм сега? Вече в международна фирма. :D :D :D
Интересът ми е по-голям и разбира се - избирам него. А в Сосиете мога да се върна още днес ... :D ... ако искам. За теб писали ли са препоръки? Защото за мен директора, който е бил такъв в HP, IBM и още няколко по-неизвестни, ми написа. ;)
И пак ще кажа - една от най-големите банки в България е Сосиете Женерал. Една от най-коректните също. Препоръчвам я като банка и като работодател. Всеки сам си преценява. За мен тя ще остане банката, на която ще съм лоялен. Със здраве, драги хейтъри! И по-малко си врете носовете в чуждата паничка, че ще вземе да се пукнете от яд някой ден. :D
Та с кой какво деля, Хм?
 
И? Напиши и какво работя сега! Хахахахаха. Да ти кажа ли къде съм сега? Вече в международна фирма. :D :D :D
Интересът ми е по-голям и разбира се - избирам него. А в Сосиете мога да се върна още днес ... :D ... ако искам. За теб писали ли са препоръки? Защото за мен директора, който е бил такъв в HP, IBM и още няколко по-неизвестни, ми написа. ;)
И пак ще кажа - една от най-големите банки в България е Сосиете Женерал. Една от най-коректните също. Препоръчвам я като банка и като работодател. Всеки сам си преценява. За мен тя ще остане банката, на която ще съм лоялен. Със здраве, драги хейтъри! И по-малко си врете носовете в чуждата паничка, че ще вземе да се пукнете от яд някой ден. :D
Та с кой какво деля, Хм?

И какво като В. П. ( да не се индексира името на човека все пак) ти е писал препоръка? :D Голямото постижение. И проверявай какво пишеш. В.П. никога не е работил в IBM. Колкото до HP, там той никога не е бил Директор, а Проджект и Програмен Мениджър.

Като ще помпаш виртуални мускули поне гледай да пишеше верни неща. Не всички ядеме доматите с колците и работим в "международни фирми"...
 
Последно редактирано:
Тия препоръки не ги ли дават на 2 типа хора - лизачи и тия които наистина ги заслужават?
И може би 3-ти вид - на такива от които гледаш да се отървеш?
 
Ша ма извинявате, че се меся :) ама тия всичките фирми (представителствата им по умрелите държави) са НА БЮДЖЕТ и общо взето ги боли фара какви кадри имат тук У БеГе, и май май наистина по-скоро им се нрави да имат льольовци лизаролапачи, от колкото стойностни и иниациативни кадри ;)
 
И какво като В. П. ( да не се индексира името на човека все пак) ти е писал препоръка? :D Голямото постижение. Аз като имам към 20на какво да кажа? И проверявай какво пишеш. В.П. никога не е работил в IBM. Колкото до HP, там той никога не е бил Директор, а Проджект и Програмен Мениджър.

Като ще помпаш виртуални мускули поне гледай да пишеше верни неща. Не всички ядеме доматите с колците и работим в "международни фирми"...

Готино е да се правиш на важен. Ама що не кажеш теб защо те махнаха като мръсно коте?! А? Тц тц. Сега работя в Теленор. Знаеш ли Теленор?! Познай като какъв? За разлика от теб, аз не съм прецакал един куп хора в Сосиете, преди да напусна не по СОБСТВЕНА ВОЛЯ. Всъщност не съм прецакал нито 1 човек.
Относно това на какви хора дават препоръки - на мен лично те ми предложиха да ми я напишат. Което означава по твоята логика, Интел, че или ми се натягат на мен, или пък че го заслужавам? Ако искаха да се отърват от мен, те щяха да инициират напускането според мен. Ама аз нищо не знам. Некомпетентен съм. И нищо не умея. А където подам документи, ме взимат. Да се чуди човек.
 
То за тука може нищо да не е престижно, но Теленор, пич, е име. Сещаш ли се? Не работя в бх мастърс примерно. И когато кажа и покажа, че съм работил в Теленор, това знаеш ли каква отправна точка е за други места? 'Щото аз не смятах да се пенсионирам в Сосиете, не смятам и тук. Но нещата, които научавам и възможностите, които се разкриват пред мен са огромни. То за "големите имена" тук и работа в Гугъл не е престижна. То и за лисицата гроздето киселее, та се не трае, защото не го стиа. Така, че разчитайте си на центчетата и подаянията на този и онзи, аз ще разчитам освен на сайтовете си, и на работата си, нещатата, които научавам и ще залагам на собственото си развитие като човек. И ще се надявам да срещам все повече хейтъри като вас. За мен вие сте мерилото ми за успех. Колкото е по-успешен човек, толкова повече хейтъри има. Хайде със здраве, злобарчета. И пак напомням - от завист се умира - не се старайте да ми го доказвате! :D
 
Bullying is unwanted, aggressive behavior among school aged children that involves a real or perceived power imbalance. The behavior is repeated, or has the potential to be repeated, over time. Bullying includes actions such as making threats, spreading rumors, attacking someone physically or verbally, and excluding someone from a group on purpose.
Това е което правите във всяка тема на Хайнов, пичове. Големи бизнесмени, а отделяте огромна част от ценното си време, за да нападате един, незначителен по думите ви човек. Бравос на таквизи форумни герои.
 
Това е което правите във всяка тема на Хайнов, пичове. Големи бизнесмени, а отделяте огромна част от ценното си време, за да нападата един, незначителен по думите ви човек. Бравос на таквизи форумни герои.
Банди, към губенето на време присъства ли онази тема за новата ниша която стигна 120381039 страници и как е, върви ли? :eek:
 
Готино е да се правиш на важен. Ама що не кажеш теб защо те махнаха като мръсно коте?! А? Тц тц. Сега работя в Теленор. Знаеш ли Теленор?! Познай като какъв? За разлика от теб, аз не съм прецакал един куп хора в Сосиете, преди да напусна не по СОБСТВЕНА ВОЛЯ. Всъщност не съм прецакал нито 1 човек.
Относно това на какви хора дават препоръки - на мен лично те ми предложиха да ми я напишат. Което означава по твоята логика, Интел, че или ми се натягат на мен, или пък че го заслужавам? Ако искаха да се отърват от мен, те щяха да инициират напускането според мен. Ама аз нищо не знам. Некомпетентен съм. И нищо не умея. А където подам документи, ме взимат. Да се чуди човек.

@Sky - това май към теб е насочено.

А иначе xainov, kажи що си измисляш и приписваш на В.П. работа в IBM и че бил директор в HP ? Кво си мислиш, че може да пишеш глупости без някой да ги проверява или знае ли? :D
 
@Sky - това май към теб е насочено.

А иначе xainov, kажи що си измисляш и приписваш на В.П. работа в IBM и че бил директор в HP ? Кво си мислиш, че може да пишеш глупости без някой да ги проверява или знае ли? :D
Не е, май за теб говори.
 

Горе