С Dreamweaver може ли да се направи хубав сайт?

ufffffff

New Member
Здравейте! Можете ли да ми кажете с Dreamweaver може ли да се направи хубав сайт? Имам голямо желание да се занимавам с уеб, а и доста идеи които искам да реализирам. Благодаря Ви!
 
Re: Informaciq

ufffffff каза:
Здравейте! Можете ли да ми кажете с Dreamweaver може ли да се направи хубав сайт? Имам голямо желание да се занимавам с уеб, а и доста идеи които искам да реализирам. Благодаря Ви!
малко много ти е сбъркан раздела ама карай , а по темата - да може да се направят прилични сайтове , всичко зависи от уменията на дизайнера
 
Re: ?

ufffffff каза:
А някоя по-хубава програма да ми предложите за сайтове!
ако си майстор - фотошоп , ако искаш по юзър френдли - фронг пейдж на микрософт
 
ufffffff каза:
Здравейте! Можете ли да ми кажете с Dreamweaver може ли да се направи хубав сайт? Имам голямо желание да се занимавам с уеб, а и доста идеи които искам да реализирам. Благодаря Ви!

С всичко могат да се направят хубави сайтове :) Стига дизайнера да е добър ;)

Иначе може и photoshop да ползваш той е един от най-добрите графични редактори

Късмет
 
Dreamweаver за мен е най-доброто. Вярно е, че е претъпкан с възможности, които може никога да не ти потрябват, но научиш ли него, това е всичко което ти трябва. А не знам какво имат предвид колегите с Photoshop. Това е най-добрия растерен графичен редактор, с него само не можеш да правиш сайтове. Нещо подбно ти трябва само да си оправяш картинките. Но общо взето Photoshop е върха за растерната графика, а Dreamweаver е върха за кода. Наблегни на тях и няма да сбъркаш.
 
Blinky каза:
Добре дошъл. И приятенен престой тук.

И аз си мисля че Photoshop-а е добро решение, макар че и Dreamweаver-а не е лош и то никак. Само че това което съм чувал от познати е че - от Dreamweаver-а трудно ще минеш HTML верификации. :wink:

Хмм аз пък си направих сайта с Dreamweaver и благодарение на него минах HTML верификации защото не знаех правилното писане на някой елементи но Dream-а ги поправяше на верни за HTML верификации :)
 
Blinky каза:
...
Само че това което съм чувал от познати е че - от Dreamweаver-а трудно ще минеш HTML верификации. :wink:

Аз мисля че с Dreamweаver могат да се правят хубави уеб-страници, но за хубави сайтове трябва Notepad :p
 
AxCx каза:
Blinky каза:
...
Само че това което съм чувал от познати е че - от Dreamweаver-а трудно ще минеш HTML верификации. :wink:

Аз мисля че с Dreamweаver могат да се правят хубави уеб-страници, но за хубави сайтове трябва Notepad :p
Да, това се опитах да кажа всъщност.:)
 
dalakov каза:
Dreamweаver за мен е най-доброто. Вярно е, че е претъпкан с възможности, които може никога да не ти потрябват, но научиш ли него, това е всичко което ти трябва. А не знам какво имат предвид колегите с Photoshop. Това е най-добрия растерен графичен редактор, с него само не можеш да правиш сайтове. Нещо подбно ти трябва само да си оправяш картинките. Но общо взето Photoshop е върха за растерната графика, а Dreamweаver е върха за кода. Наблегни на тях и няма да сбъркаш.
тук бъркаш приятелю , с фотошоп може да се правят сайтове и то доста хубаво предлага ти да сърчнеш г. и ще разбереш за какво говоря :)
 
Bricksn каза:
За да може да работи човек с Photoshop, трябва ли да му се отдава рисуването? Питам, понеже сега съм започнал да уча HTML и CSS обаче само с тях дизайна няма да го бъде, а съм с две леви ръце като художник. :lol:
значи трябва ти по скоро творческо мислене , но нека ти дам един съвет прегледай сайтчето www.photoshop-bg.com там има една категория уеб графики - има супер много полезни и добри уроци , с чиято помощ по лесно ще се ориентираш :wink:
 
Bricksn каза:
Ами мерси много за бързия отговор. Прегледах ги нещата... с работа ще стане, обаче от нея не се плаша... Мерси и за линка. :)
за това сме тука :wink: пак заповядай
 

Горе