ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

just me

Banned
КЕЛЕШИ КОИТО НЕ РАЗБИРАТ ЗА КВО СА ТУК ДА ВИ ЕБА В ПРЕДПРИЕМАЧИТЕ:twisted:
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

Вчера имаше един образ като теб дето ни обясняваше как той всичко знае и как ние нищо не разбираме :)

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17664
 
Последно редактирано:
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

МНОГО ПОЗДРАВИ ОТ ИВО-ПИФ1 ТОИ НИКОГА НЕ ПОЧИВА БОКЛУЦИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

Познах в другата тема, че е подигравка твоето. Предсказуем и елементарен си. Замисли се върху действията си и сам ще стигнеш до извода, че ти си боклука тук.
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

ЕВАЛА ЕДИН СВЕСТЕН ПИ4 ilia1987 ДР СА ПЪЛНА СКРЪБ ПАК 4Е ВИ ОБЕРЕМ НЕМА СЕ КОСИТЕ АЗ САМ ИВО ПИФА НЕ МОЕ МЕ ЗАБРАВИТЕ КАТ НЕ ИСКАТЕ 4ЕСНО ТО ТОГАВА 6ТЕ РЕВЕТЕ
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

Детска комплексарщина
Прав си донякаде обаче сещаш ли се кво е тегаво когато искаш помощ и някой да ти каже ЕБИ СИ МАЙКАТА
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

Да братле всички сме тапанари а ти си най - големия омник.
Бизнес щял да ми прави по - добре иди и изкарай 1 курс по Български език И научи как се пишат някой думи!
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

ЕВАЛА ЕДИН СВЕСТЕН ПИ4 ilia1987 ДР СА ПЪЛНА СКРЪБ ПАК 4Е ВИ ОБЕРЕМ НЕМА СЕ КОСИТЕ АЗ САМ ИВО ПИФА НЕ МОЕ МЕ ЗАБРАВИТЕ КАТ НЕ ИСКАТЕ 4ЕСНО ТО ТОГАВА 6ТЕ РЕВЕТЕ
Чак за обир не ставаш. Много си глупав.
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

ЕВАЛА БРАТО ТО ЗА КВО СМЕ ТУКА ПО ДОБРЕ И МЕНЕ ДА МЕ НЕМА АМА И САИТА ДА ГО НЕМА И ДА ВИ ВИДИМ ТОГАВА КАДЕ 4Е СИ ПРОДАВАТЕ ДРАНКУЛКИТЕ ДНЕСКА ПОМОЛИХ ЗА ПОМО6Т НИКОИ НИ6ТО НЕ ЗНАЕ А ИНА4Е НА ЛИ4ЕН ЗНАЕТЕ И СЕ ПРАИТЕ НА ПЕДАЛИ 4Е РЕВЕТЕ 4Е РЕВЕТЕ
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

Модераторите, има спешна нужда от триене и бан, че тук се разсмърдя на бебешка диария.
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

Толкова не съм се смял отдавна (тази и темата за спонсора).
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

ДА ГО ЛАПКА6 ПЕДАЛ 4Е ТИ ИСТРИЕМ ФИЗИОНОМИЯТА
 
От: ТУК СА САМО ТАПАНАРИ

вси4ки са олигофрени и такива ще си останат а Иво Пиф е най-големия игра4
Ти си велик Брат ;)
 

Горе