Тази тема ми коства няколко часа, затова я прочетете

Kaio

New Member
От няколко дни не мога да пиша нормално в този форум
Отначало си помислих, че проблема е в мен , но си направих друг акаунт и с него нямах проблеми
Значи, оказва се, че съм блокиран, но защо...
Писъл съм в различни теми, но единствено Страната и Вискяр са скочили открито против моите политически възгледи
Питам, може ли политическите възгледи да ме блокират
 
От: Тази тема ми коства няколко часа, затова я прочетете

Как да взема участие примерно в някой търг, като постоянно трпябва да давам рефреш
Няма как да го обясня, но ако за политически възгледи се блокират потребители и това стане практика, ще го усетите сами
 
От: Тази тема ми коства няколко часа, затова я прочетете

Може би това е била една от причините да бъдеш блокиран, мненията ти са едно след друго, и то през 20 мин. Очакваш ли някой да ти отговори в 1 през нощта, че толкова настървено си пускаш темата?
 
От: Тази тема ми коства няколко часа, затова я прочетете

Не разбираш положението, моето второ мнение очаквах да изгрее сутринта
 
От: Тази тема ми коства няколко часа, затова я прочетете

Хахаха, докато пишех предното, бях прекъснат от съобщение сървърът е бизи, а след тва не ми излезе мойта тема, а темите на други участници, стари потребители, където мислят, че съм аз
Много интересно, но няма как да го покажа
 
От: Тази тема ми коства няколко часа, затова я прочетете

Хахаха, докато пишех предното, бях прекъснат от съобщение сървърът е бизи, а след тва не ми излезе мойта тема, а темите на други участници, стари потребители, където мислят, че съм аз
Много интересно, но няма как да го покажа

Много интересно, защо не спряхте да спамите форума?
 
От: Тази тема ми коства няколко часа, затова я прочетете

Много интересно, защо не спряхте да спамите форума?

Защото цари анархия и всеки може да си прави каквото иска. Не личи да има Администрация.
КАзах го и в другата тема - форума е като една малка държава. Анархията която е настъпила може да се направи съпоставка с мангалите. Те също правят каквото си искат, защото не чувстват, че има Държава която да ги принуди да се държат нормално (или поне не са респектирани от нея - поради ниския й авторитет и т.н.).

Друг пример за липсата на Администрация е организирането на "референдум" дали да има раздел политика. За да има тежест решението от анкетата, тя трябва да е организирана от Администрацията или поне да е подкрепена от нея. В случая нито едно от тези две условия за да е законен един референдум не са изпълнени. Т.е. пак стигаме до анархията.
 
Има администрация, и за това така му се появява форума. Както и един "господин" днес па е в почивка. :)

Колкото до политиката, щом е там, значи имаме позиция по въпроса. Но лошото е, че при нашия манталитет и политика, това се превръща в една боза. А тази боза не я прави администрацията на форума, а потребителите. Така, че и това е нещо върху което е добре да се помисли. Колкото до определени потребители, ясно е, че ще се модерираме. А някои е ядат бан. ;)
 
От: Re: Тази тема ми коства няколко часа, затова я прочетете

Има администрация, и за това така му се появява форума. Както и един "господин" днес па е в почивка. :)

Колкото до политиката, щом е там, значи имаме позиция по въпроса. Но лошото е, че при нашия манталитет и политика, това се превръща в една боза. А тази боза не я прави администрацията на форума, а потребителите. Така, че и това е нещо върху което е добре да се помисли. Колкото до определени потребители, ясно е, че ще се модерираме. А някои е ядат бан. ;)

Аз се опитвам да обясня, че това е форум за бизнес и тук такива теми просто нямат място. Какво се промени от раздел "политика" в държавата?
Абсолютно нищо! А нещо, което е само да си чешаме езиците, защото по доста думи, свързани с политиката, предприемач.ком излиза на първо място: http://prntscr.com/9cg7s6. А това кани спамерчетата да се регистрират и да се вихрят тук. Поне сложете много строги рестрикции за този раздел - 6 месеца минимум във форума, 1к мнения или нещо такова...
 
От: Тази тема ми коства няколко часа, затова я прочетете

Вкарали са те в miserable users или както се казва добавката във vbulletin. Така на определени потребители дава случайни грешки, липсващи теми, отговори и т.н. Нещо като бан, но с добавен елемент на гавра с потребителя.
 
От: Тази тема ми коства няколко часа, затова я прочетете

Вкарали са те в miserable users или както се казва добавката във vbulletin. Така на определени потребители дава случайни грешки, липсващи теми, отговори и т.н. Нещо като бан, но с добавен елемент на гавра с потребителя.

Яяя, това не го знаех :D
Може ли още малко инфо за това, ако може?
 

Горе