Татуси

От: Татуси

Да не си на 5 години, че ще си слагаш ваденки :lol:
Технологията с ваденките не е измислена заради снаксовете, респ. за 5 годишните. А за доста по-сериозни приложения в промишлеността.
Това, че си виждал ваденки само в снаксове, говори лошо. Най-вече за хранителния режим. ;)

Кой НОСИ САМО ЕДНА ДРЕХА? Дори клошарите си сменят дрехите...
 
От: Татуси

Здравейте,
Реших и аз да се включа в темата, тъй като съм голям любител на татусите и самата аз имам вече 4, а в най-скоро време ще прибавя още 2 към колекцията си. Нарочно използвам "колекция", тъй като моите татуировки са в точно определен ред, правени на места свързани с тяхното значение. Те разказват история, която обаче е скрита за хора, които не ме познават. Искам да кажа, че само мои близки биха могли да ги разгадаят и навържат (но понякога и те не успяват). :)
 
От: Татуси

Технологията с ваденките не е измислена заради снаксовете, респ. за 5 годишните. А за доста по-сериозни приложения в промишлеността.
Това, че си виждал ваденки само в снаксове, говори лошо. Най-вече за хранителния режим. ;)

Кой НОСИ САМО ЕДНА ДРЕХА? Дори клошарите си сменят дрехите...

Точно това се опитах да обясня в по горните ми постове - нямам предвид детски ваденки, има два вида: първите са от детските и те си личат че са ваденки от далеч, и вторият вид са професионалните ваденки които са доста по скъпи от детските, и имитират напълно реални татуировки, и даже и да си на 1 м. от мен пак не можеш да различиш дали е ваденка или истинска, освен ако не ти кажа аз. Устойчиви са на горещ душ и морска солена вода, трябва да я триеш ръчно с грапава гъба, ако ли не чак на 3-тия месец започва малко по малко да се лющи. Но всеки си има избор - едни си лепят ваденки и като им писне да гледат една и съща картина я трият и лепват друга, а други хора си правят реални татуировки, и лошото е че ако им омръзне или си променят после мнението от рода на "ама защо не си направих друга а тази" както беше писал dalasweb трябва да ги трият с лазер, а това доста скъпо излиза.
 
От: Татуси

Здравейте,
Реших и аз да се включа в темата, тъй като съм голям любител на татусите и самата аз имам вече 4, а в най-скоро време ще прибавя още 2 към колекцията си. Нарочно използвам "колекция", тъй като моите татуировки са в точно определен ред, правени на места свързани с тяхното значение. Те разказват история, която обаче е скрита за хора, които не ме познават. Искам да кажа, че само мои близки биха могли да ги разгадаят и навържат (но понякога и те не успяват). :)
Моите са същите.
За пред "хората" са просто татуси, а за пред приятелите ми и семейството ми, те си имат значение. ;)
Точно това е якото е загадачното.

Нали ти казах, защото си знам че една и съща картина ще ми омръзне да я гледам години наред, а да не говорим до гроб... а така има възможност да ги сменям :) Явно на теб не ти омръзва да гледаш една и съща картина на тялото си, но всеки си има своите предпочитания :) Съдя по себе си просто. То ако питаш мен почти всичко е позьорщина вече в днешно време, и що се отнася до позьорщината тя обхваща доста голям мащаб от много неща, но това е вече друга тема на разговор :)
Трябва да се мисли като се прави "истински" татус.. Не е просто така.. това не е картинка да си го лепнеш и да си го изтриеш след 3 мсеца.
Като ти се случи нещо в живота, може да си го татуираш(ПРИМЕРНО), ако ли не отивай в татус студио, харесваш първата татуировка която е имат още 18 човека като теб и си я правиш :lol: ... тогава може и да ти омръзне да..

Да се татуираш 'насериозно' е тъпо и неоригинално. Имитаторско. От типа "Опитвам се да се самоубедя че съм ебаси пичагата".
Пък всъщност си жертва, самолишила се от контрола да взема избор за себе си във всеки един момент.
Виж лепенка бих си шляпнал за фън.
Защо да е 'несериозно' и 'тъпо' и 'неоригинално'?
Според Вас е по-оригинално да си лепнеш лепенка, която си слагат малките деца като ходят на плаж?
Това спроед мен е несериозно и тъпо.. Може би си прав за ОРИГИНАЛНО обаче..

прав си - в казармата едно приятелче си направи палма - преди уволнението съжаляваше,че не е лъв!Така че извода го оставам за вас!
Еми, тук трябва да се мисли като се прави нещо..
Не просто ето така.. Не е да си купиш нещо и после да го смениш за друго.. не става така :)
Отиваш.. издържаш на болката и после му се радваш.

Това, че са правени през цялата история на човечеството, не означава че са били модерни.
Я покажи толкова публични личности от преди 30-40 години, дето са татуирани, колкото има днес...
Или преди 100 години.
Сега вече е доста по всеизвестно.. И доста хора се татуират, като в това няма нищо лошо.
Променяш себе си.

Точно това се опитах да обясня в по горните ми постове - нямам предвид детски ваденки, има два вида: първите са от детските и те си личат че са ваденки от далеч, и вторият вид са професионалните ваденки които са доста по скъпи от детските, и имитират напълно реални татуировки, и даже и да си на 1 м. от мен пак не можеш да различиш дали е ваденка или истинска, освен ако не ти кажа аз. Устойчиви са на горещ душ и морска солена вода, трябва да я триеш ръчно с грапава гъба, ако ли не чак на 3-тия месец започва малко по малко да се лющи. Но всеки си има избор - едни си лепят ваденки и като им писне да гледат една и съща картина я трият и лепват друга, а други хора си правят реални татуировки, и лошото е че ако им омръзне или си променят после мнението от рода на "ама защо не си направих друга а тази" както беше писал dalasweb трябва да ги трият с лазер, а това доста скъпо излиза.
Много е професионално да си сложеш 'ваденка'
Ако мислиш, че ще ти 'омръзне' татуса, просто си го направи на място, което НЯМА да виждаш ти..
И тогава ще видиш, че не е това което другите казват..
"Като ти омръзне кво ще правиш и т.н."
Ако пък не ти харесва, ще го приемаш като "недостатък"(Надявам се, че няма да си татуираш нещо, което няма да ти харесва, то затова и се правят татуси, които имат значение за теб. стойност и т.н)
 
От: Татуси

Ако мислиш, че ще ти 'омръзне' татуса, просто си го направи на място, което НЯМА да виждаш ти..
И тогава ще видиш, че не е това което другите казват..
"Като ти омръзне кво ще правиш и т.н."
Ако пък не ти харесва, ще го приемаш като "недостатък"(Надявам се, че няма да си татуираш нещо, което няма да ти харесва, то затова и се правят татуси, които имат значение за теб. стойност и т.н)

Мястото което не виждам е гърба. :) На гърба освен нещо от рода логото на любимите ми игри които до ден днешен не ми омръзват - Quake, логото на Delta Force, GTA, Star Craft... нещо от този род. За друго не се сещам. :) Но за сега не мисля още. :)
 
От: Татуси

Мястото което не виждам е гърба. :) На гърба освен нещо от рода логото на любимите ми игри които до ден днешен не ми омръзват - Quake, логото на Delta Force, GTA, Star Craft... нещо от този род. За друго не се сещам. :) Но за сега не мисля още. :)
Знаеш ли кво.. по-добре си слагай още такива лепки.. недей си прави експерименти :lol:
 
От: Татуси

Да се татуираш 'насериозно' е тъпо и неоригинално. Имитаторско. От типа "Опитвам се да се самоубедя че съм ебаси пичагата".
Пък всъщност си жертва, самолишила се от контрола да взема избор за себе си във всеки един момент.

Виж лепенка бих си шляпнал за фън.


Сериозен ли си ?
 
От: Re: Татуси

За Фози: Добре заварил, на лично може да разменим малко инфо кой откъде и с кои е. :)

Аз съм с 2 но не татуси, Татуировки.
Глезена е нашарен с дракон който си отваря устата при движение нагоре надоло. (значението си е ясно, ритаме лошо)
Корема, ниско доло в ляво Пентаграм с големи размери, древни символи от определена цивилизация. ( Няма сатанизъм, не сме от тъмната страна )
Занапред ще има още. Това е изкуство, на което съм симпатизант. Харесва ми и самата болка. Един път "боднеш" ли се оттърване няма (Разни хора разни идеали, някои се бодът отзаде и факт...оттърване няма) ...идва втори и трети път, няма човек с 1 татуировка (ако да, то след нея ще има 99.9% следваща)
 
Последно редактирано:
От: Татуси

487447_506080286105214_1248416585_n.jpg
 
От: Татуси

Обмислям следващата, ма жената ще ме бие :D
 

Прикачени файлове

  • DSCF0007.jpg
    DSCF0007.jpg
    59.7 KB · Преглеждания: 24
Последно редактирано:
От: Татуси

Татуирането не е за всеки. Трябва да го усещаш образно казано и да намираш някакъв смисъл в това. И по този повод и аз да си кажа, че имам две. Една келтска и една с две канджита. Интересно, че мъжът до мен хич не е по тази част и въобще не му е ясно защо. Взе ме с едната, но не ме върна като си сложих втората :lol:. Само ме гледаше странно и се опитваше да проумее това мое желание. Беше загубил ума и дума, когато се прибрах с канджитата.
 
От: Татуси

Аааа искаме снимки да ти видим канджитата :beer:
Аз все още нямам нито една но много ме влече да си направя.. Ще го мисля пък току виж се похваля по нататък в темата с новата си придобивка :D
 
От: Татуси

хахахаха в годината пиша три пъти в този форум. Не ми убивай мерака :) Даже днес си сложих на телефона някакво приложение да следя форума :) Ентусиазъм :))) :beer:
 
Re: От: Татуси

хахахаха в годината пиша три пъти в този форум. Не ми убивай мерака :) Даже днес си сложих на телефона някакво приложение да следя форума :) Ентусиазъм :))) :beer:

Дай повече пиши, живот и здраве скоро и апове да имаме. :) Но още хляб до тогава. ;)
 

Горе