Темата на деня NEXO и истинската история за това какво се случва

Нексо оперират ли като борса? Аз доколкото знам се занимават основно с отпускане на крипто заеми?

Също така имат ли кол център, от който се обаждат на хората и ги убеждават да купуват от тях крипто валути? Имам приятели в такива кол центрове и съм добре запознат за измамите, които правят. Но подобни кол центрове, които обикновено се държат от евреи, имат само "продавачи", които да вършат тази работа. Не си наемат 100 блокчейн програмиста, на които да плащат по 15к нето всеки месец?

Защо им е да наемат десетки супер скъпо платени програмисти, ако ще се занимават с продажба на крипто валути?

А това че било удар срещу ПП и ДБ пък направо ми е смешно. Какво като служител на компанията е направил дарение? Всеки има право да прави каквото си иска. Това не са някакви депутати, за да се следят под лупа какво правят. Нормално е когато в компанията ти работят основно програмисти, то те да правят дарения към партия, която споделя техните виждания и се опитва реално да им облекчи живота (ако изключим вдигането на МОД). Така че нищо чудно, че цялата "пра прес" (карбовски, гласове, трибута, 24 часа, труд, блиц, пик) е хванала тази "новина" и я раздува толкова много.
пс: За мен щеше да е новина, ако Нексо, като компания, бяха направили някакво дарение. Но отделните служители могат да правят каквото си искат - те са на заплата и сами решават къде ще си харчат парите.
 
Накратко: Нексо са мошенници и нечистоплътни. Обаче Гешев ще се издъни (аналогови хора и крипто са несъвместими) и България (ние като дънъкоплатци) ще плащаме милиони обещетения.
 
Ако някой има хостинг там, да знае за една друга тяхна инвестиционна посока. :)

Виж файлът 27262
Сайтграунд беше и един от най-големите (ако не най-големия) дарител на предизборната кампания на ПП.
Инфо отпреди година.
 
  • Like
Реакции: Vik0
Сайтграунд бяха и един от най-големите (ако не най-големия) дарител на предизборната кампания на ПП.
Инфо отпреди година.
Бяха, ама сега са..... "гузен - негонен бяга"
 
Сайтграунд беше и един от най-големите (ако не най-големия) дарител на предизборната кампания на ПП.
Инфо отпреди година.
Да, като цяло няма лошо, защото скоро ПП щяха да им върнат желста. Много бизнеси така работят, да не кажа, че и в световен мащаб. Няма нищо странно в това. За жалост тук след като се издъни някой, а това се случва постоянно, повлича след себе си и всички навързани в схемата. В белите държави системите им работят успешно и няма такива грозни случки, но не и тук. ;) За това всеки в тази намазана история ще си поемат негативите.
 
Да но тук нещата идват отвън, Германия и Америка натискат, така че няма да е Гешев виновен.. А и хайде като много са чисти да дойдат тук да влезнат в съда и да изчистят името, а не да седят в Дубай.. Да не дават пример с Левинс щото собственика на ЛЕвинс е тук и никога не е избягал.. човекът си преподава по унитата..
 
А това че било удар срещу ПП и ДБ пък направо ми е смешно. Какво като служител на компанията е направил дарение? Всеки има право да прави каквото си иска.

Служителите на същите компании, освен че даряваха половината от годишния си доход, ходеха и по митингите в защита на ПП... разбира се, съвсем спонтанно :D
 

Служителите на същите компании, освен че даряваха половината от годишния си доход, ходеха и по митингите в защита на ПП... разбира се, съвсем спонтанно :D
супер източник, да. Както написах - всички подметки са хванати да плюят в един тон. Нещо съществено има ли? Служители си даряват парите някъде?
Крипто банката, която се занимава с разработка на блокчейн решения е погната от нашата прокуратура, която е всеизвестно некадърна и служителите на тази банка са решили да дарят някаква сума пари? БОНБА?

Жалък опит (както всичките ти), опитай пак.
 
супер източник, да. Както написах - всички подметки са хванати да плюят в един тон. Нещо съществено има ли? Служители си даряват парите някъде?
Крипто банката, която се занимава с разработка на блокчейн решения е погната от нашата прокуратура, която е всеизвестно некадърна и служителите на тази банка са решили да дарят някаква сума пари? БОНБА?

Жалък опит (както всичките ти), опитай пак.
Да, само дето САЩ и Англия също са по петите им.

Трябва повече старание за да си заработиш надницата неска :hankey:
 
Да, само дето САЩ и Англия също са по петите им.
Аз не го отричам. Там обаче казуса няма нищо общо с това на Гешев. В първият си пост съм задал 3 въпроса и те са изцяло свързани с БГ акцията.

Дори на маймуно-подобните гласоподаватели на Израждане им е ясно, че едно даряване на служител към партия няма никаква тежест, но тук и в медиите подметки, се изкарва все едно е голямата работа.
 
Последно редактирано:
Ако си чист и те калят, защо ще си триеш страница в Уикипедия на български и английски? Струва ми се, че ПП и ДБ ще се преформатират в новата градска партия, на по-следващите избори, към Октомври. Дано само не се окаже, че и техни дарители не са секретарки. Относно Буци, понеже той беше инициатор на кампанията, и то преди връчването на мандата, мисля че ще му дърпат ушите, но поне за сега ни спаси от мобилизация. То на всички там им е ясно, че който и да я обяви, ще му се види тясна държавата...
 
Нормално е когато в компанията ти работят основно програмисти, то те да правят дарения към партия, която споделя техните виждания и се опитва реално да им облекчи живота.
Как точно евроджендърско правителство трябваше да облекчи живота на програмистите?

С безплатни ваучъри за някоя клиника за смяна на пола ли? o_O
 
Как точно евроджендърско правителство трябваше да облекчи живота на програмистите?

С безплатни ваучъри за някоя клиника за смяна на пола ли? o_O
С разкарване на бавната и ненужна администрация и въвеждането на повече електронни услуги. А правителството беше на ПП, ДБ не раздават ваучери, като социалистическите партии.
 
С разкарване на бавната и ненужна администрация и въвеждането на повече електронни услуги. А правителството беше на ПП, ДБ не раздават ваучери, като социалистическите партии.
Тва ше са им последните грижи на програмистчетата в Сайтграунд, като ги мобилизират да се бият из окопите в Украйна още преди да са им зараснали оперираните задници и тъкмо след като са почнали хормоналната терапия... :hankey:
 
всичкото дарение накуп, само с бележката, че нексо не са пирамида, а машинка за пари, а също излиза, че дб и пп са корпоративни партии като дпс...

 
За пране на 90 милярда ги разследват
И аз имам често пране, но не го крия. Простирам го съвсем публично на терасата си. И още не са почнали да ме разследват.

Така че, като говорим за "пране", то трябва ясно да се уточни какво са прали, как, какви са доказателствата, че са знаели какво правят и т. н. Това, че криптовалутите са идеалните пари за тероризъм и мръсни сделки го знаем всички, та въпросът е какви са доказателствата, че те са знаели какво се прави през платформата им от иначе "конфиденциалните" им потребители?
 
Това не са някакви депутати, за да се следят под лупа какво правят. Нормално е когато в компанията ти работят основно програмисти, то те да правят дарения към партия, която споделя техните виждания и се опитва реално да им облекчи живота
Чукоглавия отново брилянтна мисъл ....
 

Горе