Тениски

От: Тениски

Как от къде, от аптеката бре.
 
От: Тениски

Как от къде, от аптеката бре.
Ти малоумен ли си или си прост за трима ? Попитах за сайт където мога да поръчам тениска с щампа и да платя, чрез paypal... ти като си дебилен за трима, грозен за девет, какво да направя ?
 
От: Тениски

Ти малоумен ли си или си прост за трима ? Попитах за сайт където мога да поръчам тениска с щампа и да платя, чрез paypal... ти като си дебилен за трима, грозен за девет, какво да направя ?

Ееее засегна ме :D! Само си погледни въпроса, помисли малко, малко не е нужно да се напрягаш. Даже и въпросите не можеш да си зададеш адекватно, какво остава за друго :D
 
От: Тениски

Ти малоумен ли си или си прост за трима ? Попитах за сайт където мога да поръчам тениска с щампа и да платя, чрез paypal... ти като си дебилен за трима, грозен за девет, какво да направя ?
Ти знаеш ли как ти излежда въпроса?
 
От: Тениски

Ейййййй ама си хитър за петима ;)

"Някой да знае сайт от който мога да закупа тениска с щампа с paypal ?"
 
От: Тениски

Мда, станал Катсаров от сън, ударил си една чекия, размазал мухата на прозореца, глътнал една боза и тежко казал:
" Е това е живота, секс, убийство и алкохол!"

Бат Бойко много правилно каза, такива като тебе специалисти трябва да пасат овцете :D
 
От: Тениски

Ако съм прочел правилно...,искаш да си поръчаш тениска с щампа Лого или надпис Paypal.Аз лично бях ползвал услугите на една фирма от Козлодуй ако не се лъжа, изпратих им това което исках и ми го щамповаха,не помня име или сайт на фирмата, но във всеки сайт за тениски би трябвало да предлагат подобна услуга.
 
Кацаров па ли се изложи бре :D Напредваш много добре с репа

Като изключим факта, че можеше да озаглави темата малко по-разбираемо като "Къде могат да ми направят тениска с моя щампа".
Като изключим факта, че въпроса пък в самата му тема, само той успя да си го разбере правилно, защото беше написан неграмотно, а и не правилно.
Като изключим факта, че се държи нагло и арогантно към половината потребители на форума.
Като изключим факта, че беше обещал, че ще си промени поведението и ще се държи културно

Не очаквах, че ще се намери постижението на интерфена за негативна репутация :Д
 
От: Тениски

Ако съм прочел правилно...,искаш да си поръчаш тениска с щампа Лого или надпис Paypal.Аз лично бях ползвал услугите на една фирма от Козлодуй ако не се лъжа, изпратих им това което исках и ми го щамповаха,не помня име или сайт на фирмата, но във всеки сайт за тениски би трябвало да предлагат подобна услуга.
искам просто да платя с paypal. ..
 
От: Re: Тениски

Като изключим факта, че можеше да озаглави темата малко по-разбираемо като "Къде могат да ми направят тениска с моя щампа".
Като изключим факта, че въпроса пък в самата му тема, само той успя да си го разбере правилно, защото беше написан неграмотно, а и не правилно.
Като изключим факта, че се държи нагло и арогантно към половината потребители на форума.
Като изключим факта, че беше обещал, че ще си промени поведението и ще се държи културно

Не очаквах, че ще се намери постижението на интерфена за негативна репутация :Д

Културно с вас човек не може да се държи, щом се правите и на разбирачи пред новорегистрираните.... Пък и на мен не ми дреме ...
 
Малеееее от кога не бях давал червено, мамицата му и реших да цъкна на тоя гашник кацаров едно за спомен, пък без да искам му дадох зелено, да се еба и аз дева...
 
От: Re: Тениски

Културно с вас човек не може да се държи, щом се правите и на разбирачи пред новорегистрираните.... Пък и на мен не ми дреме ...

евала пич, да си толкова загубен и да не ти дреме :) ще живееш до 100 години с такова спокойствие.
 
От: Re: Тениски

Културно с вас човек не може да се държи, щом се правите и на разбирачи пред новорегистрираните.... Пък и на мен не ми дреме ...
Еби се кат ти е зор ....
Спамете още ....

Други ?
 
От: Тениски

Е баси и олигофрена си честно.Няма такъв галфон като теб.
Въздържах се да пиша ,но това твоето е пълен кретенизъм.
Искрено те съветвам спешно да си смениш дилъра!!!
 

Горе