Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

А междувременно балонът на Шаро окончателно се спука и палачинката се обърна. Французите останаха сами в опитите за защита на тяхната извратена представа за свободата на словото.
Русия санкционира медии, публикували карикатурите на Шарли ебдо
Папа Франциск: Чуждите религии не бива да са обект на подигравки и обиди
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Абе мани го Шаро, ами свободата на словото а,,, много свободно зехте се изказвате май, дане плачете за тошолитаризма или сакате военна диктатотура, гледам Тестчо се изявява като солташак на Реда и винаги пише след него, абе вий да несте няква пъртизанска група,,, да вий стягал военен чипик ил несте убовали кубинка май
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Абе мани го Шаро, ами свободата на словото а,,, много свободно зехте се изказвате май, дане плачете за тошолитаризма или сакате военна диктатотура, гледам Тестчо се изявява като солташак на Реда и винаги пише след него, абе вий да несте няква пъртизанска група,,, да вий стягал военен чипик ил несте убовали кубинка май

Само кубинки не споменавай, щото някои хора много добре знаят как се марширува с тях, ама никога не са ги помирисвали....
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Абе мани го Шаро, ами свободата на словото а,,, много свободно зехте се изказвате май, дане плачете за тошолитаризма или сакате военна диктатотура, гледам Тестчо се изявява като солташак на Реда и винаги пише след него, абе вий да несте няква пъртизанска група,,, да вий стягал военен чипик ил несте убовали кубинка май
Над 10 години съм носил кубинки в цивилния си живот, а даскалото го изкарах с мешка на гръб, проблем? И да еба, циганин ли си, честно ми кажи. Просто доста ми е трудно да прочета какво си написал.
 
От: От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Над 10 години съм носил кубинки в цивилния си живот, а даскалото го изкарах с мешка на гръб, проблем? И да еба, циганин ли си, честно ми кажи. Просто доста ми е трудно да прочета какво си написал.
Не съм циганин, може да ти се иска да съм такъв, защото не ме харесваш и искаш да имаш довод, ама не съм циганин, а българин сто персента
Та кво каза за свободата на словото или искаш нещо друго да ме питаш
Давай
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Тая тема е безсмислена, не може ти да бомбардираш както си искаш, а след това да ревеш като ти отрепят 2-3 журналистчета. Ще трепят ами, даже малко са отрепали, сравнение с това, което французите и сащ и там още трепят. Просто така си работи света, няма нужда да се реве, а да се възмъжее.

Едните като трепят и другите ще трепят.

Пък за свободата на словото, тези които си мислят, че съществува са идиоти. Погледнете бизнес моделя на новинарските сайтове и телевизионните канали и ще разберете, че на тези хора не им пука за свободата на словото, а им пука за това, колко погледа могат да привлекат, за да направят повече пари, хората си въртят бизнес, не им пука за информацията която предават на зрителя.

И даже при тях е по-малко рисковано, тъй като, ако информацията не е правилна, лесно могат да се оправдаят, не е като продукта ти да има някъв дефект и да трябва да връщаш пари.

Никой не говори за неща, за които трябва да се говорят, всеки е зад парите.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Не, просто пишеш като примитив + монголоидния ти аватар, няма какво друго да си помисли човек.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Не, просто пишеш като примитив + монголоидния ти аватар, няма какво друго да си помисли човек.

Примитив е този, който е писал преди тебе
А ти си заблуден, ама кво да се прави... демокрация
Не може да избийш всички инакомислещи... или можеш а
Давай даса стрелямие, ся разбра лими примитивното писанийе
Казвай тарикат
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Давай даса стрелямие
Добре че съм пил, иначе нямаше да моа го прочета тоа :lol:
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Добре че съм пил, иначе нямаше да моа го прочета тоа :lol:

Хехе, добре и аз, че съм пил, щото щеше да стане страшно :rolleyes:
Казвай друг път като пиеш да не стане приятелски огин, че то и без туй сме малко
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

:twisted:

Уникални сте - напълнихте ми душата!

По темата: А забелязахте ли напоследък, че зачестиха разни инициативи по телевизора на хора изповядващи Исляма?
Щото аз гледам около 1 час на ден телевизия - докато вечерям, обаче супер ми се наби на окото... Секви инициативи и секви изказвания колко са благородни и как "Ние фанатизама ТОТАЛНО го отрекохме!"

Това ако не е рязка пропаганда, ненам кво е..
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Ислямът е с няколкостотин години по-млад от християнството. В момента е на средновековен етап от своето развитието и е толкова първобитен, колкото е било християнството по време на Светата инквизиция. Трябват още 300-400 години и ще се цивилизова. Няма как по-бързо да стане.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Ислямът е с няколкостотин години по-млад от християнството. В момента е на средновековен етап от своето развитието и е толкова първобитен, колкото е било християнството по време на Светата инквизиция. Трябват още 300-400 години и ще се цивилизова. Няма как по-бързо да стане.

Християнството па направо е цъфнало и вързало. Пред 4-5 века всички се тепат кат за световно (протестанти-католици, православни-католици), не могат да се разберат дори по трите фундаментални въпроса (има ли божий наместник на Земята и т.н.) обаче ислямът им бил виновен. При едни и същи апостоли (пророци)...

Европейската цивилизация (вкл. и религията) е на твърде ранен стадий на развитие в сравнение с азиатските такива. Но поради някаква криворазбрана логика е сметнала, че колониалните практики й дават право на културна хегемония.

Всеки да си гледа неговите си кривици. Агресията е моветон. Нека всяка религия обсъжда собствените си проблеми, а не чуждите - особено гаврата с останалите вярвания е недопустима и никога няма да доведе до нещо положително.
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Европейската цивилизация (вкл. и религията) е на твърде ранен стадий на развитие в сравнение с азиатските такива. Но поради някаква криворазбрана логика е сметнала, че колониалните практики й дават право на културна хегемония.
Няма как - IP-то ни е европейско.
Йерушалаим е като България - родил е три религии, които се различават толкова, колкото се различават партиите в Народното събрание.

Апропо, какво общо имат религиите с ЦРУ и МОСАД (да го кажем така)? Освен като удобна изходна точка.


NB
Студент по "Бизнес на малки и средни предприятия" предава курсовата си работа на професора - бизнес-план за нов бизнес.
- Значи, планът ти е да купиш самолети, да ги товариш с боеприпаси и да ги изпразваш над арабски територии?
- Да.
- Е, добре де, къде ти е бизнесът???
- Ами, не зная точно, господин професоре, но щом евреите го правят постоянно, няма начин да няма бизнес.
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Няма как - IP-то ни е европейско.
Йерушалаим е като България - родил е три религии, които се различават толкова, колкото се различават партиите в Народното събрание.

Абсурд. IP-то ви е азиатско. Тези ханове, основали страната ви, както и предишните образувания тип Волжска България след Тартария не са възникнали от нищото. Европейската "цивилизация" по това време дори не е разбирала защо не трябва да лови зайци преди битка.

Йерусалим е официалната майка на всички тези религии, дава им лице. Те имат общ корен. Опитай се там, на Стената, да обясниш, че си по-висш пред брат'чедите си.
 
От: От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Абсурд. IP-то ви е азиатско. Тези ханове, основали страната ви, както и предишните образувания тип Волжска България след Тартария не са възникнали от нищото. Европейската "цивилизация" по това време дори не е разбирала защо не трябва да лови зайци преди битка.
Спри наркотиците и червените учебници. Ние сме най-стария европейски народ и това е доказан факт чрез генетични изследвания. Никакви ханове не са основали държавата ни, такава българска титла няма. Колкото до ловенето на зайци, не знам, ама си мисля че най-старото обработено злато в света е намерено във гр. Варна. Така че, все са поназнайвали нещо.
 
От: От: От: От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Страна, ами ти какво правиш тук в този форум. Упражняваш Българския език или...Когато е имало Волжска България / пътя на среброто/ Къде са били твоите братя, руснаците. Ти като си добре в Русия, ами пиши си в техните форуми. А имаш и Английски паспорт...ама май си нямаш родина.
 
От: От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Абсурд. IP-то ви е азиатско. Тези ханове, основали страната ви, както и предишните образувания тип Волжска България след Тартария не са възникнали от нищото. Европейската "цивилизация" по това време дори не е разбирала защо не трябва да лови зайци преди битка.

Йерусалим е официалната майка на всички тези религии, дава им лице. Те имат общ корен. Опитай се там, на Стената, да обясниш, че си по-висш пред брат'чедите си.

А, то това е прокси. Трудно е да се отсее тракийското от българското, славянското и турското.
Европейската цивилизация се начева някъде около 1700-1800 години, след като Пилат си измил ръцете. И все още се гордее с хунския си произход.
 
От: От: От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Спри наркотиците и червените учебници. Ние сме най-стария европейски народ и това е доказан факт чрез генетични изследвания. Никакви ханове не са основали държавата ни, такава българска титла няма. Колкото до ловенето на зайци, не знам, ама си мисля че най-старото обработено злато в света е намерено във гр. Варна. Така че, все са поназнайвали нещо.
От години се чудя,защо спестяват информацията за траките.Та това е голяма гордост,да имаме такъв древен произход.Дори като гледах сериала Спартак,който е бил Тракиец и е доказано,че е роден и живял на териоторията на днешна България,и се е прочул много преди Исус да се роди,да чуе проповедите на Йоан и да започне да му подражава, се чудя "ЗАЩО" аджеба,крият от обществото този ни произход?!...
По въпроса за хановете-дошли са прабългарите,настанили са се трайно,поомешали сме се и с тях, но това с "Тук ще бъде България" е пълен та6ак според мен...
 

Горе